• Обновено
Динамичен Миксери 45122 Ракав Спојка за Динамичен Миксери SMX600DSC-115V и SMX600E Потопување Blenders

Динамичен Миксери 45122 Ракав Спојка за Динамичен Миксери SMX600DSC-115V и SMX600E Потопување Blenders

Buyers rating:
DEN 672.00

Залиха

Замена ракав спојка.Одговара на Динамичен Миксери SMX600 DSC-115 V и SMX600 E потопување blenders.Одобрени од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).Земја на потекло : сад.Динамички Миксери 45122 ракав спојка е замена на дел кој е погоден за употреба со Динамичен Миксери SMX600 DSC-115 V и SMX600 E потопување blenders.Оваа замена дел е одобрен од страна на оригинална опрема производителот (ОЕМ).

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата