• Обновено
Сет Од 6 Компјутери. Рефлексологија Традиционалните Тајландски Масажа Дрвен Стап Алатка Рака Главата Нога Лице Масажа На Телото Алатка Massager Црвено Дрво

Сет Од 6 Компјутери. Рефлексологија Традиционалните Тајландски Масажа Дрвен Стап Алатка Рака Главата Нога Лице Масажа На Телото Алатка

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

Направени од Црвеното дрво, со Висок квалитет.Тајландски Традиционална Масажа Алатка За Нога, Рака, Главата, Телото.Лесен за употреба. 1 сет вклучуваат 1.Петокрак Облик Раката Масажа алатка 2.Раката Масажа алатка 3. Ролери - Лице Масажа 4. Нога Масажа алатка 5. X - Форма Масажа алатка 6.Крило-форма масажа алатка.Рефлексологија Нога Масажа ја стимулира внатрешните органи на телото, помага циркулацијата на крвта, се намали напнатоста на нервниот систем.За спречување и лекување на болестите кои се појавуваат во телото.Нозете често се занемаруваат, се игнорираат.Дали предметот.Што може да биде, бидејќи позицијата е далеку од срцето и очите, многу од нив се тешко обрнувајќи внимание.Додека симптомите болки во глуждот sprain, нога, нозе испадна да биде одбиена.Според традиционални медицински текстови.Изјави дека нозете се позиционирани.Значи дека функцијата на различни органи.Кинески масажа на телото со користење на притисок точка нога третман на друг.Денес видов многу нога масажа.Ако сте заинтересирани, но не се осмелуваат да се обидете.Јас се обидувам да масажа на свој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Cozinest Рефлексологија Традиционалните Дрвени Тајландски Massager Алатки со Полно Тело, Нога се Држи Јадица Назад Спа Лице Gua Ша
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Cozinest Рефлексологија Традиционалните Дрвени Тајландски Massager Алатки со Полно Тело, Нога се Држи Јадица Назад Спа Лице Gua Ша

Овие дрвени Тајландски massager се добра масажа алатки за рамо, лицето страна, нозете и други делови од тело�

DEN 335.76
Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Впива Када Кофа Количка за Миењето на Нозете Слив Деца Нозе Масажа Вода Слив Преносни Footbath Massager за Патување Дома Бањата

Стимулира акупунктура поени, и телото циркулацијата, додека помагајќи ти да уживаат во здрав живот.Прак

DEN 1188.00
BEVIN Смола Восок Палецот Масажа Конус, што се Користи за Нога, Нога и Телото acupoint Massager, Триаголник Активира Точка Меридијанска
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BEVIN Смола Восок Палецот Масажа Конус, што се Користи за Нога, Нога и Телото acupoint Massager, Триаголник Активира Точка Меридијанска

[Материјал и спецификации] Смола восок нога massager, 5.71 инчи долг; 2.76 инчи широка [Производ вовед] Смола восо

DEN 167.76
Fnnduull Акупресурата Масажа Влечки Терапевтски Рефлексологија Сандали за Нога Acupoint Масажа Shiatsu Лак Болка Не се Лизга Масажа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fnnduull Акупресурата Масажа Влечки Терапевтски Рефлексологија Сандали за Нога Acupoint Масажа Shiatsu Лак Болка Не се Лизга Масажа

【Се релаксираат】Нашите масажа сандали може да го намалите стресот, да се избегне нога грчеви, подобрув

DEN 215.76
Sedona, Shiatsu Нога Massager Машина, 3 во 1 Акупунктура Масажа Уред со Топлина, Длабоко Месење Нозе Циркулација на крвта, Мускулите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Sedona, Shiatsu Нога Massager Машина, 3 во 1 Акупунктура Масажа Уред со Топлина, Длабоко Месење Нозе Циркулација на крвта, Мускулите

Прилагодливи под притисок На Sedona нога massager има повеќе топлина и притисок опции, така што ќе може да се до

DEN 1918.80
Рефлексологија Нога Масажа Мат Стимулира Циркулацијата на Крвта Акупресурата Нозе Massager Плоча Одбор со Магнет (2. Нога Форма Мат)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Рефлексологија Нога Масажа Мат Стимулира Циркулацијата на Крвта Акупресурата Нозе Massager Плоча Одбор со Магнет (2. Нога Форма Мат)

Погоден за луѓето кои седат за долго време.Ублажува стресот, мускулите, мускулни болки & тензија, се чувс

DEN 645.84
Electrode Влошки за OSITO Нога Циркулација на крвта и Нервите Stimulator (4PCS) - Компатибилен со Разни Модели Машина - Големи Electrode
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Electrode Влошки за OSITO Нога Циркулација на крвта и Нервите Stimulator (4PCS) - Компатибилен со Разни Модели Машина - Големи Electrode

4 Electrode Гел Влошки за OSITO Нога Massager и Нервните Stimulator.Компатибилен со разни модели машина 4 Electrode Гел Влошки

DEN 359.76
SMSOM Нога Massager Машина со Топлина, Shiatsu Длабоко Месење Нога Масажа, 3D Масажа Систем, Мулти-Ниво на Поставки, ги Ублажува
 • Обновено
Ценетост на стоката:

SMSOM Нога Massager Машина со Топлина, Shiatsu Длабоко Месење Нога Масажа, 3D Масажа Систем, Мулти-Ниво на Поставки, ги Ублажува

MUTIPLE РЕЖИМИ & ПРИТИСОК ПОСТАВКА : Вклучуваат месење возен стружење на воздухот компресија греење режим и

DEN 599.76
Туш Нога Scrubber - Нозе Почиста Не се Лизга Подлога Масажа Мат 11 x 10 за Туш Кат да се Подобри Циркулацијата Мртвите Кожата Смена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Туш Нога Scrubber - Нозе Почиста Не се Лизга Подлога Масажа Мат 11 x 10 за Туш Кат да се Подобри Циркулацијата Мртвите Кожата Смена

Оние влакната точно стигнат до тешко да се добие во области без виткање над помеѓу прстите, да ги отстра�

DEN 311.76
Дрво Двојно Нога Масажа Ролери, го Намалите Стресот Заштита на Подот Уникатен Подарок Нога Ролери Massager Ублажување на Болка Анти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Дрво Двојно Нога Масажа Ролери, го Намалите Стресот Заштита на Подот Уникатен Подарок Нога Ролери Massager Ублажување на Болка Анти

Високо Квалитетен Материјал : Направен од пилешко крило дрвен материјал, силни и издржливи, долго се иск

DEN 1310.40
Rosvola Нога Одраз Шематски Чорапи, Физиотерапија Масажа Чорапи Влага Wicking се Намали Стресот Ублажување на Болката за Здравствена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Rosvola Нога Одраз Шематски Чорапи, Физиотерапија Масажа Чорапи Влага Wicking се Намали Стресот Ублажување на Болката за Здравствена

Подобрување на Здрава : Нога е место каде што има исклучително многу acupoints, имајте пријатна и топла moxibustio

DEN 210.96