• Обновено
Comrelax Пренослива Батерија Нога Massager Теле Massager Воздухот Компресија со Топлина за Циркулација Болка Office Home Троседот Стол Релаксација на Мускулите Нога Massager

Comrelax Пренослива Батерија Нога Massager Теле Massager Воздухот Компресија со Топлина за Циркулација Болка Office Home Троседот

Buyers rating:
DEN 1813.20

Залиха

Второ, Comrelax нога massager со воздухот компресија масажа функција;.Преносни и Батерија Нога Massager - Comrelax на воздухот компресија massager со хартиена кутија што го прави лесно да се носат дома, канцеларија, теретана, патување, спортист, да ви помогне да се релаксираат вашите мускули, и олеснување на болката.Ногата на воздухот massager ќе биде вашиот најдобар искрен пријател.Ние обезбеди 2 ГОДИНИ ГАРАНЦИЈА за квалитет на прашања поврзани!. 3 Масажа Режими и 3 Intensities - Comrelax нога massager машина има различни масажа режими и масажа intensities, кој може да се задоволат различните потреби на корисниците.Прво, Comrelax нога massager со топлина функција за промет;.Тоа е како да се симулира рака месење да се притисне и масажа на вашиот телиња, бутовите, електрични нога massager обезбеди воздухот компресија масажа со inflating и deflating опуштеноста на мускулите, подобрување на вашиот циркулацијата на крвта.Им помогне на Ублажување на Болка - Comrelax нога massager има воздухот компресија масажа за греење и функции, кои можат да се ослободат од болка на нашиот нозе и обновување нога мускулите по вежбање.Покрај тоа, Comrelax овој нога massager има рачни далечински контролер, можете да изберете различни масажа режими и масажа intensities, да ги задоволат вашите потреби.Трето, Comrelax нога massager има најновите дизајн, тоа е полнење и преносни.На massager е многу едноставна за да се носат и лесно да се користи за вас.Можете да го носат насекаде;.Подарок за Оној Што Го Сакам - Comrelax нога massager е добар дар избор за вашето семејство и пријатели на Божиќ, Денот на Благодарноста, Нова Година, Роденден, Денот на Таткото, на Мајката Ден, итн.Едноставно со контролирање на безжични рачни контролер на корисникот да уживаат во удобно нога масажа, порака на вашиот стрес и да ја намали вашата вознемиреност.Comrelax теле massager со хартиена кутија, лесно да се носат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Туш Нога Scrubber - Нозе Почиста Не се Лизга Подлога Масажа Мат 11 x 10 за Туш Кат да се Подобри Циркулацијата Мртвите Кожата Смена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Туш Нога Scrubber - Нозе Почиста Не се Лизга Подлога Масажа Мат 11 x 10 за Туш Кат да се Подобри Циркулацијата Мртвите Кожата Смена

Оние влакната точно стигнат до тешко да се добие во области без виткање над помеѓу прстите, да ги отстра�

DEN 311.76
SMSOM Нога Massager Машина со Топлина, Shiatsu Длабоко Месење Нога Масажа, 3D Масажа Систем, Мулти-Ниво на Поставки, ги Ублажува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SMSOM Нога Massager Машина со Топлина, Shiatsu Длабоко Месење Нога Масажа, 3D Масажа Систем, Мулти-Ниво на Поставки, ги Ублажува

MUTIPLE РЕЖИМИ & ПРИТИСОК ПОСТАВКА : Вклучуваат месење возен стружење на воздухот компресија греење режим и

DEN 599.76
BEVIN Смола Восок Палецот Масажа Конус, што се Користи за Нога, Нога и Телото acupoint Massager, Триаголник Активира Точка Меридијанска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BEVIN Смола Восок Палецот Масажа Конус, што се Користи за Нога, Нога и Телото acupoint Massager, Триаголник Активира Точка Меридијанска

[Материјал и спецификации] Смола восок нога massager, 5.71 инчи долг; 2.76 инчи широка [Производ вовед] Смола восо

DEN 167.76
XIXIDIAN Нога Massager ,Shiatsu Нога Massager Машина со Топлина , Електрични Длабоко Месење Масажа на Воздухот Компресија ,Греење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIXIDIAN Нога Massager ,Shiatsu Нога Massager Машина со Топлина , Електрични Длабоко Месење Масажа на Воздухот Компресија ,Греење

Mutiple Начини : Длабоко Месење, Воздухот Компресија, Стружење, Акупресура, Валање, Вибрации / Топлина Функц�

DEN 18008.16
Bonarty Ортопедски Влечки Акупресурата Нога Massager, Жад Камен Затворен Масажа Флип Апостолки Чевли, Рефлексологија Сандали Релаксација
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Bonarty Ортопедски Влечки Акупресурата Нога Massager, Жад Камен Затворен Масажа Флип Апостолки Чевли, Рефлексологија Сандали Релаксација

Направи на ЕВА материјал, мека, комфорни и издржливи, секој cobblestones е во позиција да се применуваат акупр�

DEN 503.76
Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата

Стимулира акупунктура поени, и телото циркулацијата, додека помагајќи ти да уживаат во здрав живот.Прак

DEN 1188.00
EXCEART Дрвена Нога Единствена Ролери Нога Massager Ролери Plantar Fasciitis Лак Ролери Нога Масажа Алатка Акупресурата Рефлексологија
 • Обновено
Ценетост на стоката:

EXCEART Дрвена Нога Единствена Ролери Нога Massager Ролери Plantar Fasciitis Лак Ролери Нога Масажа Алатка Акупресурата Рефлексологија

Ова е корисно за стрес олеснување и опуштање.Тоа ќе донесе подобро уживање за вас!Plantar Fasciitis massager.Совршен

DEN 238.80
Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

DEN 1072.56
Cozinest Рефлексологија Традиционалните Дрвени Тајландски Massager Алатки со Полно Тело, Нога се Држи Јадица Назад Спа Лице Gua Ша
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cozinest Рефлексологија Традиционалните Дрвени Тајландски Massager Алатки со Полно Тело, Нога се Држи Јадица Назад Спа Лице Gua Ша

Овие дрвени Тајландски massager се добра масажа алатки за рамо, лицето страна, нозете и други делови од тело�

DEN 335.76
Ticarus Природни Рог Стружење Плоча Gua Ша Одбор СПА Масажа Алатка ВОЛ Рог Кинеската Традиционална Тело Massager Акупунктура Scraper
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ticarus Природни Рог Стружење Плоча Gua Ша Одбор СПА Масажа Алатка ВОЛ Рог Кинеската Традиционална Тело Massager Акупунктура Scraper

1.Има добар ефект на detoxify, негување, тенок лице, затегнете кожата и намалување на брчките 2.Погоден за лиц�

DEN 290.16
frenma Нога Scrubber, се Елиминира Нога Мирис Нога Масажа Подлога Подобрување на Нога и Нога Циркулација за Дома(Виолетова)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

frenma Нога Scrubber, се Елиминира Нога Мирис Нога Масажа Подлога Подобрување на Нога и Нога Циркулација за Дома(Виолетова)

Бесплатни Вашите Раце : Не треба да се наведнуваат или да се повлече за да се чисти нозете, награда на себ

DEN 1137.60