• Обновено
Дрвена Кутија за Накит, Трајни Дрвена Кутија, Дрвена Алатка Кутија Гроздобер Стил за Накит Бонбони

Дрвена Кутија за Накит, Трајни Дрвена Кутија, Дрвена Алатка Кутија Гроздобер Стил за Накит Бонбони

Buyers rating:
DEN 1332.00

Залиха

Може да се користи и како се прикаже и како складирање кутија.Убава декорација за вашиот дом, биро и за статистика табела, голем подарок за вашите пријатели или семејството.Погоден за чување на работи како што се бонбони, хартија, накит, итн.Направен од висок квалитет на дрвен материјал, убава и издржливи.Гроздобер стил, добра декорација и, исто така, може да се користи како фотографија реквизити. 1. Направен од висок квалитет на дрвен материјал, убава и издржливи.2. Може да се користи и како се прикаже и како складирање кутија.3. Погоден за чување на работи како што се бонбони, хартија, накит, итн.4. Гроздобер стил, добра декорација и, исто така, може да се користи како фотографија реквизити.5. Убава декорација за вашиот дом, биро и за статистика табела, голем подарок за вашите пријатели или семејството.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Box
Material:
Wood
Color:
As pictures shown
Inside Diameter:
Approx. 6.8 * 4.3 * 5.2cm / 2.7 * 1.7 * 2.1in
Outer Diameter:
Approx. 8 * 6.5 * 6cm / 3.1 * 2.6 * 2.4in
Weight:
Approx. 66g / 2.3oz
Package list:
1 * Box :
1. Please allow slight error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Најдобри предлози во категоријата

Декоративни Дрвени Богатство Кутија Со Флорални Врежани Уметност, Кутија За Накит, Trinket Кутија, Мини Складирање Градите За Накит,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Декоративни Дрвени Богатство Кутија Со Флорални Врежани Уметност, Кутија За Накит, Trinket Кутија, Мини Складирање Градите За Накит,

Единствена стилизирана накит кутија е направена со интересна модерна флорални мотиви.Користите за да г

DEN 479.76
QTT Накит Дрвени Кутии за Накит Градите за Ѓердан Прстен Хривнија Накит Организатор Гроздобер Случај Подарок Бела Кутија за Накит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

QTT Накит Дрвени Кутии за Накит Градите за Ѓердан Прстен Хривнија Накит Организатор Гроздобер Случај Подарок Бела Кутија за Накит

▲ Деликатна изведба дел од исклучителна изработка, одлично и висок стандард, тоа може да се заштити без

DEN 887.76
XIAOYAOJING Дома Подароци се Соберат Накит Кутија Дрвени Рамен Продавница корејски Накит Пакување Прстен Екранот Рек Накит Организатор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XIAOYAOJING Дома Подароци се Соберат Накит Кутија Дрвени Рамен Продавница корејски Накит Пакување Прстен Екранот Рек Накит Организатор

Тип : Прстен Екранот Лента.Стил : Модерна.Облик : Тркалезна.Материјал : Дрвени.Боја : бела,црна,беж.Облик : R

DEN 290.64
XJJZS Накит Кутија, Шик Форма, Полна Заклучување, Голем Капацитет, Еколошки Материјали, Омилениот Накит, Приватен Простор
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Накит Кутија, Шик Форма, Полна Заклучување, Голем Капацитет, Еколошки Материјали, Омилениот Накит, Приватен Простор

Накит кутија користи уникатен криви облик дизајн,изгледа многу елитното луксузен.Накит кутија со заклу

DEN 710.40
BTYAY Тврдо Голема Дрвена Кутија за Накит Организатор со Огледало и Заклучи,Козметика и Накит Складирање Организација, Прекрасен
 • Обновено
Ценетост на стоката:

BTYAY Тврдо Голема Дрвена Кутија за Накит Организатор со Огледало и Заклучи,Козметика и Накит Складирање Организација, Прекрасен

На ретро стил на дизајн, сите рачно изработени цврсто дрво накит складирање кутија, мултислоевит тенко �

DEN 5469.60
YKBTP Гроздобер Сребро Правоаголник Цинк Легура Trinket Накит Кутија Прстен Организатор Случај (Боја : Сребро, Големина : Една Големина)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

YKBTP Гроздобер Сребро Правоаголник Цинк Легура Trinket Накит Кутија Прстен Организатор Случај (Боја : Сребро, Големина : Една Големина)

Направени од цинк легура, отпорни не исчезнат,практична и издржлива.Ентериерот е направен од меки кадиф

DEN 5080.32
Markeny 4 Стилови Шема Дрвени Прстени Случај Кутија Малку Богатство Градите Гроздобер рачно изработени Кутија со Мини Метал Заклучување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Markeny 4 Стилови Шема Дрвени Прстени Случај Кутија Малку Богатство Градите Гроздобер рачно изработени Кутија со Мини Метал Заклучување

Пакетот Вклучува : 4 парчиња накит кутија малку богатство градите гроздобер рачно изработени кутија.Гол

DEN 311.76
Складирање Кутија, Кутија за Накит Медитерански Стил Дрвени Накит Бонбони Кутија Преносни Мали Чување(плови) Дрвена Кутија за Накит
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Складирање Кутија, Кутија за Накит Медитерански Стил Дрвени Накит Бонбони Кутија Преносни Мали Чување(плови) Дрвена Кутија за Накит

Погоден за чување на работи како што се бонбони, обетки, накит, итн.Преку сликарство копија стариот обра�

DEN 218.16
ProCase Накит Кутија за Жени, Девојки Дами, Божиќ, Денот на Вљубените Подароци, Делукс Два Слоја Накит Екранот Организатор Складирање
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ProCase Накит Кутија за Жени, Девојки Дами, Божиќ, Денот на Вљубените Подароци, Делукс Два Слоја Накит Екранот Организатор Складирање

Квалитетот Стп Кожа Надворешноста и Напредни Сомот Внатрешни работи ????Големина : 8.3" x 6.8" x 3.3"; Двојно пла�

DEN 743.76
Holibanna Дрво Свадба Прстен Кутии за Накит за Подарок Кутии Случај Свадба Хривнија Кутии за Предлог Ангажман Свадба Подарок (Каки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Holibanna Дрво Свадба Прстен Кутии за Накит за Подарок Кутии Случај Свадба Хривнија Кутии за Предлог Ангажман Свадба Подарок (Каки

Боја : Каки Pendant Кутија.Delicately дизајн со класичен и едноставен боја.Повеќе шик и селски избор за задржувањ

DEN 95.76
Роман Кутија Половина Големина На Стакло Врвот Црна Leatherette Метален Затворач Накит Се Прикаже Случај 8.25X7.25X2 + Сопствени
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Роман Кутија Половина Големина На Стакло Врвот Црна Leatherette Метален Затворач Накит Се Прикаже Случај 8.25X7.25X2 + Сопствени

Роман Кутија Премиум Стакло Врвот на Екранот кутии се дизајнирани да им помогне на покажат и прикажуваа

DEN 431.76
XJJZS Накит Кутија Кутија за Накит за Жените, Накит Организатор, Lockable Накит Случај со Огледало, Преносни Патување Случај, за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

XJJZS Накит Кутија Кутија за Накит за Жените, Накит Организатор, Lockable Накит Случај со Огледало, Преносни Патување Случај, за

Модата се менува, но добар стил е засекогаш.Оваа СТП Накит Складирање Кутија ви помага да бидете шик сек�

DEN 2947.20
Equuleus 3 Слој Црна Кутија за Накит Организатор на Жените, Ѓердан Прстен Носителот w/ Прегради за Складирање, Мали Make-Up Огледало,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Equuleus 3 Слој Црна Кутија за Накит Организатор на Жените, Ѓердан Прстен Носителот w/ Прегради за Складирање, Мали Make-Up Огледало,

Убава полноќ црна надворешноста направени со лесензачистење на СТП Кожа.Елегантна, Разновиден и Пренос

DEN 959.76
iSuperb Црвено Вино Сомот Pendant Ѓердан Кутија за Накит за Подарок Кутија Хривнија Синџир Обетки Накит Екранот за Складирање за
 • Обновено
Ценетост на стоката:

iSuperb Црвено Вино Сомот Pendant Ѓердан Кутија за Накит за Подарок Кутија Хривнија Синџир Обетки Накит Екранот за Складирање за

Висококвалитетни материјали : мали вино црвено pendant кутија е направен од висококвалитет на сомот матери

DEN 215.52
Frebeauty Earring Организатор Класичен Накит Кутија 50 Слотови Двоен Слој Накит Складирање Случај со 6 Ѓердан Кука и Нараквица Џеб
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Frebeauty Earring Организатор Класичен Накит Кутија 50 Слотови Двоен Слој Накит Складирање Случај со 6 Ѓердан Кука и Нараквица Џеб

Тоа го прави совршен подарок за сите 10 и до девојките и жените на Вљубените Дена, роденден, денот на Мајк�

DEN 671.76
Жените Накит Кутија за Складирање Кутија Прстен Складирање Кутија Обетки Ѓердан Екранот Десктоп Складирање Кутија за Накит (Боја
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Жените Накит Кутија за Складирање Кутија Прстен Складирање Кутија Обетки Ѓердан Екранот Десктоп Складирање Кутија за Накит (Боја

Лесен и удобен, со повеќе прегради, може да се стави големи обетки, брошеви и други дневни потреби.Може д�

DEN 897.60
Патување Накит Кутија со Огледало за Прстени, Обетки Ѓердан, Мали Faux Кожа Складирање Подарок Случај за Девојки, Жени, Мајка и Ќерка
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Патување Накит Кутија со Огледало за Прстени, Обетки Ѓердан, Мали Faux Кожа Складирање Подарок Случај за Девојки, Жени, Мајка и Ќерка

【Материјал】 На Faux Кожа Накит за Подарок Кутија е направен од висококвалитет СТП кожа, здрав, издржливи

DEN 1207.20
Животно Жирафа Плоштадот Zip Накит Организатор Складирање Кутија Мали Патување се Прикаже Случај за Прстени, Обетки Ѓердани за Печатење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Животно Жирафа Плоштадот Zip Накит Организатор Складирање Кутија Мали Патување се Прикаже Случај за Прстени, Обетки Ѓердани за Печатење

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

DEN 551.76