• Обновено
Дрвени Пластични Меур Кофа Изолација Меур Столбови Нога Бања Семејство Нога Бања Маска и Масажа на Огноотпорни Точка Нога Бања (Боја : D: D)

Дрвени Пластични Меур Кофа Изолација Меур Столбови Нога Бања Семејство Нога Бања Маска и Масажа на Огноотпорни Точка Нога Бања (Боја

Buyers rating:
DEN 470.40

Залиха

Дали постои опфаќа : покриени. ►Еколошки материјал е силна и влијание, здрава и заштита на животната средина, висока температура отпор, светлина отпор, лесни.Ве молиме проверете ги бојата и големината пред да го купат. ►материјал : пластика.Стил : Европа.Ние исто така, обезбеди ефективна гаранција за производите ќе го купите, така што може да се купи со доверба.►Голем пад се симулира вистинска човечка рака, слив е рамномерно масажа на лежиште, како вистински човек масажа стимулирање нога акупунктура поени.Во случај производот не успее да работат поради транспорт штета по приемот, треба да ги контактирате и да се обезбеди детален опис на проблемот (слики се приоритетни). ►материјал : пластични.Ние ќе ви обезбедиме со најдоброто решение.➽Attention All производи ќе помине нашата контрола на квалитет пред да замине на фабриката. ►Барел капак кој се одвојува, лесно да го инсталирате, unstoppartum, не се лизга барел, не се лизга, изолирани земјата спроводливост.➽Ако ви треба други модели, ве молиме контактирајте ме, ние се чуваат различни стилови и бои, можете да одат на мојата продавница да check The времето за испорака е 15-25 дена, и превозот метод е утврдена од страна на вашата земја/регион.Големина : 41 * 26 * 32cm. ►Изолација Масажа Барел : Изолација 30 минути / Three-layer заштита / strong.Вие сте добредојдени и споделување вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Поради рачни мерења на локации, може да има некои грешки, ве молиме овозможи разлика од 3-5cm, ви благодарам за вашите снимањето.Нивото на водата висина : 20cm (вклучувајќи) -25cm (со исклучок).Обично, тоа трае од 15 до 30 дена и за превоз.Доколку ви се допаѓа нашата продавница, ве молиме додадете нашата продавница до вашите омилени, ви благодариме за вашата поддршка.►Големина : 41 * 26 * 32cm►Стил : Европската►нивото на Водата висина : 20cm (вклучувајќи) -25cm (со исклучок)►има покритие : покриени►постои масажа : Да✿Здраво!добредојдовте на нашата продавница!Вие сте добредојдени да ги споделите вашите повратни информации, така што ќе може да се обезбедат подобри производи и услуги.Постои масажа : Yes.➽Tips Decorative предмети кои не се вклучени во екранот на производот фотографии.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Нога Бања Спа Кофа Нозе Нога Када Педикир Слив Дрво Нога Слив Дрвени Сауна Кофа Дрвени Спа Слив Дрво Нога Бања Барел Направени Бања
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Бања Спа Кофа Нозе Нога Када Педикир Слив Дрво Нога Слив Дрвени Сауна Кофа Дрвени Спа Слив Дрво Нога Бања Барел Направени Бања

Длабоко дизајн, длабока вода може да се впие целата нога.Совршена алатка за нозете замор олеснување и оп

DEN 1137.60
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Дрвена Нога Слив, Мазна и Нежна Педикир Буриња Педикир Сад Бања Масажа за Впива Нозе Massager
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Дрвена Нога Слив, Мазна и Нежна Педикир Буриња Педикир Сад Бања Масажа за Впива Нозе Massager

★ Барел обрачот е поцинкуван, со добра цврстина, не е лесно да ' рѓа, и Заштита на Дрвени буриња Нема вода

DEN 1615.20
Wxliner Нога Када/Нога Бања Дрвени Кофа Foot Spa/Бања Massager за да ги Смири се Релаксираат Уморни Нозе Салон Massager Када Дрво
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wxliner Нога Када/Нога Бања Дрвени Кофа Foot Spa/Бања Massager за да ги Смири се Релаксираат Уморни Нозе Салон Massager Када Дрво

★ nvironmental Материјали: направен од дабово материјал, со природни вуди арома ★ Масажа: Нога бања може да

DEN 1010.40
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Солидна Cedar Дрво Нога Впива Барел Кофа, Нога Впива Када, Нога Спа Кофа со Капак, Нога Миење Слив за Нога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Солидна Cedar Дрво Нога Впива Барел Кофа, Нога Впива Када, Нога Спа Кофа со Капак, Нога Миење Слив за Нога

Дрво Нога Впива Када се 100% рачно изработени од страна на нашиот господар столар.Производ description Wooden Нога

DEN 3813.36
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Бања Барел,Педикир Барел Footbath,Миењето на Нозете Барел,Цврсто Дрво Нога Впива Барел
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Нога Бања Барел,Педикир Барел Footbath,Миењето на Нозете Барел,Цврсто Дрво Нога Впива Барел

Нога бања може да биде целосно мокра,промовирање на метаболизмот,убавина,олеснување на замор,подобрува

DEN 1560.00
Wxliner Нога Бања Барел, Нога Када, Цврсто Дрво Природни Згусне Нога Спа Кадата Совршен за да се Впие Твоите Нозе (Боја : Б)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wxliner Нога Бања Барел, Нога Када, Цврсто Дрво Природни Згусне Нога Спа Кадата Совршен за да се Впие Твоите Нозе (Боја : Б)

★ Животната средина материјал : Направен од дабово материјал со природни вуди арома ★ Здрав метал баре�

DEN 5474.16
FSGHJJKN Моторните Нога Бања Спа Massager, Нозе Бања со Топлина и Масажа, Меур Зголемените за Нозете Помош и Чистење, Тајмер Педикир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

FSGHJJKN Моторните Нога Бања Спа Massager, Нозе Бања со Топлина и Масажа, Меур Зголемените за Нозете Помош и Чистење, Тајмер Педикир

Карактеристики : употреба на поголема сигурност тројно антиистекување дизајн, во реалновреме откривањ�

DEN 441.60
Wxliner Педикир Слив Кадење Барел Ела Нога Бања Барел со Капак Возрасни Задебелување на Дрвена Нога Tup Убавина и (Боја : A)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Wxliner Педикир Слив Кадење Барел Ела Нога Бања Барел со Капак Возрасни Задебелување на Дрвена Нога Tup Убавина и (Боја : A)

Зелена Природен материјал, цврсто дрво, со природна арома на дрво, тешко изолација, зелена и производи, �

DEN 5472.00
Дрвена Нога Слив,Цврсто Дрво Нога Када, Педикир Сад Спа Масажа Cedar Педикир Буриња Домаќинство Нога Бања Барел,со капак со Massager
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрвена Нога Слив,Цврсто Дрво Нога Када, Педикир Сад Спа Масажа Cedar Педикир Буриња Домаќинство Нога Бања Барел,со капак со Massager

Ако не е отпадна вода, ве молиме да го пополните кофа со ладна вода и се впие за повеќе од 72 часа за целосн

DEN 2760.00
LYRZUYU Нога Када,Дебели Здрав Дрвени Спа Базен За Педикир И Масажа – Совршен за Да се Впие Твоите Нозе, Пети Ноктите, И Глуждовите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LYRZUYU Нога Када,Дебели Здрав Дрвени Спа Базен За Педикир И Масажа – Совршен за Да се Впие Твоите Нозе, Пети Ноктите, И Глуждовите

Foot Spa Ова нога спа бања ви обезбедува топла нога бањата за ублажување на заморот, поглезите вашите нозе,

DEN 535.20
Нога бања барел Нога Бања Сад Пластични Педикир Сад Масажа Нога Бања за Педикир, Детоксикација и Масажа, Совршен за Впива Твоите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога бања барел Нога Бања Сад Пластични Педикир Сад Масажа Нога Бања за Педикир, Детоксикација и Масажа, Совршен за Впива Твоите

♥ Големи Нога Бања Спа Сад : Тоа екстра големи нога впие када е лесен и достапен начин за лекување на себ�

DEN 9878.64
JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бањата за Возрасни, Сауна Додатоци Нога Масажа, Спа, Дрвени Домаќинство Нога Впие Када, Направени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

JHDPH Дрво Нога Бања Кофа Нога Бањата за Возрасни, Сауна Додатоци Нога Масажа, Спа, Дрвени Домаќинство Нога Впие Када, Направени

Вашите нозе и да се релаксираат со овој смирувачки нога слив.Нека стрес и тензии на денот се стопи како в

DEN 4340.40