• Обновено
Летање Рибар Пилот Екипажот Поларизирани очила за сонце со AcuTint Леќи, UV Заштита, Совршен за Риболов и Отворено Спорт

Летање Рибар Пилот Екипажот Поларизирани очила за сонце со AcuTint Леќи, UV Заштита, Совршен за Риболов и Отворено Спорт

Buyers rating:
DEN 858.24

Залиха

Увезени.Никел Сребро рамка.Три Целулоза Ацетат леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 51 милиметри.Мост : 20 милиметри.ЛЕТАЊЕ РИБАР ЧЛЕНОВИ НА ЕКИПАЖОТ, СЕ ЗГОЛЕМИ ЗЛАТО РАМКА/БАКАР-СРЕБРЕНА ОГЛЕДАЛО ЛЕЌА.Летање Рибар Акција Риболовецот очила за сонце со поларизирана triacetate леќи се подобри видливоста за секоја активност.Тие се отпорен на гребење, лесни и издржливи, така што можете да ги однесе насекаде.ДОВОЛНО СИЛЕН ДА СЕ ЗАДРЖИ.Рамки се направени од TR90 Grilamid, исклучително тешки полимер наменета за издржливост во било која состојба, со не се лизга, нос и храмот влошки за дополнителна удобност и престој стави одговара.ПОЛАРИЗИРАНИ ОЧИЛА ЗА СОНЦЕ ЗА МАЖИ & ЖЕНИ.Летање Рибар е Acu Tint Леќа Систем го подобрува контраст боја, sharpens јасност и бои, и блокови 100% од штетните UVA и UVB зраци.Поларизирана филтер елиминира отсјај, и ви овозможува да го видиш подолу на водата на површината.НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА РИБАРИТЕ, ЗА РИБАРИТЕ.Зголеми вашиот отворено искуство со очила за сонце развиени и областа тестирани од страна на професионална риболов водичи во Флорида Клучеви.Тие нудат непобедлива удобност, јасност и поларизирано перформанси на и надвор од водата, како и за било отворено спорт или активност.ЛЕТАЊЕ РИБАР ПОЛАРИЗИРАНА EYEWEAR.Летање Рибар обезбедува квалитет, прифатлива поларизирани очила за сонце кои се стилски и целосно функционална за риболов и отворено ентузијасти.Летање Рибар е Акција Риболовецот очила за сонце со поларизирана Triacetate леќи блок 100% од UVA & UVB зраци, се елиминира сјајот, се тешко обложена за нула отпор, и ќе ви овозможи види под површината на водата, што го прави полесно да забележиш риба и подводни структура.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Oakley Мажите Oo9406 Sutro очила за сонце
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Oakley Мажите Oo9406 Sutro очила за сонце

пропионат.Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа

DEN 4152.00
Suncloud Жените Современа очила за сонце
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Suncloud Жените Современа очила за сонце

Увезени.Grilamid рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.УВ Заштита Огледува Слој на кожата.Леќа ширина : 50 ми�

DEN 535.20
Eyekepper TR90 Нераскинливо Спортски Половина-Rimless Bifocal очила за сонце Бејзбол Работи Риболов Возење Голф Софтбол Пешачење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Eyekepper TR90 Нераскинливо Спортски Половина-Rimless Bifocal очила за сонце Бејзбол Работи Риболов Возење Голф Софтбол Пешачење

Пластична рамка.Акрилни леќа.НеПоларизирани.Леќа ширина : 73 милиметри.Мост : 13 милиметри.Рака : 115 милиме�

DEN 407.76
Loggipet Куче Очила Кутре Пет очила за сонце со Прилагодливи Рака УВ Заштита Водоотпорен за Средни до Големи Куче Патување Скијање
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Loggipet Куче Очила Кутре Пет очила за сонце со Прилагодливи Рака УВ Заштита Водоотпорен за Средни до Големи Куче Патување Скијање

[УВ Мека ПВЦ рамка Прошируваат носот мост дизајн ; отвори за да се спречи пареа и дише; Прилагодливи елас�

DEN 239.76
YAODHAOD Мачка Куче очила за сонце, Пет Очила, Ретро Партија Смешно Плоштадот Метал Принцот очила за сонце, Кутре Мачка Наставник
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YAODHAOD Мачка Куче очила за сонце, Пет Очила, Ретро Партија Смешно Плоштадот Метал Принцот очила за сонце, Кутре Мачка Наставник

ГОЛЕМИНА : Леќа Висина : 25 MM(0.9 Инчи)Леќа Ширина : 70 MM(2,7 Инчи)Рамка Должина 70 MM(2,7 Инчи).Материјал : леќи изра�

DEN 143.76
Carrera 8033/Гш Овална Очила За Сонце
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Carrera 8033/Гш Овална Очила За Сонце

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 54 милиметри.Л�

DEN 1415.04
Ноќта На Вештерките Фотографии Реквизити Миленици PDog Очила За Сонце, Куче Очила, Транспарентни Мачка Сонце Очила Куче Теди Личност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќта На Вештерките Фотографии Реквизити Миленици PDog Очила За Сонце, Куче Очила, Транспарентни Мачка Сонце Очила Куче Теди Личност

Материјал : висок квалитет на ПП.Функција : Смешни се облекуваат, кул се облекуваат.Домашни миленици се, �

DEN 119.76