• Обновено
kengbi Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Наежвам Дискови,10pcs 1 Радијална Наежвам Абразивни Четка за Dremel Додатоци Ротари Алатка Брзина 15000-30000RPM Мелница Полирач М?

kengbi Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Наежвам Дискови,10pcs 1 Радијална Наежвам Абразивни Четка за Dremel Додатоци Ротари

Buyers rating:
DEN 2028.00

Залиха

[Мултифункционален] радијалната наежвам четка одговара и за метал полирање, боја првично, обложување & отпорност на отстранување. [Компатибилност] парична казна полирање тркала четка може да се користи со повеќето мулти-функција алатки, како на Dremel вежба, умре брусилки и ротари tools, се Препорачува за меѓу од 15.000-30.000 денари вртежи во минута.Примена : Тоа може да се користи за чистење, полирање јазот на накит, резби во дрво, орев резба итн.Влакната диск одговараат за deburring, чистење, доработка и полирање детални делови, мали области и неправилни места поефикасно без scrach.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Јазот Полирање Подлога Чистење Тркала Асортиман Комплет со 1/8 месо тело за Ротари Алатки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Јазот Полирање Подлога Чистење Тркала Асортиман Комплет со 1/8 месо тело за Ротари Алатки

Мултифункционален радијална наежвам диск за полнење, идеален за металугрија, боја првично, слој месо те

DEN 991.20
Виски-Brite(TM) Радијална Наежвам Четка, Алуминиум Оксид, 6000 ВРТЕЖИ во минута, 6 Дијаметар x 7/16 Ширина, 200 (Пакување од 1)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски-Brite(TM) Радијална Наежвам Четка, Алуминиум Оксид, 6000 ВРТЕЖИ во минута, 6 Дијаметар x 7/16 Ширина, 200 (Пакување од 1)

Лиен, абразивни исполнет влакната заврши, полски, и deburr поефикасно отколку жица четки.Комерцијален 3 M Ке

DEN 527.76
Виски-Brite(TM) Радијална Наежвам Четка, Алуминиум Оксид, 6000 вртежи во минута, 8 Дијаметар x 1 Ширина, 80 Ронки, Жолта (Пакување
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Виски-Brite(TM) Радијална Наежвам Четка, Алуминиум Оксид, 6000 вртежи во минута, 8 Дијаметар x 1 Ширина, 80 Ронки, Жолта (Пакување

Conformability им овозможува на абразивни да се остане во контакт со сложен облик делови во роботски обработка

DEN 3020.16
GUOSHUCHE полски Подлога 6pcs Наежвам Дискови Четки Асортиман Абразивни Четки Мешани Чакал Груба Радијална Брусење и Полирање Абразивни
 • Обновено
Ценетост на стоката:

GUOSHUCHE полски Подлога 6pcs Наежвам Дискови Четки Асортиман Абразивни Четки Мешани Чакал Груба Радијална Брусење и Полирање Абразивни

Во влажни средини, висока цврстина, отпорност на абење.Одлична свиткување еластичност, најлон четка има

DEN 600.96
Електрични Вежба Диск Четка, 120 Ронки Ефикасност 2in Широка Примена Електрични Вежба Четка Emery Гума Абразивни Четка за Пескарење
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Електрични Вежба Диск Четка, 120 Ронки Ефикасност 2in Широка Примена Електрични Вежба Четка Emery Гума Абразивни Четка за Пескарење

Високо Квалитетен Материјал : Направен од висок квалитет на emery и гума, цврсти и издржливи, тоа не е лесно

DEN 261.36
Meijunter Диск Четка - 2 Инчен Абразивни Четки Emery Полирање Мелење Наежвам Дискови за Брус Рѓа Отстранување (Зелена, 50 Чакал)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Meijunter Диск Четка - 2 Инчен Абразивни Четки Emery Полирање Мелење Наежвам Дискови за Брус Рѓа Отстранување (Зелена, 50 Чакал)

Погоден за метал парична казна доработка, чистење, полирање, брусење, deburring, отстранување на рѓа и гребна

DEN 1944.00
kengbi Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Наежвам Дискови,50PCS Радијална Наежвам Диск Четка 600 Ронки Накит Полирање Ротари
 • Обновено
Ценетост на стоката:

kengbi Радијална Наежвам Диск Абразивни Четка Наежвам Дискови,50PCS Радијална Наежвам Диск Четка 600 Ронки Накит Полирање Ротари

[Мултифункционален] радијалната наежвам четка одговара и за метал полирање, боја првично, обложување & о

DEN 1759.20
Радијална Наежвам Пршлен, GOXAWEE 66Pcs (1) Детали Абразивни Четка за Полнење (1/8 месо тело Mandrel) за Ротари Алатка - Мешани Ронки
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Радијална Наежвам Пршлен, GOXAWEE 66Pcs (1) Детали Абразивни Четка за Полнење (1/8 месо тело Mandrel) за Ротари Алатка - Мешани Ронки

Мултифункционален : Нашата детали полирање дискови одговараат за deburring, чистење, доработка, derusting и поли�

DEN 575.52
Наежвам Пршлен, 50мм/2in Лесно да се Инсталира Полирање Четка за Полирање на Алуминиум за Повеќето Електрични Вежби(Жолт)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Наежвам Пршлен, 50мм/2in Лесно да се Инсталира Полирање Четка за Полирање на Алуминиум за Повеќето Електрични Вежби(Жолт)

● ♫ЛЕСНО ДА се ИНСТАЛИРА : едноставен за инсталација и употреба, лесен и брз ● ♫ОДЛИЧЕН МАТЕРИЈАЛ : Изр�

DEN 270.96
Полирање Четка, Трајни Наежвам Диск Носат Emery + Гума за Повеќето Електрични Дупчалки за Полирање на Алуминиум(Жолт)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полирање Четка, Трајни Наежвам Диск Носат Emery + Гума за Повеќето Електрични Дупчалки за Полирање на Алуминиум(Жолт)

● ♫ШИРОКА ПРИМЕНА : 50#, 80# ронки за полирање на цврст метал, 120# ронки за полирање на алуминиум 1 / 4 инчи мес

DEN 270.96
ZRSYH Радијална Наежвам Disc Гума Абразивни Четка за Чистење Завршувањето Полирање Тркала Асортиман Комплет Наежвам Тркала Наежвам
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ZRSYH Радијална Наежвам Disc Гума Абразивни Четка за Чистење Завршувањето Полирање Тркала Асортиман Комплет Наежвам Тркала Наежвам

→Радијална наежвам диск е нов тип на абразивни четка дека е супериорен во однос на sandpaper, жица четка, раз

DEN 1226.40
Наежвам Пршлен, 2 Инчен Електрични Вежба Диск Четка, Emery Гума Абразивни Четка, Отпорни на Абење и Издржливи, за Брус Рѓа Отстранување(зелен)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Наежвам Пршлен, 2 Инчен Електрични Вежба Диск Четка, Emery Гума Абразивни Четка, Отпорни на Абење и Издржливи, за Брус Рѓа Отстранување(зелен)

Лесен за инсталација и користење, лесен и брз.Изработени од гума и emery материјал, овие наежвам дискови се

DEN 254.16
Наежвам Пршлен, 4.5 Во Кол, 3/4 Во Трим, 120G
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Наежвам Пршлен, 4.5 Во Кол, 3/4 Во Трим, 120G

Цена За : Секој Објект : Наежвам Диск Абразивен Материјал : Керамички Ронки : 120 Max.ВРТЕЖИ во минута : 12, 000 Б�

DEN 744.00
Полирање Четка, Висока Ефикасност Гума Функционална Наежвам Пршлен, Отстранување на Рѓа за Полирање Deburring Мелење(Зелен)
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Полирање Четка, Висока Ефикасност Гума Функционална Наежвам Пршлен, Отстранување на Рѓа за Полирање Deburring Мелење(Зелен)

Изработени од гума и emery материјал, овие наежвам дискови карактеристики добра еластичност и цврстина, о�

DEN 633.60