• Обновено
LAJA Увозот Првиот Responder Shears EMT/Ножици Комбо Пакет со Розова Holster

LAJA Увозот Првиот Responder Shears EMT/Ножици Комбо Пакет со Розова Holster

Buyers rating:
DEN 1228.80

Залиха

Првиот Responder Shears Emt/ножици Комбо Пакет Со Holster Розова.Holster, Shears, Завој Ножици, Форцепс, Пенкало Светлина И Hemostat.Истите Инструменти како на Сликата.Направени од страна на Laja Увозот.Купат Најдоброто Од Laja Увозот.LAJA Увозот Првиот Responder Shears Emt/ножици Комбо Пакет Со Holster Розова.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

G. S EMT Комунални Ножици Shears 5 1/2 Жолта
  • Обновено
Ценетост на стоката:

G. S EMT Комунални Ножици Shears 5 1/2 Жолта

ТРАДИЦИОНАЛНИТЕ 7 1 / 4" ДОЛЖИНА ЗА МАКСИМАЛНА ПОТКРЕПА И СИЛА.Г.S EMT КОМУНАЛНИ НОЖИЦИ SHEARS 5 1 / 2" ЖОЛТА НАЈДОБ

DEN 89.28
BAOWKQ Cordless Електрични Кастрење Shears Безжично Полнење Електрични Ножици Алатки за Калемење Ножици Мали Рака Ножици 200. GINOLEI
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAOWKQ Cordless Електрични Кастрење Shears Безжично Полнење Електрични Ножици Алатки за Калемење Ножици Мали Рака Ножици 200. GINOLEI

Материјал : јаглероден челик Легура на ножот (заменливи).Големина : Производ тежина 0.9 кг, сечење дијамет�

DEN 420.00
Мулти Агол Митра Машина | Ножеви Стриже Повеќенаменски Рака Алатка | 45 135 Степени Митра Режа,од Нерѓосувачки Челик со Гумена Рачка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мулти Агол Митра Машина | Ножеви Стриже Повеќенаменски Рака Алатка | 45 135 Степени Митра Режа,од Нерѓосувачки Челик со Гумена Рачка

【 ВИСОК КВАЛИТЕТ на МУЛТИ АГОЛ на СМОЛКНУВАЊЕ】 Висок квалитет SK5 ножот со борбата против третман, остар

DEN 263.76
Bahco MA225 BHMA225-L4, Мулти-Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Bahco MA225 BHMA225-L4, Мулти-Боја

Авијација shears за директно сечење на тврди и тешки за да се намали челик.Со рачката акција за највисока е�

DEN 998.40
ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ

ДДП НОВА ПРЕМИЈА ОДДЕЛЕНИЕ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ПОРТОКАЛОВА, ЦРВЕНА, ЦРНА) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУ�

DEN 1195.20