• Обновено
Greenlee 2983AV УМРЕ-ТА 4.00 (115,4) ТИПТРОНИК (742)

Greenlee 2983AV УМРЕ-ТА 4.00 (115,4) ТИПТРОНИК (742)

Buyers rating:
DEN 6331.44

Залиха

Тип На Производ : Алатки.Пакет Количина : 1. Пакет Димензии : 12.954 cms (L) x 12.446 cms (W) x 11.938 cms (H).Земја На Потекло : Кина.Опис на производот УМРЕ-ТА 4.00 (115,4) ТИПТРОНИК (742) Од Производителот Greenlee круг стандард замена метал умира мора да се користи со соодветен удар и да подготви студ да работат.Тие може да се стиска брзо се чисти дупки низ метал до 10 мерач (проверете спецификации за специфична удари).Тие може да се користи со батерија-погон, хидраулични, ratchet или manual возачи.Правилно собрани преку пилот дупки, тие ќе бидете чисти, брза и точна дупки.По сечење на голтка паѓа слободни во умре, и брзо совет паѓа надвор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Greenlee 60179 Плоштадот Удар Умре
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Greenlee 60179 Плоштадот Удар Умре

Пакет Димензии : 9.1 L x7.1 H х5.2 W (инчи).Пакет Тежина : 10.2 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел Број : 60179...

DEN 8349.60
IBOSAD Прирачник Нокаут Дупка Удар на Возачот за Полнење 1/2,3/4,1,1-1/4 Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО Алатка за Полнење,Може
  • Обновено
Ценетост на стоката:

IBOSAD Прирачник Нокаут Дупка Удар на Возачот за Полнење 1/2,3/4,1,1-1/4 Електрични Канал Дупка Машина Поставите КО Алатка за Полнење,Може

Удар големина : 1 / 2",3 / 4",1",11 / 4".Капацитет : Блага челик до преку 10 колосек.Работа : Батерија,хидраулични,ratch

DEN 924.00