• Обновено
7.5 V AC/DC Адаптер за Лето Бебе Бебе 2800 02800 02804 Следи Напојување Кабелот на Полначот на Кабел, 4 Метри, со LED Индикатор

7.5 V AC/DC Адаптер за Лето Бебе Бебе 2800 02800 02804 Следи Напојување Кабелот на Полначот на Кабел, 4 Метри, со LED Индикатор

Buyers rating:
DEN 215.76

Залиха

Компатибилен со : Лето Бебе Бебе 2800 02800 02804 Надгледување на Моќта.Текст : 100 V - 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Квалитетни AC Ѕид Напојување Адаптер за Полнач, не е оригинална, но 100% компатибилен.Интелигентни Префрлување коло ќе ја признае целосната батеријата & автоматски се префрлува на штедење Plug никогаш не се загрева или overcharges батеријата, Краток спој заштита.Ве молиме не мешајте нас со низок квалитет / низок тековната оние на пазарот.Премиум Квалитет AC Адаптер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Безбедносната Камера Отворено, 1080P HD Дома Надзор Камера со Водоотпорен/Инфраред Ноќ Визија/Motion Detection Функција, 5MP Полна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Безбедносната Камера Отворено, 1080P HD Дома Надзор Камера со Водоотпорен/Инфраред Ноќ Визија/Motion Detection Функција, 5MP Полна

2 Mbps, Просек 500kbps Снимање Метод : Целосна Реално Време за Снимање, Движење Откривање Снимање на Видео Репр

DEN 1893.60
2021 Smart Tracker Bluetooth Tracker за Кучиња, Деца, Мачки, Багаж, Паричник, со апликација за Телефон, Заменливи Батеријата Водоотпорен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2021 Smart Tracker Bluetooth Tracker за Кучиња, Деца, Мачки, Багаж, Паричник, со апликација за Телефон, Заменливи Батеријата Водоотпорен

Директно го закачите на секојдневни работи, како копчиња, домашни миленици,перници и други работи што т�

DEN 1228.80
MSI Full HD Вон-Отсјај 1ms 2560 x 1080 Ултра Широк 200Hz Освежете го Оценувате HDR Подготвени USB/ДП/HDMI Паметни Слушалки Закачалка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

MSI Full HD Вон-Отсјај 1ms 2560 x 1080 Ултра Широк 200Hz Освежете го Оценувате HDR Подготвени USB/ДП/HDMI Паметни Слушалки Закачалка

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 8399.76