• Обновено
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Розова Метал Флеш Квадратен Облик Бенд Декоративни Лажни Нокти, Притиснете На погоден за носене Медиум Долго Печ Заврши Вештачки Нокти Сов

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Розова Метал Флеш Квадратен Облик Бенд Декоративни Лажни Нокти, Притиснете На погоден за носене Медиум

Buyers rating:
DEN 568.08

Залиха

Количина : 24pcs/Кутија+2g Лепак.Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и убава.Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира, совршен избор за вашата помине модата.Целосна помине дизајн, практични должина, прави вашите нокти тенок и има многу реални или барем професионален изглед.Тие изгледаат многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking, со што на вашата страна магична и стилски. 1. Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламурозна и beautiful2. Дизајн свој ноктите за свадба, партија или викенд датира, совршен избор за вашите нокти fashion3. заштита на животната средина, не му наштети на hand4. Прекрасен подарок за себе или за вашите женски friend5. Безбедноста на вашите природни нокти, заштита на животната средина, не боли раката.Лажни нокти патувања без опасни хемиски process6. Совршен за свадби, игри, запознавање, тие се исто така погодни за ноќта на Вештерките, Денот на Вљубените и други манифестации. 7. Целосна помине дизајн, практични должина, прави вашите нокти тенок и има многу реални или барем професионални look8. Тие изгледаат многу природни и убаво да го држите боја без одвојување или streaking, со што на вашата страна магична и stylish9. Погодна за Секој skin10. Убава, едноставно, атмосфера, погоден за сите видови на occupations Specifications : Име : Лажен Nails Material : Acrylic Color : Како слики shown Application : Finger Gender : Жени, Невестата, Girls Size : 19*23mm,16*22mm,16*21mm,15*20mm,14*18mm,13*18mm,12*17mm,12*16mm,11*15mm,10*15mm,9*14mm Weight : 27g Wear/лепак за употреба : 1. Ја користите вашата сопствена памучна подлога да се отстранат металните од вашиот nails2. Го изберат правото големина на ноктите со полирање на ноктите и вршење на ноктите through3. Го изберат правото големина желе лепак да се држиме на прст корен, или капка лепак на прст root4. Цел да се помине на ноктите и притиснете за 15 секунди за да скратите nail Glue отстранување метод : 1. Се впие во топла вода за 10-15 минути додека да помине парчиња олабави slightly2. Нежно pry страна на ноктите да се отстрани долниот nail Package Вклучени 24 PCS*Лажни Ноктите.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Кутија Назад со Лепак Цвет Лажни Ноктите Црвени и Бели Невеста, Свадба Лажни Нокти, Притиснете На
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Кутија Назад со Лепак Цвет Лажни Ноктите Црвени и Бели Невеста, Свадба Лажни Нокти, Притиснете На

Descripiton.Безбедноста на вашите природни нокти : Нетоксични,заштита на животната средина,не боли раката.Ла�

DEN 1346.40
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Прилично Голем Сјај Sequins Лажни Нокти, Притиснете На Заковки Decal Целосно Покривање Вештачки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Прилично Голем Сјај Sequins Лажни Нокти, Притиснете На Заковки Decal Целосно Покривање Вештачки

Направи вашиот темперамент повеќе посебни и прстите погледнете повеќе тенки.Убава ноктите се задржи мо

DEN 1089.60
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Декорирани Лажни Ноктите Браун Шампањ Флеш Дијамант Мат Нокти Печ Лажни на доградба на Акрилни Нокти Производи
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Декорирани Лажни Ноктите Браун Шампањ Флеш Дијамант Мат Нокти Печ Лажни на доградба на Акрилни Нокти Производи

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1581.60
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24PCS/Кутија Притиснете На Ноктите Долго Став Портокал Жолта Градиенти Нокти Печ Лажни на доградба на Акрилни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24PCS/Кутија Притиснете На Ноктите Долго Став Портокал Жолта Градиенти Нокти Печ Лажни на доградба на Акрилни

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1008.00
XSRJ 1 Кутија Случаен Микс Стил Исушени Цвеќиња Декорација Природни Цвеќиња Налепница Сува Убавина Помине Уметност Decals Епоксидна
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XSRJ 1 Кутија Случаен Микс Стил Исушени Цвеќиња Декорација Природни Цвеќиња Налепница Сува Убавина Помине Уметност Decals Епоксидна

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Materiaal : Пластика.�

DEN 535.20
HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки

7" Нога широк : 9.5 велика БРИТАНИЈА : ЕУ 5 : 37 CN : 240 ✿✿✿Нога Должина : 24cm / 9.2" Нога широк : 1010.5 ЕУ : 41 CN : 265 ✿✿✿Н

DEN 650.88
Кристал Нокти Долги, 3D Rhinestones Ковчег Лажни Ноктите Со Дизајн Лажни Ноктите Со Лепак За Жените 24 Компјутери 2ml (J-1, 1471.3)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Кристал Нокти Долги, 3D Rhinestones Ковчег Лажни Ноктите Со Дизајн Лажни Ноктите Со Лепак За Жените 24 Компјутери 2ml (J-1, 1471.3)

Пакет Содржина : 24x помине парчиња, 1x лепак,Дизајн свој ноктите за свадба, партија или датира.Професионал

DEN 1665.60
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Акрилик Круг Главата Целосно Лажни Нокти, Притиснете На Голи Пурпурна Тебе Лажни Нокти Краток француски
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Акрилик Круг Главата Целосно Лажни Нокти, Притиснете На Голи Пурпурна Тебе Лажни Нокти Краток француски

Погоден за темата партии, рокконцерти, салон емисии, облека во секојдневниот живот, направете ја вашата

DEN 885.60
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Сина Засенчување Лажни Ноктите со Дизајн Сјајна Кристал Целосно Покривање на Ноктите Совети Кристал
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Сина Засенчување Лажни Ноктите со Дизајн Сјајна Кристал Целосно Покривање на Ноктите Совети Кристал

24pcs на лажни нокти совети.Различни големина лажни нокти, одговара за секоја жена.Одличен квалитет, и лес�

DEN 2198.40
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Лажни Ноктите со Лепак Солидна Боја Краток Целосна Покрива Црна Мат Акрилик Лажни Нокти, Вештачки Нокти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Лажни Ноктите со Лепак Солидна Боја Краток Целосна Покрива Црна Мат Акрилик Лажни Нокти, Вештачки Нокти

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1044.00
HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки

1" ✿Големина : 43 НАС : 10.5" ✿Големина : 38 НАС : 7.2" Нога широк : 1010.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 CN : 250 ✿✿✿Нога Дол

DEN 650.88
KXJSMAH Нокти-Совети 24Pcs Прст Лажни Ноктите со Дизајн за Жените Девојка Полна Помине Совети Вештачки Нокти, Темно Зелена Хибрид
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24Pcs Прст Лажни Ноктите со Дизајн за Жените Девојка Полна Помине Совети Вештачки Нокти, Темно Зелена Хибрид

Лесен за употреба, совршена декорација и долготрајни.Да те направи нокти изгледаат многу повеќе гламур�

DEN 2042.40
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Заградени Бела Тебе Круг Главата Притиснете На Ноктите Солидна Боја Тебе Акрилик Лажни Нокти со Лепак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Заградени Бела Тебе Круг Главата Притиснете На Ноктите Солидна Боја Тебе Акрилик Лажни Нокти со Лепак

Спецификација : .Име : Лажни Ноктите.Материјал : Акрил.Количина : 24pcs.Боја : Како на фотографии е прикажано.

DEN 691.20
DANSHILONG Ноктите Дизајн Полн Покрие Кратко Притиснете На Ноктите Мода Огледало Пурпурна Солидна Боја Круг Главата Лажни Ноктите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн Полн Покрие Кратко Притиснете На Ноктите Мода Огледало Пурпурна Солидна Боја Круг Главата Лажни Ноктите

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 604.80
Orly Помине Whitener Packette
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Orly Помине Whitener Packette

Избелуваат Жолта Ноктите Со Овој Веселиот Формула Која Нежно Soaks Далеку Грозен Дамки На Двете Ноктите И

DEN 125.76
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Set Лажни Ноктите Девојка за Жена Сјајна Тебе Пурпурна Кратко Полна Големина Совети Ноктот Бонбони
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs/Set Лажни Ноктите Девојка за Жена Сјајна Тебе Пурпурна Кратко Полна Големина Совети Ноктот Бонбони

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 715.20
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Мат Матирано Темпераментен Боја Paillette Оркестарот погоден за носене Лажни Ноктите Печ Погоден Секојдневно
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs Мат Матирано Темпераментен Боја Paillette Оркестарот погоден за носене Лажни Ноктите Печ Погоден Секојдневно

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 2068.80
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Месечината Ѕвезда Метал Лажни Ноктите со Дизајни Studs Јасно Монистра Нокти Кристал Розова Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Месечината Ѕвезда Метал Лажни Ноктите со Дизајни Studs Јасно Монистра Нокти Кристал Розова Боја

Опис : 1.Лажни нокти лажни нокти се најзгодно начин да декорирате вашиот ноктите 2.Оваа убава ноктите диз

DEN 1576.80
Ноктите Налепница, 5 Лист Симпатична Трансфер Помине Уметност Налепница Decal Лизгачот За Нокти Обвива Помине Налепница (Боја : 5
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноктите Налепница, 5 Лист Симпатична Трансфер Помине Уметност Налепница Decal Лизгачот За Нокти Обвива Помине Налепница (Боја : 5

Декорација на вашите нокти.Направи вашите нокти поубаво и попривлечно.Многу креативни шема.DIY вашиот ом

DEN 928.80
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Притиснете На Ноктите со Лепак Налепница Голи Желе Виолетово-Сина погоден за носене Целосно Покривање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Притиснете На Ноктите со Лепак Налепница Голи Желе Виолетово-Сина погоден за носене Целосно Покривање

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1512.00
HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HIRIRI Прилагодливи Сандали за Жените Широк Ширина Чевли Рака Рамни Сандали Dressy Отвори Пети Ниска Пета Тока Dressy Влечки

7" ✿Големина : 39 НАС : 8 велика БРИТАНИЈА : 5.5 велика БРИТАНИЈА : 6 ЕУ : 39 CN : 250 ✿✿✿Нога Должина : 25cm / 9 ღ ღ ღ ==

DEN 650.88
DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Плоштадот Притиснете на Ноктите Целосно Покривање на Ноктите Совети Жените погоден за носене Нокти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

DANSHILONG Ноктите Дизајн 24pcs Плоштадот Притиснете на Ноктите Целосно Покривање на Ноктите Совети Жените погоден за носене Нокти

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 556.56
KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Лажни Ноктите француски Маникир Лак Средна Должина Флеш Дупчење погоден за носене Целосно Покривање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

KXJSMAH Нокти-Совети 24pcs/Кутија Лажни Ноктите француски Маникир Лак Средна Должина Флеш Дупчење погоден за носене Целосно Покривање

Материјал : Акрил.Боја : Како на фотографии е прикажано.Примена : Прст.Пол : Жените, Невестата, Девојки.Кол

DEN 1082.40