• Обновено
Kuber Индустрии Polka Точки 2 Парчиња Памук 3 Слоевит Quilted Saree Капак (Blue & Жолта) - CTKTC31117

Kuber Индустрии Polka Точки 2 Парчиња Памук 3 Слоевит Quilted Saree Капак (Blue & Жолта) - CTKTC31117

Buyers rating:
DEN 936.00

Залиха

Памук.Материјал : Памук, Боја : Сина & Жолта.Пакет Содржина : 2 Парчиња Памук Saree Капак.Големина : 41 см х 35 см x 19 cm.Материјал : памук, боја : сина и жолта боја, дизајн : hathkadi печати.Тоа е најдобра опција за да го користите додека патуваат и тоа ќе ви помогне да се задржи вашиот saree во посебна маска од други предмети во вашиот багаж.Спречете го вашиот омилен свила или памук sarees од прав и влага.Квалитетот saree покрие торба за организирање на вашите скапи и омилени sarees, грижа инструкции : рака мие.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Panonw Проѕирна Облека Торба, 6 Pack Прашина Доказ Облека Складирање Кеси Виси Лесни Дише Облека Покрие Торба со Патент за Чување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Panonw Проѕирна Облека Торба, 6 Pack Прашина Доказ Облека Складирање Кеси Виси Лесни Дише Облека Покрие Торба со Патент за Чување

Висок Квалитет на Ткаенини : Со проѕирна облека, чанти се направени од високо квалитетна PEVA материјал, и�

DEN 525.12
GEJUE Облека Опфаќа 1Pcs Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GEJUE Облека Опфаќа 1Pcs Облека Прашина Маска Dustproof Облека Крпа Складирање Водоотпорен Одговараат на Грб Заштитник Складирање

Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го доби�

DEN 919.20
3 сетови од проѕирен палта, костуми и облека виси кеси, долг фустан складирање кеси, што се користи за фустани, костуми, и јакни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

3 сетови од проѕирен палта, костуми и облека виси кеси, долг фустан складирање кеси, што се користи за фустани, костуми, и јакни

【Ткаенина】 џеб е направен од дебела PEVA материјал, кој не е лесно да се солза, и патент е фирма 【Големина

DEN 479.76
YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,

☁ Материјал : Ние ги користиме PEVA материјал.Материјалот е силен, издржлив, носатотпорни, без мирис и мож�

DEN 857.76
ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници

Дише PEVA Материјал : Изработени од екопријателски мека на допир транспарентен PEVA материјал, што е повеќе

DEN 1653.60
2Pack Свадба Вечер Фустан, Облека, Кеси,180cm Заштитник Виткање Не-плетени Облека Покрие Торба со Џеб и да се Справи, Дише Перат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2Pack Свадба Вечер Фустан, Облека, Кеси,180cm Заштитник Виткање Не-плетени Облека Покрие Торба со Џеб и да се Справи, Дише Перат

Прашина и отпорен на вода, тоа може да се заштити вашата облека од влажна и домашно милениче коса, држејќ

DEN 431.52
Fangkun Пакување од 50 Облека Торба Транспарентен Облека Прашина Маска Dustproof Wateproof Складирање Торба Погоден за Свадба Фустани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fangkun Пакување од 50 Облека Торба Транспарентен Облека Прашина Маска Dustproof Wateproof Складирање Торба Погоден за Свадба Фустани

Полиетилен.Големина(L*W) : 59 x 23.6 инчи (150 x 60cm),Количина : 50 по пакет.Тенка и транспарентни, удобен и издржлив�

DEN 599.76
WODEJIA 6 Парчиња Гардероба Виси Прашина Маска Dustproof Покритие за Одговара Водоотпорен Детска Облека Складирање Торба Виси Капут,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODEJIA 6 Парчиња Гардероба Виси Прашина Маска Dustproof Покритие за Одговара Водоотпорен Детска Облека Складирање Торба Виси Капут,

Облека прашина опфаќа за плакарот е издржлив и силен цвест за дополнителна сила и поддршка.мие, лесни, д�

DEN 1926.72
YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,

☁ Материјал : Ние ги користиме PEVA материјал.Материјалот е силен, издржлив, носатотпорни, без мирис и мож�

DEN 857.76
Одговараат Торба Патување Облека Торба, 6pcs Патент Дише Одговараат Џеб за Маица, Фустан Јакна (Боја : D: D, Големина : 60×80см×6)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Одговараат Торба Патување Облека Торба, 6pcs Патент Дише Одговараат Џеб за Маица, Фустан Јакна (Боја : D: D, Големина : 60×80см×6)

Погоден за повеќето облека : костуми, јакни, џемпери, мажи windbreaker, дами " здолништа, фустани, gown, tuxedos, итн...

DEN 2210.40
WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 3077.28
CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x590x100(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x590x100(MM),

Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека.Влагадоказ,

DEN 269.04