• Обновено
Kuber Индустрии Polka Dot за Дизајн 3 Дел Не Ткиво Ткаенина Saree Покрие Сет со Транспарентен Прозорец, крупните, слонова коска-CTKTC31924

Kuber Индустрии Polka Dot за Дизајн 3 Дел Не Ткиво Ткаенина Saree Покрие Сет со Транспарентен Прозорец, крупните, слонова коска-CTKTC31924

Buyers rating:
DEN 936.00

Залиха

Надворешниот Материјал : Полиестер, Боја : и слонова коска.Димензии : 43 cms x 35 cms x 22 cms (Dxšxv).Лаптоп Компатибилност : Нема.Нема Гаранција; Материјал : не ткаени, Боја : и и и слонова коска.Дизајн - polka точка.Пакет Содржина : 3 дел saree капак.Големина : 43 см х 35 см x 22 cm.Направени од издржлив, Носат и солза-отпорни не-плетени Ткаенини.Лесни и флексибилни saree покрива.Внимателно stitched да понуди дополнителна сила.Идеални за чување sarees и Заштита од прашина и инсекти.Транспарентен види-преку прозорецот за лесна идентификација на содржината.Издржливи патент за лесно отворање и затворање.Пакет Содржина : 3 Дел Saree Капак.Големина : 43 см х 35 см x 22 cm.Направени од издржлив, носат и солза-отпорни не-плетени ткаенини.Лесни и флексибилни saree покрива.Материјал : Не Ткаени, Боја : Боја На Слонова Коска.Дизајн - Polka Точка.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

CYHO Облека Торба Издолжени,Задебелена, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Облека Торба Издолжени,Задебелена, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење,

Донесе тридимензионални дизајн за проширување на капацитет за складирање на облека.Продавница за обле�

DEN 289.44
Fangkun Пакување од 50 Облека Торба Транспарентен Облека Прашина Маска Dustproof Wateproof Складирање Торба Погоден за Свадба Фустани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fangkun Пакување од 50 Облека Торба Транспарентен Облека Прашина Маска Dustproof Wateproof Складирање Торба Погоден за Свадба Фустани

Полиетилен.Големина(L*W) : 59 x 23.6 инчи (150 x 60cm),Количина : 50 по пакет.Тенка и транспарентни, удобен и издржлив�

DEN 599.76
Perber Виси Облека, Торби Јасно Одговараат Торба (Сет од 12) Против Прашина-Доказ Облека Покрие Кесички со Целосна Патент за Плакарот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Perber Виси Облека, Торби Јасно Одговараат Торба (Сет од 12) Против Прашина-Доказ Облека Покрие Кесички со Целосна Патент за Плакарот

Peva ????【Висок Квалитет Дише Ткаенина】 Изработени од мек PEVA материјал.Мие, лесни, дише и животниот век упо

DEN 551.76
Panonw Проѕирна Облека Торба, 6 Pack Прашина Доказ Облека Складирање Кеси Виси Лесни Дише Облека Покрие Торба со Патент за Чување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Panonw Проѕирна Облека Торба, 6 Pack Прашина Доказ Облека Складирање Кеси Виси Лесни Дише Облека Покрие Торба со Патент за Чување

Висок Квалитет на Ткаенини : Со проѕирна облека, чанти се направени од високо квалитетна PEVA материјал, и�

DEN 525.12
KIMBORA Костим Танц Облека Торба со 3 Јасно Патент Џебови за Одговара Фустан Маска, Travel & Натпревари Заштитник, Сет од 2
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KIMBORA Костим Танц Облека Торба со 3 Јасно Патент Џебови за Одговара Фустан Маска, Travel & Натпревари Заштитник, Сет од 2

Пвц & Ткаенина.Сет од 2, 39 инчи долг костим облека торба.Дише и прашинадоказ, секој рецитал облека торба л�

DEN 551.76
YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YOUXOU Голем Капацитет Три-Димензионални Водоотпорен Облека Прашина Торба, Не-Плетени Виси Торба, Плакарот Виси Складирање Торба,

☁ Материјал : Ние ги користиме PEVA материјал.Материјалот е силен, издржлив, носатотпорни, без мирис и мож�

DEN 857.76
CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x590x100(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Облека Торба Цврста,Мазна, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом;Хемиско Чистење, 900x590x100(MM),

Тоа може да се изолира влага, спречување на облека од добивање навлажни, и заштита на облека.Влагадоказ,

DEN 269.04
JJWC Водоотпорен Dustproof Облека Покритие за Облека Костим се Облекуваат Палто Крпа Голема Прашина Маска Организатор Крпа Dustproof
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JJWC Водоотпорен Dustproof Облека Покритие за Облека Костим се Облекуваат Палто Крпа Голема Прашина Маска Организатор Крпа Dustproof

Големина : за 110x60cm (13cm грешка).Минимализам : Нашата гардероба виси облеката складирање торба има едноста�

DEN 900.00
WskLinft Облека Покрие Торба Видливи Прозорец Мазна Патент Плакарот Отпорни на Влага Долг Одговараат Торба за Condo Сина S
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WskLinft Облека Покрие Торба Видливи Прозорец Мазна Патент Плакарот Отпорни на Влага Долг Одговараат Торба за Condo Сина S

Со донесувањето на прикажување на прозорецот за дизајн, тоа е многу погодно за вас да се најде облека бр�

DEN 206.88
Qinlorgo Јасно Виси Облека Торба, Голем Капацитет Преносни Патент Облека Покрие Повеќенаменски за Плакарот за Патување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Qinlorgo Јасно Виси Облека Торба, Голем Капацитет Преносни Патент Облека Покрие Повеќенаменски за Плакарот за Патување

Мулти Цел : Оваа облека складирање торба исто така, може да биде половина укината, па можете да го корист�

DEN 1764.00
CYHO Облека Торба Влага-Доказ,Не-Деформација, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом, 880x600x100(MM),
 • Обновено
Ценетост на стоката:

CYHO Облека Торба Влага-Доказ,Не-Деформација, Додаток за Полнење Во Спалната соба;Вила;Изнајмување на Куќа;ученичкиот Дом, 880x600x100(MM),

Усвојување на тридимензионални дизајнот да се задржи облека од deforming.На ткаенина се користи е крпа, па о�

DEN 299.28
WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WODEJIA 12pcs Цртан филм Печатени Облека Прашина Маска Одговараат на Грб Заштитник Торба Плакарот Виси Облека Торба Mothproof Облека

Тоа е совршен за сите ваши складирање и патување потреби.Проѕирен патент дизајн, Облека, лесно може да с�

DEN 3077.28
ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZYLLZY 10 Парчиња Дише Рамо Опфаќа за Облека,Транспарентни Виси Плакарот Опфаќа Кеси за Складирање,Лесни Dustproof Облека Заштитници

Дише PEVA Материјал : Изработени од екопријателски мека на допир транспарентен PEVA материјал, што е повеќе

DEN 1653.60
корисни Quantity2, облека торба, облека складирање, дома плакарот, грб, костим, одговараат капак(A; 60110cm) (Боја : -, Големина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

корисни Quantity2, облека торба, облека складирање, дома плакарот, грб, костим, одговараат капак(A; 60110cm) (Боја : -, Големина

Големина : 60*110cm, 60*130cm.Погоден за костуми, кошули, џемпери, tuxedos, јакни, панталони, блузи, спортски јакни и д

DEN 903.12
Aqur2020 Dustproof Облека Складирање Торба, Облека Складирање, Мека Удобно за Валкани Алишта Toiletries за Козметика Дребулии(6080cm
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Aqur2020 Dustproof Облека Складирање Торба, Облека Складирање, Мека Удобно за Валкани Алишта Toiletries за Козметика Дребулии(6080cm

Оваа облека прашина маска усвојува премиум полиестер материјал, кој е издржлив и има долг животен век.Т�

DEN 498.96