• Обновено
Cuticle Nippers Пети Ноктите Clipper, Пети Ноктите Клешти, за Нокти Ноктите(црвено)

Cuticle Nippers Пети Ноктите Clipper, Пети Ноктите Клешти, за Нокти Ноктите(црвено)

Buyers rating:
DEN 1929.60

Залиха

Криви лак-форма исклучителна ножот може да навлезат подлабоко во na ил жлебот за средување без мртов агол.Не се лизга рачка, дебела и ергономски дизајн, удобно да зафат за средување на ноктите.Помага да се намали cuticle и мртвите кожата околу ноктите и точни ingrown ноктите и олеснување на болката.Механички висока еластичност двојно извори, удобен и издржливи, едноставна операција.Погоден за различни средување на ноктите, како што се leuconychia, ноктите каналите, тешко ноктите, здрави нокти, итн.Функција : 1. Не се лизга рачка, дебела и ергономски дизајн, удобно да зафат за средување на ноктите.2. Погоден за различни средување на ноктите, како што се leuconychia, ноктите каналите, тешко ноктите, здрави нокти, итн.3. Криви лак-форма исклучителна ножот може да навлезат подлабоко во na ил жлебот за средување без мртов агол.4. Механички висока еластичност двојно извори, удобен и издржливи, едноставна операција.5. Помага да се намали cuticle и мртвите кожата околу ноктите и точни ingrown ноктите и олеснување на болката.Спецификации : Состојба : 100% Сосема Нов Објект од Типот : Ноктите Cuticle Pliers Material : Гума и пластични+ Нерѓосувачки Steel Size : Прибл.14 x 5.5 cm / 5.5 x 2.2 in Optional Боја : Црна, Red Package Листа : 1 x Помине Cuticle Клешти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

WBYHGY 16 Парчиња Нокти Поставите Помине Комплет Алатки за Сите Групи Педикир Грижа со Тласкач Ingrown Датотека полски Колекции (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

WBYHGY 16 Парчиња Нокти Поставите Помине Комплет Алатки за Сите Групи Педикир Грижа со Тласкач Ingrown Датотека полски Колекции (Боја

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.�

DEN 304.80
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 627.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 238.80
ноктите clipper сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Алатки Маж и Жена Вграден Нокти Датотеки Преносни Патување 18-парче Сино Црна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ноктите clipper сет од не ' Рѓосувачки Челик Помине Алатки Маж и Жена Вграден Нокти Датотеки Преносни Патување 18-парче Сино Црна

Нашите најверната услуга, ние ви гарантираме 100% задоволство, и да се обезбеди безусловна замена.Употреб

DEN 374.16
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 531.60
Маникир Поставена 7/8/9pcs Нерѓосувачки Челик Помине Clippers Поставите Scissores Tweezer Уво ги Собереш Мулти-Функција Дневниот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Маникир Поставена 7/8/9pcs Нерѓосувачки Челик Помине Clippers Поставите Scissores Tweezer Уво ги Собереш Мулти-Функција Дневниот

【Ефективни Ingrown Ноктот Комплет】 Педикир помине nipper се дизајнирани со криви сечилото дека се согласува

DEN 863.76
Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Лажни Ноктите Машина Помине Совет Clipper Помине Совет Тример Нокти Алатка за Дома,Салон,DIY
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Лажни Ноктите Машина Помине Совет Clipper Помине Совет Тример Нокти Алатка за Дома,Салон,DIY

1.Професионални француски нокти лажни нокти ножици 2.Посебни Uоблик ноктите clipper е полесно за вас да се на

DEN 237.12
Возрасни помине clippers Возрасни Големи Педикир Помине Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Домаќинство Помине Clippers Поставено
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Возрасни помине clippers Возрасни Големи Педикир Помине Clippers Сет од не ' Рѓосувачки Челик Домаќинство Помине Clippers Поставено

Исклучителна маникир поставена е спакувана во кожен кутија, таписерии и убава.Нокти множества се соврш�

DEN 8571.36
Апстракт Сина Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Помине Clipper, Ноктите Clipper со Нокти Датотека Остар, Лесно Нерѓосувачки Челик
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Апстракт Сина Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик Помине Clipper, Ноктите Clipper со Нокти Датотека Остар, Лесно Нерѓосувачки Челик

Материјал Опис : Метал.Премиум Материјал : Овие нокти ножици се направени од висококвалитет, многу издрж

DEN 2104.80
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 291.60
firiKer Помине Clipper Сет,Премија од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот и Ноктот Clipper Секачи, Нокти Clipper Секачи Поставува со Нокти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

firiKer Помине Clipper Сет,Премија од не ' Рѓосувачки Челик Ноктот и Ноктот Clipper Секачи, Нокти Clipper Секачи Поставува со Нокти

Најдобри Помине Тример:ноктите clippers поставува употреба удобно ергономски облик на рачката, и криви ра�

DEN 191.76
Едноставен и преносни Помине clippers симпатична 4-парче помине clippers поставите помине clippers помине поставите, Професионални
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Едноставен и преносни Помине clippers симпатична 4-парче помине clippers поставите помине clippers помине поставите, Професионални

Изглед : 4парче сет на виткање торба помине clippers, преносни и не преземањето на просторот.Материјал : јагл�

DEN 477.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 651.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 291.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 291.60
HONGFEISHANGMAO Помине Clipper 18 КОМПЈУТЕРИ Локалните Златни Нокти Алатка Поставите Помине Clipper Поставите Clippers Помине Clippers
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HONGFEISHANGMAO Помине Clipper 18 КОМПЈУТЕРИ Локалните Златни Нокти Алатка Поставите Помине Clipper Поставите Clippers Помине Clippers

Заврши алатки : ноктите clipper сет содржи 18 од не ' рѓосувачки челик алатки (помине clippers, ножици, итн.).Високо

DEN 1387.20
FENXIXI 7pcs/Set Цртан филм од не ' Рѓосувачки Челик Средување на Ноктите Алатки Помине Clippers Поставите Домашен Педикир Маникир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FENXIXI 7pcs/Set Цртан филм од не ' Рѓосувачки Челик Средување на Ноктите Алатки Помине Clippers Поставите Домашен Педикир Маникир

Големина : Ноктите Грижа Алатка Поставува.Функција : Висок квалитет на Нокти во Собата.Име : 7pcs Цртан фил�

DEN 1865.52