• Обновено
15 КОМПЈУТЕРИ 7 Инчен Нула Четка Жица Поставена Четка во Собата, од не 'Рѓосувачки Челик Четки Месинг Четки Најлон Четка со Криви Пластична Рачка за Чистење Заварува?

15 КОМПЈУТЕРИ 7 Инчен Нула Четка Жица Поставена Четка во Собата, од не 'Рѓосувачки Челик Четки Месинг Четки Најлон Четка со Криви

Buyers rating:
DEN 239.76

Залиха

[3 Стил на Нула Четки] Доаѓа со 15 парчиња нула четки од различен материјал за различни функции и може целосно да ги исполни вашите различни чистење потреби. [Различни Примена] Најлон влакната чисти деликатни делови и детали возило ентериери.Дувачкиот влакната чисти метални делови без оштетување на површинските или опасност од предизвика.Нерѓосувачки челик влакната за тешки чистењето работни места. [Квалитетен Материјал] Четка влакната се направени од високо квалитетни нерѓосувачки челик, месинг и најлон, анти- ' рѓа и издржливи. [Справи со Дизајн] Contoured прстот се справи со е во согласност ергономија за удобно зафат, криви рачка за грчевито држејќи се цврсто. [Виси Дупка] Секоја Четка доаѓа со отвор за лесно да виси, лесно за чување и простор за заштеда.Опис на производот -Ова нула четка во собата е најдобриот избор за вашата наоѓање. -Одлична за чистење на врата, прозорец, возила и повеќе.Лесно да се чисти некои ќошиња и rusty места.Спецификација Пакет се Вклучени : 5 x нерѓосувачки челик жица четки; 5 x месинг жица четки; 5 x најлон четки; Боја : Сребрена, златна, црна Материјал : Нерѓосувачки челик, месинг, најлон, пластика се справи со Должина на Четка Рачка : 5.1 инчен/ 13cm Должина на Четка Глава : 1.6 инчен/ 4.1 см Ширина на Четка Глава : 0.4 инчен/ 1 cm Забелешка : ве Молиме бидете внимателни да не пирс вашите раце кога се користи и за чистење.И чувајте ја подалеку од деца.Нашата цел е да обезбеди висок квалитет на производот и на врвот на ниво на услуги на клиентите.Ова нула четка е најдобриот избор за вашата наоѓање.Купи со доверба, 100% задоволството на клиентите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

8 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Жица Четка Нула Детали Четка Со Криви се Справи со Ѕидани Четка Жица Наежвам за Чистење Заварување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

8 Парчиња од не 'Рѓосувачки Челик Жица Четка Нула Детали Четка Со Криви се Справи со Ѕидани Четка Жица Наежвам за Чистење Заварување

Одговараат и боја : осум парче сет, црна.Големина : 170mm во должина, 11mm во справи со ширина и 21mm во четка гла�

DEN 198.24
Жица Четка во Собата, Criveliy 3pcs Месинг Четка/жица Четки за Чистење/најлон Четка, Гума-обложена се Справи со Метална Четка Погоден
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Жица Четка во Собата, Criveliy 3pcs Месинг Четка/жица Четки за Чистење/најлон Четка, Гума-обложена се Справи со Метална Четка Погоден

【ПОГОДЕН за ЧИСТЕЊЕ на МАЛИ ТЕШКО ДА се ПОСТИГНЕ МЕСТА】Различни челични четки може да се задоволат раз

DEN 157.68
6PCS Мини Жица Четка во Собата,Мали Нула Четка,Најлон/Месинг/Нерѓосувачки Челик Четки,Криви се Справи со Ѕидани Четка за Чистење
  • Обновено
Ценетост на стоката:

6PCS Мини Жица Четка во Собата,Мали Нула Четка,Најлон/Месинг/Нерѓосувачки Челик Четки,Криви се Справи со Ѕидани Четка за Чистење

Три Стилови на четки : пакетот содржи 2 месинг четки, 2 нерѓосувачки челик четки и 2 најлон четки, 6 парчиња

DEN 140.40
Четка за Истражување Рака Нула Четка со Криви се Справи, Бронза, 0.006 Жица со Дијаметар, 13-3/4 Должина, 1-3/16 Наежвам Должина,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Четка за Истражување Рака Нула Четка со Криви се Справи, Бронза, 0.006 Жица со Дијаметар, 13-3/4 Должина, 1-3/16 Наежвам Должина,

Тип На Производ : Боја Четка.Објектот Пакет Димензии : 9.9 cm L X 18.4 cm W X 38.2 см Х Точка Пакет Тежина : 1.974 кг.Земј

DEN 599.76
Озборн 83007SP Економија Криви се Справи со не 'Рѓосувачки Челик Жица Нула Четка, 0.012 Пополни Дијаметар 6 Четка Област Должина,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Озборн 83007SP Економија Криви се Справи со не 'Рѓосувачки Челик Жица Нула Четка, 0.012 Пополни Дијаметар 6 Четка Област Должина,

Нерѓосувачки Челик Жица Четка : Дизајнирани за употреба во тешко да се постигне области во кои се бара т�

DEN 2236.80