• Обновено
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 23 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 23 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Buyers rating:
DEN 291.60

Залиха

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Тоа Содржи 23 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Добредојдовте да го купат.тоа се направи животот лесно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

jinyi Помине CutterNail Clipper Поставите Црн Правоаголник Нокти Поставени апарати за Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Уво ги Собереш
  • Обновено
Ценетост на стоката:

jinyi Помине CutterNail Clipper Поставите Црн Правоаголник Нокти Поставени апарати за Домаќинство ' Рѓосувачки Челик Уво ги Собереш

Производот доаѓа со убава и стилски кутија дека лесно можат да бидат отворени или затворени со безбедна

DEN 2157.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 17 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 315.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 12 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 459.60
FENXIXI Помине Clippers Поставите Корекција Nippers Clipper Секачи Мртвите Кожата Нечистотија Смена Podiatry Педикир Заштита на Алатката
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FENXIXI Помине Clippers Поставите Корекција Nippers Clipper Секачи Мртвите Кожата Нечистотија Смена Podiatry Педикир Заштита на Алатката

Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се носат.Многу погодна за професионални с�

DEN 4471.20
Ноктите clippers Црна Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Ноктите Машина за Сечење Професионални Помине Тример Пети Ноктите Clipper
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноктите clippers Црна Нерѓосувачки Челик Помине Clipper Ноктите Машина за Сечење Професионални Помине Тример Пети Ноктите Clipper

Ергономски : Ноктите clippers, со зголемена долго се справи со дизајн правење на маникир полесно,против прол

DEN 3840.00
Едноставен и преносни Помине clippers симпатична 4-парче помине clippers поставите помине clippers помине поставите, Професионални
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Едноставен и преносни Помине clippers симпатична 4-парче помине clippers поставите помине clippers помине поставите, Професионални

Изглед : 4парче сет на виткање торба помине clippers, преносни и не преземањето на просторот.Материјал : јагл�

DEN 477.60
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 11 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 339.60
12 Парови Медиум Плоштадот Притиснете за Нокти, Сјај Лажни Нокти Целосно Покривање Лажни Нокти, Вештачки Нокти Совети Лажни Нокти
  • Обновено
Ценетост на стоката:

12 Парови Медиум Плоштадот Притиснете за Нокти, Сјај Лажни Нокти Целосно Покривање Лажни Нокти, Вештачки Нокти Совети Лажни Нокти

❀❀❀.Пакет содржина : постојат 12 пар на лажни нокти, секој сет има 24 парчиња, што е доволно количество и б

DEN 14.16
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 15 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

DEN 238.80
LAJA Увозот 2Ps Поставите Cuticle Тласкач и Cuticle Тример Машина Nipper - Шарени Помине Уметност Алатки Мултифункционален Лажни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LAJA Увозот 2Ps Поставите Cuticle Тласкач и Cuticle Тример Машина Nipper - Шарени Помине Уметност Алатки Мултифункционален Лажни

Пакетот Вклучува Мултифункционален Cuticle Машина Тласкач + 1 Cuticle Nipper.совршен За Дома Или Професионална Са

DEN 308.40