• Обновено
ZZWZM Метален Нож Блок Носителот Нож Складирање Организатор Сечење Одбор Стојат Носителот Bakeware Сушење Рек Тенџере Капакот на Држачот за Кујна Counter (Боја : Б)

ZZWZM Метален Нож Блок Носителот Нож Складирање Организатор Сечење Одбор Стојат Носителот Bakeware Сушење Рек Тенџере Капакот на

Buyers rating:
DEN 4145.28

Залиха

【Кујна Полица】Висок квалитет, чување полиците се направи вашата кујна изгледаат убаво и уредно. 【Материјал】Нерѓосувачки челик, анти-корозија, лесен за чистење, проширува и задебелена, силен капацитет на носивост. 【Дизајн】Со дебел материјал, силна носивоста, боја процес, стилски изглед, едноставен дизајн, нема да овенат, отпорност на корозија, шест sipe дизајн, се приспособат на сите видови на ножеви, висока комунални стапка, штит нож guard дизајн, побезбедно, проширува Вода послужавник, не се лизга гумени нозе, повеќе интимни употреба. 【Употреба】Ставете ја вашата ножеви, стапчиња за јадење, сечкање табли, плочи, чинии, лажици и сл. 【Применливи простор】Кујна, ресторан, хотел, бар.Секое семејство треба мала преголеми кујна полица која ќе го направи нивната кујна изгледа почисто и поубаво.Информација за производот : име на Производ : кујна полица.Материјал : Метал.Производ во боја : Зелена , Жолта.Производ големина : > Должина на полица : 33.2 cm (13.07 инчи);> Полица ширина : 11.4 cm (4.49 инчи);> Висината на полицата : 25 см (9.84 инчи).Производот се користи : кујна резерви.☞ Опис на производот : > Со дебел материјал, силна носивоста, боја процес, стилски изглед, едноставен дизајн, нема да овенат, отпорност на корозија, шест sipe дизајн, се приспособат на сите видови на ножеви, висока комунални стапка, штит нож guard дизајн, побезбедно, проширува Вода послужавник, не се лизга гумени нозе, повеќе интимни употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DALIAN Кујнски Нож Блок Организатор,Нож Носителот Пластичен Нож Складирање Рек Сечење Одбор Носителот Ножеви Стојат,Бела
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DALIAN Кујнски Нож Блок Организатор,Нож Носителот Пластичен Нож Складирање Рек Сечење Одбор Носителот Ножеви Стојат,Бела

[Простор за Заштеда на енергија] : нож застане е доволно голема за да ги зачувате сите ножеви имате, разни

DEN 910.80
ZZWZM Универзален Нож Носителот-не ' рѓосувачки челик Нож Блок Носителот-Лесно Чистење,Простор Saver Нож Складирање-Нож Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZZWZM Универзален Нож Носителот-не ' рѓосувачки челик Нож Блок Носителот-Лесно Чистење,Простор Saver Нож Складирање-Нож Организатор

[Производ Големина] 16*10.5*25cm (ножеви не се вклучени) лесно продавница вашата колекција на ножеви без clutteri

DEN 2954.16
PARANTA во Фиока Нож Блок Бамбус Кујнски Нож Фиока Организатор,Големи се Справи со Бифтек Нож Носителот без Ножеви, одговара за 12
 • Обновено
Ценетост на стоката:

PARANTA во Фиока Нож Блок Бамбус Кујнски Нож Фиока Организатор,Големи се Справи со Бифтек Нож Носителот без Ножеви, одговара за 12

Се ВКЛОПУВА во 99% ОД СИТЕ СТАНДАРДНИ КУЈНСКИ ФИОКИ [ГОЛЕМИНА : 17" Долго, 8.1" Широк, 1.8" Високи].До 15 слотови з

DEN 1079.76
нож за држачот за кујна контра Сребро Empyt Нож Носителот Блок без Ножеви Дрво, Метал, Кујнски Алатки за Складирање Кутија Countertop
 • Обновено
Ценетост на стоката:

нож за држачот за кујна контра Сребро Empyt Нож Носителот Блок без Ножеви Дрво, Метал, Кујнски Алатки за Складирање Кутија Countertop

⭐ [ АПЛИКАЦИИ ] Погодна за речиси сите големини и форми на ножеви, како што се месо cleavers, готвач е ножеви, �

DEN 1284.00
Нож Додатоци Мултифункционален Нож Блок,Универзална Без Ножеви Нож Носителот ,Интегрирани Нож Рек Countertop Ножеви/садовите за Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нож Додатоци Мултифункционален Нож Блок,Универзална Без Ножеви Нож Носителот ,Интегрирани Нож Рек Countertop Ножеви/садовите за Складирање

Лесно Care & Складирање:Сите ножеви се добро организирани во една убава Acacia Дрвен Блок, што може да биде с�

DEN 1590.96
Yuxahiugkzl Utensil Кошница Мулти-Функција Прибор За Јадење Рек Нож За Сечење Одбор Складирање Полици Стапчиња За Јадење Со Лажица
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Yuxahiugkzl Utensil Кошница Мулти-Функција Прибор За Јадење Рек Нож За Сечење Одбор Складирање Полици Стапчиња За Јадење Со Лажица

●Нашата стапчиња за јадење носителот машина за миење садови кошница е издржлив и одговара на повеќето d

DEN 1113.12
Бегаат Од 11-Слот Бамбус Блок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бегаат Од 11-Слот Бамбус Блок

11слот бамбус нож блок дизајниран да се одржи Шун Азиски стил прибор за јадење.Издржливи сплотенибамбус

DEN 1678.80
ZZWZM Домаќинство Нерѓосувачки Челик Нож Блок да Застане Нож Складирање Рек Практични Кујна Utensil за Млеко Чај Продавница Бар,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZZWZM Домаќинство Нерѓосувачки Челик Нож Блок да Застане Нож Складирање Рек Практични Кујна Utensil за Млеко Чај Продавница Бар,

Специјалниот дизајн ви овозможува лесно да ги зачувате и да ги собереш вашиот нож, навистина простор за

DEN 3394.80
OIPYI Бамбус Домаќинство Нож Носителот Мултифункционален Кујнски Нож Носителот Складирање Нож Носителот Вметнете Нож Носителот Кујнски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OIPYI Бамбус Домаќинство Нож Носителот Мултифункционален Кујнски Нож Носителот Складирање Нож Носителот Вметнете Нож Носителот Кујнски

Дното дизајн : дренажниот дизајн на дното може да се обезбеди сушење на кујнски прибор и да се спречи нож

DEN 2476.56
OIPYI од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво, Бамбус Нож Блок Рек Мултифункционален Складирање Стојат
 • Обновено
Ценетост на стоката:

OIPYI од Нерѓосувачки Челик Кујнски Нож Носителот Бела Универзална Метал Дрво, Бамбус Нож Блок Рек Мултифункционален Складирање Стојат

Сосема нов и висок квалитет, од нерѓосувачки челик, цврсти нож носителот, издржливи, можат да се користа�

DEN 13985.28
HANZIUP Универзален Нож Носителот Стојат, Кујнски Ножеви Блок Организатор Складирање До 12 Ножеви, мала Тежина & Компактен, машина
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HANZIUP Универзален Нож Носителот Стојат, Кујнски Ножеви Блок Организатор Складирање До 12 Ножеви, мала Тежина & Компактен, машина

Димензии : 8.86" x 4.33" x 4.33" (22.5 x 11 x 11 см), може да се сместат до 12pcs ножеви.Да зачувате простор и да се создаде ч�

DEN 503.76
XJXJ Дрвен Нож Блок Без Ножеви,Кујнски Нож Носителот Нож Складирање Организатор и Носител 7 Слот нож поставува со блок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJXJ Дрвен Нож Блок Без Ножеви,Кујнски Нож Носителот Нож Складирање Организатор и Носител 7 Слот нож поставува со блок

Погоден За Сите Видови На Ножеви : Ова е универзален нож блок,Сите нож слотови се пошироко, што ќе ви овоз

DEN 527.52
Во Фиока Бамбус Нож Блок Има За Ножеви Заштитници и Слот за Нож Острилка,Идеален Кујнски нож Фиока Организатор,Благородна Дома и
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Во Фиока Бамбус Нож Блок Има За Ножеви Заштитници и Слот за Нож Острилка,Идеален Кујнски нож Фиока Организатор,Благородна Дома и

【ЗАДРЖИ KNIVIES БЕЗБЕДНО ОРГАНИЗИРАН】Нашите нож блок носителот осигурајте се дека вашиот ножеви остри,ур

DEN 599.76
GLALAXY Мултифункционален Складирање Нерѓосувачки Челик Нож Носителот Метал Кујнски Нож Блок Сечкање Одбор Прибор за јадење Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GLALAXY Мултифункционален Складирање Нерѓосувачки Челик Нож Носителот Метал Кујнски Нож Блок Сечкање Одбор Прибор за јадење Организатор

Изработени од нерѓосувачки челик, цврсти, трајни, анти ' рѓа со обезбедување на силна држи.Оваа топка нож

DEN 2152.80
XJJZS Нерѓосувачки Челик Нож Блок, Сечење Одбор Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Држачот за Лажица Нож Вилушка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Нерѓосувачки Челик Нож Блок, Сечење Одбор Носителот,од не ' Рѓосувачки Челик Прибор за јадење Држачот за Лажица Нож Вилушка

МУЛТИ ЦЕЛ : Дизајниран за тешкидолжност повеќенаменски употреба, организаторот е разноврсна доволно за

DEN 7754.40
Нож Блок Дрво Универзален Нож Блок, 9 Слот Нож Стојат, Дрвен Нож Носителот, Погодно Безбедно Складирање На Големи Мали Ножеви Кујнски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нож Блок Дрво Универзален Нож Блок, 9 Слот Нож Стојат, Дрвен Нож Носителот, Погодно Безбедно Складирање На Големи Мали Ножеви Кујнски

Направени од високо квалитетни материјали со висока издржливост и моден изглед.Направи вашата кујна из

DEN 1650.24