• Обновено
ZRSLGS Електрични Нога Callus Смена и Хлапак комплет, 3 во 1 Батерија LED Нога Датотека Педикир Сет на Алатки за Отстранување Разбиена Потпетици Calluses и Мртвата Кожа

ZRSLGS Електрични Нога Callus Смена и Хлапак комплет, 3 во 1 Батерија LED Нога Датотека Педикир Сет на Алатки за Отстранување Разбиена

Buyers rating:
DEN 3769.20

Залиха

Дизајниран за нога нега, безбедно и ефикасно да ги отстраните мртвите кожата на нозете, совршен педикир дома, нежно ублажување на груб, сува, тешко и callused кожата во секунди.Ефикасна Електронска Нога Scrubber Помошник.3 пренослив и заменливи ролери глави се повеќе издржливи, тоа може да бидат земени за чистење во секое време, што е лесен, едноставен и еднократно.Преносни Трајни Електронски Нога Датотека Педикир Tools.Високо-квалитетна ABS материјал, ротирачки 2000 пати во минута.Посебна мртвите кожата лесно со еден погруб и неспокојот ролери.Професионални Pedi Нозе се Грижи за Мртвите Кожата.Времето на полнење е само 4 часа и тоа може да трае 120 минути.Електрични нога датотека е ергономски дизајниран за да се одржи совршено, и безжично полнење е лесно да се носат.Тешко Разбиена Сува Кожа Идеален Подарок.По Продажбата на Услугата : ве Молиме да не контактирате доколку имате било какви проблеми во врска со нашата callus смена,Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 3 Замени Мелење Глава - Електрични Pedi Нозе Грижа Tools Unlike заеднички нога scrubber, ова електрична callus нозе смена има 3 различни заменливи мелење глави, груб еден отстранува тврдоглав роговиден мртвите кожата , средни еден отстранува груба мртвите кожата, парична казна која се користи за дневна грижа, која направи одлична и ефикасна мртвите кожата нога датотека за нозе.2 Брзини за да change Push на копчето и да се префрлат на брзини како што треба, што е полесно кога во споредба со другите електрични нога датотека.Батерија & Трајни Нозе Педикир Алатки Kit Simply надополнување на cordless електрични тешко/мртвите кожата смена за 4-5 часот. 1500m Ah Li-ion батеријата може да се користи до 120mins.Производ Feature Easy-за-користење Електрична нога file Soft-допир ажурирани handle Rechargeable – Без Батерии Necessary LCD Моќ – Прикажете го power Notes : 1. Не отвори го овој производ до мелење главата е инсталиран правилно.2. Не ги користат на кожата за повеќе од 2-3 секунди во случај на повреда на тоа.Спецификација : Работа го оценувате : 3 WElectric притисок : 3.7 VPower набавка : 5 VCharging време : 4-5 hours Package се Вклучени : 1 * Електрична Нога File3 * Ролери Heads1 * USB полнење cable1 * Настава.

Кон својствата

Work rate:
3W
Electric pressure:
3.7V
Power supply:
5V
Charging time:
4-5 hours
Package Included:
1 * Electric Foot File :
3 * Roller Heads :
1 * USB charging cable :
1 * Instruction :

Најдобри предлози во категоријата

Педикир Датотека, Нога Датотека, Ноктите Стакло Полирање Датотека Салон Дом Нога Rasp Scrubber за Мртвите Кожата Grater Пета Датотека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Педикир Датотека, Нога Датотека, Ноктите Стакло Полирање Датотека Салон Дом Нога Rasp Scrubber за Мртвите Кожата Grater Пета Датотека

ЕРГОНОМСКИ ДИЗАЈН : ергономски Дизајниран за механика, лесно да се истакне, да обезбеди дополнителни до�

DEN 246.96
HDHUIXS Електрични Нога Датотека Callus Смена, Педикир Callus Смена за Тешко, Мртвите, Подсечен Кожата, Професионални Батерија Педикир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

HDHUIXS Електрични Нога Датотека Callus Смена, Педикир Callus Смена за Тешко, Мртвите, Подсечен Кожата, Професионални Батерија Педикир

БЕЗБЕДНО и ПРАКТИЧНО ДА ги КОРИСТАТ:Оваа батерија нога нега алатка е пошегува со безбедносен прекинув�

DEN 1514.40
ZRSLGS Електрични Нозе Callus Смена Комплет, Нога Датотека Педикир Алатки за Испукани Пета Calluses и Мртвата Кожа, Водоотпорен Нога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZRSLGS Електрични Нозе Callus Смена Комплет, Нога Датотека Педикир Алатки за Испукани Пета Calluses и Мртвата Кожа, Водоотпорен Нога

Тоа има simpledesign, но многу практично во употреба.материјал за трајни и практична употреба.Одлична електри

DEN 2284.32
Електрични Callus Смена за Нозете,Bawaslom Батерија Нога Датотека Тешко Кожата Смена,Професионални Педикир Алатки за Полнење за Испукани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Callus Смена за Нозете,Bawaslom Батерија Нога Датотека Тешко Кожата Смена,Професионални Педикир Алатки за Полнење за Испукани

【16 во 1 Професионални Педикир Комплет】Доаѓаат со црна zip складирање торба , вклучувајќи 16 PCS педикир ала

DEN 407.76
Богатство Гуруа Од Нерѓосувачки Челик, Метални Педикир Датотека Пета Сува Кожа Нога Scrubber Callus Смена Pedi Грижа Алатка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Богатство Гуруа Од Нерѓосувачки Челик, Метални Педикир Датотека Пета Сува Кожа Нога Scrubber Callus Смена Pedi Грижа Алатка

Датотеката и scrape вашите нозе и потпетици како про начин со овој рачни педикир датотека.Педикир алатка к�

DEN 359.76
Нога Callus Омекнувач, Callus Смена Спреј Навлажнувачки Нога Нега Гел Мртвите Кожата Horniness Отстранување Отстранување Работи Одлично
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Callus Омекнувач, Callus Смена Спреј Навлажнувачки Нога Нега Гел Мртвите Кожата Horniness Отстранување Отстранување Работи Одлично

Користете го подножјето callомекнувач пред мелењето, и лесно да се мелење, по употреба да се врати убави н�

DEN 371.76
Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Датотека Грижа Тешко Мртвите Callus Смена Exfoliating Педикир Обновливи Лесно Чистење Алатки,А
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Нога Rasp Датотека Грижа Тешко Мртвите Callus Смена Exfoliating Педикир Обновливи Лесно Чистење Алатки,А

Големи уште мала тежина дизајн им овозможува да работат со леснотија и дава брз неверојатна нежност.Ефе

DEN 1171.20
BETUFIARY Електрични Нога Callus Смена, Батерија Нога Нега Scraper Педикир Алатки, Професионални Нога Scrubber Мртвите Кожата Смена
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BETUFIARY Електрични Нога Callus Смена, Батерија Нога Нега Scraper Педикир Алатки, Професионални Нога Scrubber Мртвите Кожата Смена

Батерија капацитет : 1500 m Ah.Моќност : 6 W.Напон : DC5 V.Капацитет : 3 В Бесплатно време : 22.5 часа (не повеќе од 12 ч�

DEN 527.76
60pcs самолепливи Sandpaper Диск Замена Подлога за Полирање на Занает или Електрични Нога Датотека Callus Смена Употреба, Редовни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

60pcs самолепливи Sandpaper Диск Замена Подлога за Полирање на Занает или Електрични Нога Датотека Callus Смена Употреба, Редовни

Ве МОЛИМЕ МЕРКА ВАШИОТ УРЕД ГОЛЕМИНА ПРЕД КУПУВАЊЕ, дијаметар на замена sandpaper диск е 1.69 инчен / 4.3 cm...

DEN 213.36
AnHua 1 Парчиња 4 Во 1 Нога Датотека Четка Callus Мулти-функционални Нога Нокти Датотека Четка Датотека Педикир Обезбедува Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AnHua 1 Парчиња 4 Во 1 Нога Датотека Четка Callus Мулти-функционални Нога Нокти Датотека Четка Датотека Педикир Обезбедува Алатки

Мултифункционални : 4 во 1 Нога датотека callсмена нога scrubber, која е формирана од бамбус, pumice камен, песок и �

DEN 311.52
Нога Rasp Датотека Најдобри Нога Нега Педикир Метална Површина Алатка за да се Отстрани Тешко Кожата Може да Се Користи на Двете
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Rasp Датотека Најдобри Нога Нега Педикир Метална Површина Алатка за да се Отстрани Тешко Кожата Може да Се Користи на Двете

1 Дршката е издолжени, лесен за употреба, и има доволно простор да се движат на глуждот.Погоден за мажи, ж�

DEN 820.80
RedIightRoad Електрични Callus Смена за Нозе - Батерија Нога Датотека Педикир Алатки, Водоотпорен Педикир за полнење, Нозе Мртвите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

RedIightRoad Електрични Callus Смена за Нозе - Батерија Нога Датотека Педикир Алатки, Водоотпорен Педикир за полнење, Нозе Мртвите

Ротирачки барабан главата полирање глава : Само да се претвори во сила и да го стави на сува, чиста нозет�

DEN 2801.04
Fogner Електрични Нога Callus Смена, 3 Мелење Главата Водоотпорен Батерија Педикир Алатки за Нозете, Професионални Нозе Датотека
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Fogner Електрични Нога Callus Смена, 3 Мелење Главата Водоотпорен Батерија Педикир Алатки за Нозете, Професионални Нозе Датотека

Три круг мелење глава : три круг мелење главата дизајн, полесно да се вклопи во кожата, да се грижи за мрт�

DEN 1773.60
Електрични Нога Датотека Вакуум Callus Смена, Батерија Тешко Кожата Смена Професионални Нога Мелница Преносни Педикир Алатки за Испукани
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Нога Датотека Вакуум Callus Смена, Батерија Тешко Кожата Смена Професионални Нога Мелница Преносни Педикир Алатки за Испукани

★Преносни Електрични Вакуум Адсорпција Нога Мелница : USB Полнење Нога Датотека Exfoliator, Dual Брзина Електро

DEN 155.52
LJJ Преносни Електрични Нога Callus Смена USB Полнење Нога Датотека Професионални Педикир Алатки со Ролери 2 Глави и 1 Чистење со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

LJJ Преносни Електрични Нога Callus Смена USB Полнење Нога Датотека Професионални Педикир Алатки со Ролери 2 Глави и 1 Чистење со

*Кварц мелење глава : богат во трага, витамини, круг честички, негуваат вашите нозе, брзо да ги отстраните

DEN 1183.20
Нога Scrubber Callus Смена Датотека, Најдобри Стаклени Нозе Scrubber Алатка, Нога Rasp со Нано-Ниво Мелење Поени Нога Нега Педикир
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Scrubber Callus Смена Датотека, Најдобри Стаклени Нозе Scrubber Алатка, Нога Rasp со Нано-Ниво Мелење Поени Нога Нега Педикир

[2021 Иновативна Технологија] : Нашата Aumuko Нога Датотека Усвојува Трета Генерација Nanocrystal Новата Технолог�

DEN 239.76
Нога Датотеки Електрични Нога Callus Смена Автоматско Вакуум Нога Датотека Мелење Полирање Педикир Машина, Преносни Нога Нега за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Датотеки Електрични Нога Callus Смена Автоматско Вакуум Нога Датотека Мелење Полирање Педикир Машина, Преносни Нога Нега за

Можете да перење тоа и се чува чист по употреба.Силна енергија, ефикасно да ги отстраните мртвите кожата

DEN 892.56
Нога Датотека Callus Смена - Мулти Цел 4 во 1 Нозе Педикир Алатки со Нога Scrubber, Pumice Камен, Нога Rasp и Песок Хартија за Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Датотека Callus Смена - Мулти Цел 4 во 1 Нозе Педикир Алатки со Нога Scrubber, Pumice Камен, Нога Rasp и Песок Хартија за Дома

РЕШЕНИЕ ЗА НОГА ПРОБЛЕМ Дали сте уморни од сува ,calloused и испукани потпетици, особено во лето, Никаде да с�

DEN 957.60
Електрични Нога Датотека, Батерија Callus Смена Тешко Кожата Смена Педикир Алатка за полнење за Нозете Електронски Callus Хлапак
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Нога Датотека, Батерија Callus Смена Тешко Кожата Смена Педикир Алатка за полнење за Нозете Електронски Callus Хлапак

НАДГРАДИ LCD ДИГИТАЛЕН БАТЕРИЈАТА DISPLAY Можете да видите како многу батеријата лево и кога да наплаќаат з�

DEN 1679.76
AORAEM Електрични Нозе Callus Смена Електрични Нога Датотека Педикир Алатки Педикир комплет Нога Нега на Нозе Датотека со 3 Ролери
 • Обновено
Ценетост на стоката:

AORAEM Електрични Нозе Callus Смена Електрични Нога Датотека Педикир Алатки Педикир комплет Нога Нега на Нозе Датотека со 3 Ролери

На педикир алатка има LED екран кој може да прикаже останатите батеријата, допуштајќи знаете колку батер�

DEN 575.76
8/10 во 1 Професионални Нога Нега Комплет Педикир Алатки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нога Rasp Нога Мртвите Кожата Ноктот Грижа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

8/10 во 1 Професионални Нога Нега Комплет Педикир Алатки Сет од не ' Рѓосувачки Челик Нога Rasp Нога Мртвите Кожата Ноктот Грижа

Професија педикир комплет ви нуди совршено решение за вашиот потпетици.помага да се задржи вашите нозе

DEN 400.56
Нога Scrubber Нога Датотека Callus Смена за Нозе-MagicYee Педикир Алатки за Мртвите Кожата Нога Scraper Corns Отстранување Нога Спа
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нога Scrubber Нога Датотека Callus Смена за Нозе-MagicYee Педикир Алатки за Мртвите Кожата Нога Scraper Corns Отстранување Нога Спа

【ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР НОГА ДАТОТЕКА】Подножјето Rasp е Дизајниран со 304 Висококвалитетни Нерѓосувачки

DEN 71.76
Нозете Scrubber Мртвите Кожата 5 Pack - KENED Нога Датотека Callus Смена За Нозете, Професионални Педикир Комплет со 2 x Метал Нога
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Нозете Scrubber Мртвите Кожата 5 Pack - KENED Нога Датотека Callus Смена За Нозете, Професионални Педикир Комплет со 2 x Метал Нога

ПРОФЕСИОНАЛНИ ПЕДИКИР АЛАТКИ : KENED нозе scrubber вклучува 3 казна нога датотеки за да ги отстраните помали гр

DEN 215.76