• Обновено
BFTGS Акрилик Накит Кутија Кутија за Складирање, Earring Складирање Уво Клип Ѓердан Ѓердан Хривнија Закачалка Екранот Стојат, Прстен Фланелен боксери Транспарентна Рам?

BFTGS Акрилик Накит Кутија Кутија за Складирање, Earring Складирање Уво Клип Ѓердан Ѓердан Хривнија Закачалка Екранот Стојат, Прстен

Buyers rating:
DEN 5025.36

Залиха

Мазни страни : рабовите полиран од страна на повеќе процеси се мазни и транспарентни за да се избегне гребење и побезбедно.Задебелување дизајн : Засилен задебелување на процесот, трајни, тешки и сигурен.Материјал : транспарентна акрилик.боја : сива.Функција : Може да се сместат обетки, обетки, и други накит.Мазни страни : рабовите полиран од страна на повеќе процеси се мазни и транспарентни за да се избегне гребење и побезбедно.Задебелување дизајн : Засилен задебелување на процесот, трајни, тешки и сигурен.Материјал : транспарентна акрилик.боја : сива.Функција : Може да се сместат обетки, обетки, и други jewelry Name : Накит Складирање Box Style : Сите натпревар, нежен фланелен боксери интимна нега jewelry A различни виси дизајн : може да се приспособат на ѓердани, обетки, обетки, уво клипови, итн.Примена : спална соба/студија/office The поддршка дел на база спречува малку повече дното од тоа да имаат тешки чувство на нестабилност на горниот part Package содржи : 1 накит екранот standnotes : 1. Од упатството мерење се потребни, ве молиме оставете простор од 1-3 см.2. Поради екран разлики, бојата може да биде малку поинаков од вашиот очекува боја, ве молиме овозможи.(Само продаде главниот производ, а не други производи)се Должи на причината на компјутерски екран, вистинската боја може да биде малку поинаков од сликата, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Infgreate-Прилагодлив на Сите Натпревар Pendant Ѓердан за Жените,Елени Обетки Ѓердан Прстен Накит Екранот Стојат Фах Организатор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Infgreate-Прилагодлив на Сите Натпревар Pendant Ѓердан за Жените,Елени Обетки Ѓердан Прстен Накит Екранот Стојат Фах Организатор

❣❣❣Висок квалитет за издржливи и долготрајни употреба ❣❣❣Може да се attachable, лесен за чување ❣❣❣Кара

DEN 82.08
LARATH 20 Парчиња Дрвени Конус Прстен Носителот Unpainted Дрво Прстени Накит Екранот Стои Организатор Носители за Девојки Жените
  • Обновено
Ценетост на стоката:

LARATH 20 Парчиња Дрвени Конус Прстен Носителот Unpainted Дрво Прстени Накит Екранот Стои Организатор Носители за Девојки Жените

Дрво ➤Прстен држачот е изработен од природен премиум квалитет дрво, unpainted и мазна површина, лесен, безбе

DEN 335.76
KAIXWAN QWE108 Мода Earring Екранот Накит Екранот Стојат Earring Стојат Earring Складирање Кутија Обетки Накит Екранот (Боја : Розова)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KAIXWAN QWE108 Мода Earring Екранот Накит Екранот Стојат Earring Стојат Earring Складирање Кутија Обетки Накит Екранот (Боја : Розова)

Овој накит стои мора да биде прекрасен подарок избор за секоја девојка или жена кои ќе ги негува.Се кори�

DEN 312.00
freneci 3 Ниво Т-бар Накит Стојат Екран зачувување Продавница Рек Ѓердан Хривнија Earring Алка Приврзоци Anklet Кула Види Клуч на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

freneci 3 Ниво Т-бар Накит Стојат Екран зачувување Продавница Рек Ѓердан Хривнија Earring Алка Приврзоци Anklet Кула Види Клуч на

3 слоја моден дизајн, одличен за да се организираат и да ги прикажете вашите омилени нараквици, ѓердани и

DEN 647.76
YFQHDD Бразлетна и Ѓердан Екранот Стојат, Метал Правец на Екранот Реквизити Екранот Хривнија Види Накит Складирање Rack (Size : Small)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YFQHDD Бразлетна и Ѓердан Екранот Стојат, Метал Правец на Екранот Реквизити Екранот Хривнија Види Накит Складирање Rack (Size : Small)

Големина на : Мал : 23.3*5.3*16cm (Должина*Дијаметар*Висина) Медиум : 2.3*5.3*26.6 см (Должина*Ширина*Рамо Ширина*Висин

DEN 1644.00
YADSHENG Накит Рек Прстен Екранот Рек Целосна Сомот Смола Накит Рек Хривнија Накит Екранот Рек Реквизити Накит Кули (Боја : Црна,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

YADSHENG Накит Рек Прстен Екранот Рек Целосна Сомот Смола Накит Рек Хривнија Накит Екранот Рек Реквизити Накит Кули (Боја : Црна,

Користете ја како earring носителот, нараквица носител, или место за да се задржи вашата омилена прстени бе�

DEN 832.80
CoCocina 288 Дупки 6-Групи Ротирачки Железо Накит Рек Обетки Прстени Екранот Стојат Носителот Комплет Алатки - Бронза
  • Обновено
Ценетост на стоката:

CoCocina 288 Дупки 6-Групи Ротирачки Железо Накит Рек Обетки Прстени Екранот Стојат Носителот Комплет Алатки - Бронза

288 Дупки 6tiers Ротирачки Железо Накит Рек Обетки Прстени Екранот Стојат Држачот.Боја : Бакар; Црна.Материј�

DEN 2746.56
ChezMax Тројно Ниво Jewery Екранот Отстранлив Хривнија Носителот Накит Стојат Ѓердан Стојат Накит Кули и да се Види Држачот за Домашна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ChezMax Тројно Ниво Jewery Екранот Отстранлив Хривнија Носителот Накит Стојат Ѓердан Стојат Накит Кули и да се Види Држачот за Домашна

[МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН] Fashionably ги организира и ги прикажува вашите омилени нараквици, ѓердани и часовници.М�

DEN 869.76
ChezMax Накит Екранот Ѓердан Earring Организатор Носителот Метал Злато Birdcage Стои со Фах Антички Хривнија Прстени Рек Кула Декорација
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ChezMax Накит Екранот Ѓердан Earring Организатор Носителот Метал Злато Birdcage Стои со Фах Антички Хривнија Прстени Рек Кула Декорација

ГОЛЕМИНА Birdcage во облик на накит екранот носителот организатор : 14.2" x 6.5" (36 x 16.5 cm).МАТЕРИЈАЛ Birdcage во облик

DEN 603.36