• Обновено
Kop-Flex 153 КД 10 СА Блиски Заедно Сплит Собранието, Спојување Големина: 153, Спојување OAL: 4.38, 6.15 (во Еден Хаб Обратна)

Kop-Flex 153 КД 10 СА Блиски Заедно Сплит Собранието, Спојување Големина: 153, Спојување OAL: 4.38, 6.15 (во Еден Хаб Обратна)

Buyers rating:
DEN 916.80

Залиха

растојанието помеѓу шахти : во 1/8, 1.9 (Еден Хаб Обратна) во.спојување големина код : 153. спојување вкупна должина : 4.38 во, 6.15 (во Еден Хаб Обратна) во.собранието тип : Блиску Заедно Сплит.спојување надворешен дијаметар : 5.38 во.Speicfication : растојание помеѓу шахти : во 1/8, 1.9 (Еден Хаб Обратна) incoupling големина код : 153coupling вкупна должина : 4.38 во, 6.15 (во Еден Хаб Обратна) inassembly тип : Блиску Заедно Splitcoupling надворешен дијаметар : 5.38 inseries : KD10.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sinoblu D68 L54 12mm да 15mm Страната Вратило Цевки, Флексибилна Еден Дијафрагмата Двојна Спојка Прирабница, Алуминиум Вратило Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sinoblu D68 L54 12mm да 15mm Страната Вратило Цевки, Флексибилна Еден Дијафрагмата Двојна Спојка Прирабница, Алуминиум Вратило Спојка

Материјал : Користење Авијација Алуминиум со отпорност на корозија Висока Цврстина, Висока Прецизност,

DEN 936.00
Sinoblu D39 L34 8мм да 10мм Алуминиум Страната Вратило Цевки, Флексибилна Двојно Дијафрагмата Спојка Еден Прирабница, Вратило Спојка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sinoblu D39 L34 8мм да 10мм Алуминиум Страната Вратило Цевки, Флексибилна Двојно Дијафрагмата Спојка Еден Прирабница, Вратило Спојка

Материјал : Користење Авијација Алуминиум со отпорност на корозија Висока Цврстина, Висока Прецизност,

DEN 479.76