• Обновено
Ѕвезденото Небо Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници 10 Листови Помине Уметност Филм Шарени Ѕвезденото Небо Меур Помине Уметност Foils Decals Дизајн Ноктите Нокти?

Ѕвезденото Небо Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници 10 Листови Помине Уметност Филм Шарени Ѕвезденото Небо Меур Помине Уметност

Buyers rating:
DEN 213.12

Залиха

????Помине Дизајн : ноктите уметност филмот е дизајниран со комбинација на ѕвезденото небо и меурчиња.На тече меурчиња направиме ѕвезденото небо погледнете повеќе живи. ????Safe : Ѕвезденото небо помине фолија decals се изработени од не-токсични, еко-пријателски фолии за печатење материјал, шарени и безбеден за употреба, лесно да се отстрани со лак. ????Подарок : Ако вашите пријатели или семејството како помине уметност, овој стил на ѕвезденото небо на хартија е многу погодна да се биде еден од неговите колекции. ????Лесен за Користење : Притиснете го foils на вашите нокти по примена на обоени полски, само неколку секунди, ќе може да се добие парична казна помине уметност дизајн. ????Гаранција : Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе реагираат на вас како е можно поскоро и да се потрудиме да ги реши вашите проблеми.Ѕвезденото Небо Ѕвезда Помине Фолија Трансфер Налепници Совети Шарени Тебе Помине Уметност Обвива Decals Маникир Декорација Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Foils за на доградба на Акрилни Нокти, Големина : Околу 7.8 во x 1.6 во (4x20cm) Количеството : 10 Листови Ѕвезденото Небо Помине Уметност Налепници Карактеристики на Производот : 1. Природни и Fadeless. 2. Да се создаде свој стил на ноктите и подобрување на убавината на вашите нокти. 3. Пакетот е лесно да се носат и продавница. 4. Совршен вашиот ноктите со овие прекрасни декорации на ноктите. 5. Совршен подарок за вашата сопруга или девојка. 6. Погоден за професионални или домашна употреба.Како да го користите : 1. Изберете вашиот омилен помине фолија стил и отсечени во соодветна големина. 2. Примена на слој од Специјален Лепак за вашите нокти и да се чека додека не целосно да се исуши. 3. Место на ноктите фолија врз вашите нокти и притиснете на, бидете сигурни дека ноктите фолија и ноктите лепило.Од солза ноктите налепница надолу. 4. Четка слој на горниот слој на ноктите за заштита и сјајна завршница.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Publi 8 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници за Ласерски 3D самолепливи Злато и Сребро Помине Уметност Decals Дизајн на ноктите
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Publi 8 Листови Пеперутка Помине Уметност Налепници за Ласерски 3D самолепливи Злато и Сребро Помине Уметност Decals Дизајн на ноктите

Пакет : 1 број на 8 различни листови, а Секој лист не се специфични пакет.Овие се лепило налепница листови,

DEN 191.76
Долготрајни Ретро Само Лепило Шарм Метал Мрачно Лизгачот Обвива Печат Бран Помине Налепница Помине Уметност Декорација на Нокти 3D
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Долготрајни Ретро Само Лепило Шарм Метал Мрачно Лизгачот Обвива Печат Бран Помине Налепница Помине Уметност Декорација на Нокти 3D

Број на Парчиња : Една Единица.Потекло : CN(Потекло).Големина : 8*10см.Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал :

DEN 38.88
280 Парчиња 20 Листови Божиќ Нокти Обвива за Жените самолепливи лак Налепница со Нокти Датотека Елени Снег Полно работно Покритие
 • Обновено
Ценетост на стоката:

280 Парчиња 20 Листови Божиќ Нокти Обвива за Жените самолепливи лак Налепница со Нокти Датотека Елени Снег Полно работно Покритие

Широк апликации : овие Дедо Мраз помине обвива може да се примени на повеќето ноктите, како што се рацете

DEN 215.76
16 Листови Усни Дизајн Помине Уметност Налепници за Денот на Вљубените Помине Decals Налепници самолепливи Помине Уметност Налепници
 • Обновено
Ценетост на стоката:

16 Листови Усни Дизајн Помине Уметност Налепници за Денот на Вљубените Помине Decals Налепници самолепливи Помине Уметност Налепници

1000 парчиња во вкупно, доволни количини за задоволување на вашите различни барања, исто така можете да ги

DEN 167.76
Божиќ Полу Излечи Гел лак Ленти, TOROKOM 20 Налепници Божиќ Гел лак Налепници Целосна Обвива Помине Уметност Налепници Зима Снегулка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ Полу Излечи Гел лак Ленти, TOROKOM 20 Налепници Божиќ Гел лак Налепници Целосна Обвива Помине Уметност Налепници Зима Снегулка

Удобен за носење и можете да уживате во вашите сопствени помине салон дома / надвор во секое време!.Отстр

DEN 239.76
Божиќ лак Ленти, DANNEASY 5 Листови Нокти Налепници Целосна Помине Обвива Само Лепило Помине Уметност Налепници За Жени Со Нокти
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Божиќ лак Ленти, DANNEASY 5 Листови Нокти Налепници Целосна Помине Обвива Само Лепило Помине Уметност Налепници За Жени Со Нокти

[ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ] 5 листови лак налепници за Божиќ + 1pc нокти датотека + 1pc cuticle стап, секој ноктите ленти �

DEN 215.76
4pcs Цвет Нокти Налепници Decals 5D Врежани Цвет Пердув Лизгачи Бели Нокти Чипка се Зголеми Помине Уметност Материјали Дизајни за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

4pcs Цвет Нокти Налепници Decals 5D Врежани Цвет Пердув Лизгачи Бели Нокти Чипка се Зголеми Помине Уметност Материјали Дизајни за

【5 D Врежана Нокти Налепници】парична Казна резба, совршена форма, со единствена тридимензионални судра

DEN 239.76
Прст Одговараат на Прес-на-Нокти (сладолед Нокти) 40pcs Ковчег, Плоштад Лажни Нокти за Дами Дизајниран Прст Совети, Повеќето Модерни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Прст Одговараат на Прес-на-Нокти (сладолед Нокти) 40pcs Ковчег, Плоштад Лажни Нокти за Дами Дизајниран Прст Совети, Повеќето Модерни

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом�

DEN 859.68
Ноќта на вештерките Нокти Налепници Вода Трансфер Помине Decals Хорор Черепот Дух Око Hulk Кловн Вештерка Ноктите Дизајни Налепница
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ноќта на вештерките Нокти Налепници Вода Трансфер Помине Decals Хорор Черепот Дух Око Hulk Кловн Вештерка Ноктите Дизајни Налепница

Безбедност Материјал : ноќ на Вештерките помине decals се направени на животната срединапријателски матер

DEN 167.76
Elk Елка Само Лепило Џемпер Снешко Нокти Алатки 3D Врежана Нокти Налепници Божиќ Нокти Уметнички Декорации на Ноктите Decals(MS-09)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Elk Елка Само Лепило Џемпер Снешко Нокти Алатки 3D Врежана Нокти Налепници Божиќ Нокти Уметнички Декорации на Ноктите Decals(MS-09)

Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал : Акрил.Големина : 10*8cm.Количина : 1pc.Пакување : 1*3 D Помине Уметност Н�

DEN 2260.80
5D Цвет Помине Уметност Налепница Decals 4 Листови Чипка Стереоскопски Врежана Налепница самолепливи се Зголеми Decals за Жените
 • Обновено
Ценетост на стоката:

5D Цвет Помине Уметност Налепница Decals 4 Листови Чипка Стереоскопски Врежана Налепница самолепливи се Зголеми Decals за Жените

【Пакет】 : 4 Листови 5 D стереоскопски врежана тантела и цвеќиња нокти налепници 【Уникатен Дизајн】 : Сек�

DEN 239.76
Бел Цвет Помине Уметност Налепници Decals Сакура 3D самолепливи Помине Испораките 8 Листови Цутот на црешни Дизајн на Нокти Совети
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Бел Цвет Помине Уметност Налепници Decals Сакура 3D самолепливи Помине Испораките 8 Листови Цутот на црешни Дизајн на Нокти Совети

????Стилски дизајн : Цутот на Црешни Цвет нокти налепници имаат злато и бели две бои се на располагање, мож

DEN 191.76
Ултра-тенок Ласерски Decal Streamer Нокти Додатоци Панделки Нокти Налепници 3D Помине Applique DIY Помине Уметност Декорација(12)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Ултра-тенок Ласерски Decal Streamer Нокти Додатоци Панделки Нокти Налепници 3D Помине Applique DIY Помине Уметност Декорација(12)

Големина : 13x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Виножито Бои.Пакување Вклучуваат : 1pcs Пандел�

DEN 1831.20