• Обновено
SMAKN LCD Индикатор за капацитетот на Батеријата Тестер за Li13: 13 компјутери литиум батерии Cell-ЦРВЕНА

SMAKN LCD Индикатор за капацитетот на Батеријата Тестер за Li13: 13 компјутери литиум батерии Cell-ЦРВЕНА

Buyers rating:
DEN 571.20

Залиха

Под напон вредност : според батеријата празнење крива.Текст тековната:5-10m A;Максимално дозволената потрошувачка на енергија : 1.0 W;.Текст потрошувачка на енергија:200-700m W.Димензија : 64*25мм.За заштеда на електрична струја (позадинско осветлување надвор) :

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Bahco MA225 BHMA225-L4, Мулти-Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bahco MA225 BHMA225-L4, Мулти-Боја

Авијација shears за директно сечење на тврди и тешки за да се намали челик.Со рачката акција за највисока е�

DEN 998.40
Мулти Агол Митра Машина | Ножеви Стриже Повеќенаменски Рака Алатка | 45 135 Степени Митра Режа,од Нерѓосувачки Челик со Гумена Рачка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мулти Агол Митра Машина | Ножеви Стриже Повеќенаменски Рака Алатка | 45 135 Степени Митра Режа,од Нерѓосувачки Челик со Гумена Рачка

【 ВИСОК КВАЛИТЕТ на МУЛТИ АГОЛ на СМОЛКНУВАЊЕ】 Висок квалитет SK5 ножот со борбата против третман, остар

DEN 263.76
ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ

ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУ�

DEN 1195.20
G. S EMT Комунални Ножици Shears 5 1/2 Жолта
  • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S EMT Комунални Ножици Shears 5 1/2 Жолта

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ 7 1 / 4" ДОЛЖИНА ЗА МАКСИМАЛНА ПОТКРЕПА И СИЛА.Г.S EMT КОМУНАЛНИ НОЖИЦИ SHEARS 5 1 / 2" ЖОЛТА НАЈДОБ

DEN 89.28
BAOWKQ Cordless Електрични Кастрење Shears Безжично Полнење Електрични Ножици Алатки за Калемење Ножици Мали Рака Ножици 200. GINOLEI
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAOWKQ Cordless Електрични Кастрење Shears Безжично Полнење Електрични Ножици Алатки за Калемење Ножици Мали Рака Ножици 200. GINOLEI

Материјал : јаглероден челик Легура на ножот (заменливи).Големина : Производ тежина 0.9 кг, сечење дијамет�

DEN 420.00