• Обновено
METREY Лист Дизајн 12 Парче Не Ткиво Ткаенина Saree Покрие Сет со Транспарентен Прозорец, Екстра Големи, Розова-CTKTC31915

METREY Лист Дизајн 12 Парче Не Ткиво Ткаенина Saree Покрие Сет со Транспарентен Прозорец, Екстра Големи, Розова-CTKTC31915

Buyers rating:
DEN 1886.40

Залиха

Материјал : Не Ткаени, Боја : Розова.Внимателно stitched да понуди дополнителна сила.Идеални за чување sarees и заштита од прашина и инсекти.Транспарентен види-преку прозорецот за лесна идентификација на содржината.Издржливи патент за лесно отворање и затворање.Големина : 43 см х 35 см x 22 cm.Пакет Содржина : 12 Парче Saree Капак.Материјал : Не Ткаени, Боја : Розова.Дизајн - Лист.Пакет Содржина : 12 Парче Saree Капак .Големина : 43 см х 35 см x 22 cm.Направени од издржлив, носат и солза-отпорни не-плетени ткаенини.Лесни и флексибилни saree покрива.Внимателно stitched да понуди дополнителна сила.Идеални за чување sarees и заштита од прашина и инсекти .Транспарентен види-преку прозорецот за лесна идентификација на содржината.Издржливи патент за лесно отворање и затворање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници

Дише PEVA Материјал : Изработени од екопријателски мека на допир транспарентен PEVA материјал, што е повеќе

DEN 1653.60
Голем виси фустан торба zippered облека гардероба челична рамка прашина маска јасно складирање кеси виси складирање кошула организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Голем виси фустан торба zippered облека гардероба челична рамка прашина маска јасно складирање кеси виси складирање кошула организатор

Висок квалитет и голема вредност се задржи вашата облека јасно организирани торба плакарот организаци

DEN 823.20
RSTYS 6 Парчиња Облека, Торби за Виси Облеката,Проѕирна Облека Опфаќа Прашина Опфаќа за Облека Плакарот Складирање Кеси Хемиско Чистење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RSTYS 6 Парчиња Облека, Торби за Виси Облеката,Проѕирна Облека Опфаќа Прашина Опфаќа за Облека Плакарот Складирање Кеси Хемиско Чистење

Лесен за Користење : Со проѕирна црна дизајн ви овозможува да најдете ја вашата облека брзо и лесно, без �

DEN 864.00
Faraphil Домаќинство Облека прашина Маска Гардероба Грб Одговараат Покрие Виси Облеката Торба Виси Транспарентен Складирање Торба
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Faraphil Домаќинство Облека прашина Маска Гардероба Грб Одговараат Покрие Виси Облеката Торба Виси Транспарентен Складирање Торба

Облека прашина маска им овозможува на вашата облека да се откажам вертикално, без да се погодени од цеде

DEN 1005.60
Одговараат Торба Патување Облека Торба, 6pcs Патент Дише Одговараат Џеб за Маица, Фустан Јакна (Боја : D: D, Големина : 60×80см×6)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Одговараат Торба Патување Облека Торба, 6pcs Патент Дише Одговараат Џеб за Маица, Фустан Јакна (Боја : D: D, Големина : 60×80см×6)

Погоден за повеќето облека : костуми, јакни, џемпери, мажи windbreaker, дами " здолништа, фустани, gown, tuxedos, итн Г�

DEN 2210.40
корисни Quantity2, облека торба, облека складирање, дома плакарот, грб, костим, одговараат капак(A; 60110cm) (Боја : -, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

корисни Quantity2, облека торба, облека складирање, дома плакарот, грб, костим, одговараат капак(A; 60110cm) (Боја : -, Големина

Големина : 60*110cm, 60*130cm.Погоден за костуми, кошули, џемпери, tuxedos, јакни, панталони, блузи, спортски јакни и д

DEN 903.12
Qinlorgo Јасно Виси Облека Торба, Голем Капацитет Преносни Патент Облека Покрие Повеќенаменски за Плакарот за Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Јасно Виси Облека Торба, Голем Капацитет Преносни Патент Облека Покрие Повеќенаменски за Плакарот за Патување

Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го корист�

DEN 1764.00
WskLinft Облека Покрие Торба Видливи Прозорец Мазна Патент Плакарот Отпорни на Влага Долг Одговараат Торба за Condo Сина S
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WskLinft Облека Покрие Торба Видливи Прозорец Мазна Патент Плакарот Отпорни на Влага Долг Одговараат Торба за Condo Сина S

Со донесувањето на прикажување на прозорецот за дизајн, тоа е многу погодно за вас да се најде облека бр�

DEN 206.88
Перат Крпа Overcoat Облека прашина-Доказ Покрие Виси Торба Облека прашина-Доказ за Собирање Торба за Костум Маска, 60x100cm,27185;'26691s;
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Перат Крпа Overcoat Облека прашина-Доказ Покрие Виси Торба Облека прашина-Доказ за Собирање Торба за Костум Маска, 60x100cm,27185;'26691s;

Рамо опфаќа за одговара на 24" широк со засилување на закачалка отворање е лесно да се оди преку со станда

DEN 1104.00
QCUTEP Виси Облека, Торби за Складирање Проѕирна Облека Прашина-Доказ Покрие Виси Складирање Торба Прашина-Доказ Заштитник со Патент
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QCUTEP Виси Облека, Торби за Складирање Проѕирна Облека Прашина-Доказ Покрие Виси Складирање Торба Прашина-Доказ Заштитник со Патент

ВИСИ ТОРБА големината на виси поклопецот на 23.6 x 11,8 x 35.4 инч.Складирање торба на гардероба складирање то�

DEN 403.20
Aqur2020 Dustproof Облека Складирање Торба, Облека Складирање, Мека Удобно за Валкани Алишта Toiletries за Козметика Дребулии(6080cm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aqur2020 Dustproof Облека Складирање Торба, Облека Складирање, Мека Удобно за Валкани Алишта Toiletries за Козметика Дребулии(6080cm

Оваа облека прашина маска усвојува премиум полиестер материјал, кој е издржлив и има долг животен век.Т�

DEN 498.96
QYQS Виси Одговараат Кеси Плакарот Одговараат Организатор Облека, Торби Покритие за Облека Складирање-90×60×60см (H×L×W)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QYQS Виси Одговараат Кеси Плакарот Одговараат Организатор Облека, Торби Покритие за Облека Складирање-90×60×60см (H×L×W)

PEVA материјал, издржлив и еколошки 360 ° целосно затворена дизајн, прашинадоказ, влагадоказ, осигурајте се

DEN 2270.40
YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,

☁ Материјал : Ние ги користиме PEVA материјал.Материјалот е силен, издржлив, носатотпорни, без мирис и мож�

DEN 857.76
WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 3077.28
MAXSELL 2 Пакет Виси Облека, Торби за Плакарот Складирање Големи, облека, кеси за виси облеката Облека Рек Покрие Грб Заштитник за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

MAXSELL 2 Пакет Виси Облека, Торби за Плакарот Складирање Големи, облека, кеси за виси облеката Облека Рек Покрие Грб Заштитник за

ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : големината на секоја кеса е 20 W x 22 D x 35 H инчи, и на врвот на магијата лента може да се при�

DEN 551.76
Дише 20 Парчиња Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка Случај Организаторот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дише 20 Парчиња Виси Облека се Облекуваат Облека Одговараат на Грб Прашина Маска за Дома Чување Торба Торбичка Случај Организаторот

Издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Оваа Прашина маска м

DEN 5849.28