• Обновено
Ionic Detox Нога Бања СПА Машина Систем Плус Панел Контрола + Масажа Када 2 Низи од Healcity

Ionic Detox Нога Бања СПА Машина Систем Плус Панел Контрола + Масажа Када 2 Низи од Healcity

Buyers rating:
DEN 4317.84

Залиха

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. . 1.Оваа ionic detox нога бања машина со нога када е навистина добро за вашиот домашна употреба, спаси $49 за да купат професионална нога када.Тоа е лесно да го користите, вие само треба да притиснете го копчето за вклучување/исклучување копче на control panel. 2.Оваа detox нога спа машина има само-заштитени функција.Кога го достигне работа тековната, машината ќе престане да работи на себе.Ова нога бања спа system ќе ги отстрани несаканите отрови, се направи вашето тело и ум се обновува. 3.Ова нога detox машина има две ролки во дното, ногата може да биде во massager кога ќе се detoxing.Детоксикација е процесот неверојатно искуство да го олеснат вашиот целото тело со капење нозете во топла вода. 4.Чисто вода реакција без никакви несакани ефект за оваа foot spa систем.Излезниот напон е DC 12 V, безбедно и ефикасно.Сите додатоци се во пакетот, само ги поврзете и да го користите!Една година гаранција!Бесплатна Техничка поддршка!Можете да го користите за сигурни. 5.Оваа ionic detox нога када боја е бела кои го прават тоа полесно да ги видите боја промени на вода.Тешко пластична обвивка со висок квалитет заврши издржливи.Пурпурна дел од када, може да се отстрани.Може да се стави када облоги на када лесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Дрвени Пластични Меур Кофа Изолација Меур Столбови Нога Бања Семејство Нога Бања Маска и Масажа на Огноотпорни Точка Нога Бања (Боја
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвени Пластични Меур Кофа Изолација Меур Столбови Нога Бања Семејство Нога Бања Маска и Масажа на Огноотпорни Точка Нога Бања (Боја

Дали постои опфаќа : покриени ►Еколошки материјал е силна и влијание, здрава и заштита на животната сре�

DEN 470.40
Нога Впива Бања Спа - Сина Вртат Дизајн - За Впива Нозе | Одлична За Педикир, Масажа, Релаксирачки, Етерични Масла | За Отстранување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Впива Бања Спа - Сина Вртат Дизајн - За Впива Нозе | Одлична За Педикир, Масажа, Релаксирачки, Етерични Масла | За Отстранување

✔ СОВРШЕН ДОМА СПА Впие нозете по долго и тешко ден во вашиот пренослив дома бањата!Едноставно пополне�

DEN 599.76
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Бања Барел,Педикир Барел Footbath,Миењето на Нозете Барел,Цврсто Дрво Нога Впива Барел
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Бања Барел,Педикир Барел Footbath,Миењето на Нозете Барел,Цврсто Дрво Нога Впива Барел

Нога бања може да биде целосно мокра,промовирање на метаболизмот,убавина,олеснување на замор,подобрува

DEN 1560.00
GEJUE Нога Спа Бања Домаќинство Дрвена Нога Када, Нога Бања Масажа Кофа, се Промовира Циркулацијата на Крвта/Спиење, soulagement
  • Обновено
Ценетост на стоката:

GEJUE Нога Спа Бања Домаќинство Дрвена Нога Када, Нога Бања Масажа Кофа, се Промовира Циркулацијата на Крвта/Спиење, soulagement

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние се' re секогаш се ту�

DEN 6357.36
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Солидна Cedar Дрво Нога Впива Барел Кофа, Нога Впива Када, Нога Спа Кофа со Капак, Нога Миење Слив за Нога
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Солидна Cedar Дрво Нога Впива Барел Кофа, Нога Впива Када, Нога Спа Кофа со Капак, Нога Миење Слив за Нога

Дрво Нога Впива Када се 100% рачно изработени од страна на нашиот господар столар.Производ description Wooden Нога

DEN 3813.36
wolfjuvenile Foot Spa/Бања Massager со Топлина,Меурчиња,Вибрации, Расклопна Нозе Впива Бања Слив - Hydroelectricity Поделба/Далечинска
  • Обновено
Ценетост на стоката:

wolfjuvenile Foot Spa/Бања Massager со Топлина,Меурчиња,Вибрации, Расклопна Нозе Впива Бања Слив - Hydroelectricity Поделба/Далечинска

Specification Name : Нога Bath Rated напон : 220 VTemperature прилагодување на опсегот : 42 степени постојана temperature Rated моќ : 400 WW

DEN 599.76
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бања Барел, Цврсти и Издржливи Природни Cedar Дрво Сауна Нога Када Можат да се Впие Масажа на Нозе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бања Барел, Цврсти и Издржливи Природни Cedar Дрво Сауна Нога Када Можат да се Впие Масажа на Нозе

It' s тоа е толку едноставно!.По неколку масажи, ќе плаќаат за себе, и ќе почнат да се чувствуваат резултат.�

DEN 2284.80
Нога Слив Нозе Впива Када Cedar Дрво Сауна Нога Када Можат да се Впие Масажа на Нозе за да се Подобри Спиењето (со Нога Масажа) (Големина
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Слив Нозе Впива Када Cedar Дрво Сауна Нога Када Можат да се Впие Масажа на Нозе за да се Подобри Спиењето (со Нога Масажа) (Големина

[STURED И ИЗДРЖЛИВИ] : направена е од cedar дрвен материјал, незагадувачките, неradiative, тешко изолација, и е заси�

DEN 2116.80
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бањата за Возрасни, Сауна Додатоци Нога Масажа, Спа, Дрвени Домаќинство Нога Впие Када, Направени
  • Обновено
Ценетост на стоката:

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бањата за Возрасни, Сауна Додатоци Нога Масажа, Спа, Дрвени Домаќинство Нога Впие Када, Направени

Вашите нозе и да се релаксираат со овој смирувачки нога слив.Нека стрес и тензии на денот се стопи како в

DEN 4340.40