• Обновено
Крстот Бод, Peony, Цвет, Кинески Стил, P0139

Крстот Бод, Peony, Цвет, Кинески Стил, P0139

Buyers rating:
DEN 2016.00

Залиха

Заврши Големина : 190cm од 83cm.Сите бои ние испечатени на ткаенини се направени од природни вода растворливите материи, кога ќе ги завршите вашите бод, само да се стави на ткаенина во внатрешноста на вода за 20 минути, сите бои, ќе исчезне.Крстот-бод колекции се 11ct печат, high-end и 100% точни претходно печатени крстот бод колекции,Вие не треба да ја прочитате на табелата, бидејќи секој печатени график има симболи и боја блокови.Тоа е многу полесно и побрзо да се заврши.Целосна бод обично се користат 3 насоки на конец, Назад бод употреба 2 насоки на конец, и на сите теми мора линиските броеви на меѓународниот стандард, ако истрча на конец, можете да најдете речиси во Walmart, дури и ако не е, ве молиме контактирајте со нас во секое време.Комплет вклучува : Ткаенина, Доволно темата, Игли, Шарени табелата мирување, Настава по англиски јазик & Кинески.ВНИМАНИЕ : на Крстот бод се полу-готовиот производ, не се вклучуваат рамка !.Откако ќе се купат стоки во нашата продавница, ние ќе ви обезбедиме со вистински добра и совршена услуга по продажбата.Но поради разликите во индивидуалните клиенти, набавка на стоки има многу малку неизбежно ќе има клиенти кои не се задоволни со своето место.Ако тоа се случи, ве молиме клиентите и нашата активна комуникација, ние сме подготвени да направат пријатели со нашите секој клиент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Крстот Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Симпатична Божиќ Месечината Ѕвезди Модерна Смета Лесно Некој Зимски Крстот Бод на Табелата,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крстот Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Симпатична Божиќ Месечината Ѕвезди Модерна Смета Лесно Некој Зимски Крстот Бод на Табелата,

✅ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅.Ова е ДИГИТАЛНА содржина.Оваа листа не

DEN 143.76
Крстот Бод Шема Божиќ PDF, Симпатична Мрзливост Снегулки Зима Крстот Бод Модели Дизајн за Почетници, Лесно Модерна Смета Едноставна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крстот Бод Шема Божиќ PDF, Симпатична Мрзливост Снегулки Зима Крстот Бод Модели Дизајн за Почетници, Лесно Модерна Смета Едноставна

✅ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅.Ова е ДИГИТАЛНА содржина.Оваа листа не

DEN 119.76
Wrights 4.5 Лесен Агол Акрилик Образец [670179]
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Wrights 4.5 Лесен Агол Акрилик Образец [670179]

EZ Ватенка 4 5" Лесен Агол Храмот е половина плоштад триаголник.Лесен агол 41 / 2инчен исечете Триаголници, к

DEN 206.64
LSSJJ Акрилик Дефиниција, се Меша Ватенка Дефиниција, Крпеница Quilting 10pcs Акрилик Матрицата Образец Ватенка Шаблони Quilter DIY
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LSSJJ Акрилик Дефиниција, се Меша Ватенка Дефиниција, Крпеница Quilting 10pcs Акрилик Матрицата Образец Ватенка Шаблони Quilter DIY

Моделот е покриена со заштитна хартија за да се спречи судири и гребнатини за време на транспортот.Висо�

DEN 246.96
Крстот Бод Модели Носат PDF, Смета Модерна Лесно 3D Крстот Бод Шема Дизајн за Почетници, Слатки Животни Едноставна Срце Љубов Денот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крстот Бод Модели Носат PDF, Смета Модерна Лесно 3D Крстот Бод Шема Дизајн за Почетници, Слатки Животни Едноставна Срце Љубов Денот

✅ ВЕ МОЛИМЕ ПРОЧИТАЈТЕ ГИ ОПИС НА ПРОИЗВОДОТ ПРЕД ДА ГО КУПИТЕ! ✅.Ова е ДИГИТАЛНА содржина.Оваа листа не

DEN 119.76
ninRYA Укината Ѕвезда Водич Матрицата, Акрилик Cookie Кошница Торба Шаблони, Креативна Атмосфера Сад Заврши Шиење Шема Дефиниција,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ninRYA Укината Ѕвезда Водич Матрицата, Акрилик Cookie Кошница Торба Шаблони, Креативна Атмосфера Сад Заврши Шиење Шема Дефиниција,

【Мал Сад Ставете Шиење Шема Образец 】Има 4 различни стилови на шаблони кои можат да се меша и се задовол

DEN 359.76
Крстот Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Модерен Смета Лесно Едноставна Зима Симпатична Божиќ Крстот Бод на Табелата, Активност Дома,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Крстот Бод Шема Божиќ Порибување PDF, Модерен Смета Лесно Едноставна Зима Симпатична Божиќ Крстот Бод на Табелата, Активност Дома,

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 143.76
Оди 732 Празно Акции Template - Пакување од 100
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Оди 732 Празно Акции Template - Пакување од 100

Долго Форма Празно Акции Образец; 8.5" x 15" (Перфорирани со 4" Stub).Зелена Граница Акции Образецот На Сертифик

DEN 494.40