• Обновено
BIOSILK Свила Терапија Оригиналниот Лек, 12 мл

BIOSILK Свила Терапија Оригиналниот Лек, 12 мл

Buyers rating:
DEN 428.40

Залиха

Идеален за сите типови коса.Исполнува voids во cuticle да се создаде мазна коса.Оставете во обновување & реконструирање на третман.Помага во спречување на сплит завршува, дава неверојатен сјај.Bio Silk Свила Терапија Оригиналот е бестежин оставете-во свила обновување и реконструирање на третман кој им помага на поправка, мазна и заштита на сите типови коса.Bio Silk Свила Терапија Оригиналот е бестежин оставете-во свила обновување и реконструирање на третман кој им помага на поправка, мазна и заштита на сите типови коса.Се тресат добро пред употреба.Ставете мала количина на свила терапија во дланките и се применуваат од скалпот да завршува.Може да се користи на мокра или сува коса или кожата.Се користи толку често колку што е потребно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

SH-ТА Протеини Крем (5.1 Течност Унца/150 Milliliters) Отсуство-во Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата. УВ/Топлина/Хлор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SH-ТА Протеини Крем (5.1 Течност Унца/150 Milliliters) Отсуство-во Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата. УВ/Топлина/Хлор

За Подели Завршува / PoroКоса.Оставетево Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата.УВ / Топл

DEN 1200.00
SH-ТА Протеини Крем (1.69 мл/50мл) Отсуство-во Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата. УВ Заштита/Топлина Заштита/Хлор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SH-ТА Протеини Крем (1.69 мл/50мл) Отсуство-во Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата. УВ Заштита/Топлина Заштита/Хлор

За Подели Завршува / PoroКоса.Оставетево Третман на Поправка, се Врати и Ревитализација на Косата.УВ / Топл

DEN 456.00