• Обновено
Оптимална Заштита Амла Легенда Lustrous Тело сушете Косата, 8.3 Течност Унца, (Пакување од 3)

Оптимална Заштита Амла Легенда Lustrous Тело сушете Косата, 8.3 Течност Унца, (Пакување од 3)

Buyers rating:
DEN 410.40

Залиха

Лесен, масло исполнет климатизација формула која го зголемува вашата коса.Ја остава вашата коса со радијални сјај од коренот до врвот.Обезбедува флексибилни чекање со свиленкаста текстура.Влажност отпор и frizz контрола, Формулиран за употреба со удар фен. 3 шишиња, 8.3 Fl Унци секој.Оптимална салон haircare амла легенда lustrous тело сушете косата е лесен, масло исполнет климатизација формула збогатување на вашата коса со телото, испитување и мазност.Обезбедува флексибилни чекање со свиленкаста текстура, оставајќи ја косата со радијални сјај од коренот до врвот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Свила Капки за Поправка и Сјај Серум, 2 оз - Regis DESIGNLINE - Оставете-Во Анти-Frizz клима уред кој ја Претвора Досадна, Сува,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Свила Капки за Поправка и Сјај Серум, 2 оз - Regis DESIGNLINE - Оставете-Во Анти-Frizz клима уред кој ја Претвора Досадна, Сува,

FRIZZ МАЗНЕЊЕ ФОРМУЛА Ова косата третман производ може да се користи секојдневно за да го скроти оние flyaway

DEN 383.76
KKNC 100 Ml Кадрава Коса Косата, Анти-Frizz Коса Зголеми Дефинирање Крем, Косата Поправка на Испитување, Долготрајни Задржете Коса
  • Обновено
Ценетост на стоката:

KKNC 100 Ml Кадрава Коса Косата, Анти-Frizz Коса Зголеми Дефинирање Крем, Косата Поправка на Испитување, Долготрајни Задржете Коса

1 Храни коренот на косата : Ова Кадрици Коса Крем намалува frizz и smoothes кадрава коса за мека, свиленкаста се

DEN 1312.80
Ruihfas 6Pcs Магија Зајакот Уво Сунѓерот Пена Крофна Носителот Пресврт Косата Навивам Кифла Создателот Фризура Мора да се haves Алатка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ruihfas 6Pcs Магија Зајакот Уво Сунѓерот Пена Крофна Носителот Пресврт Косата Навивам Кифла Создателот Фризура Мора да се haves Алатка

Материјал : ткаенина, сунѓерот, метал.Големина : прибл 33cm / 13inch должина ( Детални големина како на слика ш

DEN 203.76
Kristin Ess Инстант Лифт Volumizing Мус, 8.1 оз.
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Kristin Ess Инстант Лифт Volumizing Мус, 8.1 оз.

"Сакам косата!Ова е една епска поради тоа што дава толку многу волумен без лепливи, вулгарен чувство, па �

DEN 336.00
Природно Кадрава Коса Косата Кадрава Коса Дефинирање Крем Анти-Frizz Хидратантен Косата Пена за Брановидна и Кадрава Коса
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Природно Кадрава Коса Косата Кадрава Коса Дефинирање Крем Анти-Frizz Хидратантен Косата Пена за Брановидна и Кадрава Коса

Овој лесен косата мус пена, ја прави косата мека, мазна, сјајна и жив без снегулки или остатоци.Нема пове�

DEN 479.52
Onesta за Нега на Коса на Растенијата врз Основа на Hi-Зголемуваат Јачината на Косата за Коса Волумен, Полнота и Телото, 6.75 Унци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Onesta за Нега на Коса на Растенијата врз Основа на Hi-Зголемуваат Јачината на Косата за Коса Волумен, Полнота и Телото, 6.75 Унци

Синтетички Мирис, Боја и Боја Слободни.Натриум Lauryl Сулфат Слободни.Paraben Слободни.Пропилен Гликол Слобод

DEN 599.76
Дизајн Најважен Природен Навивам Подобрување на Косата РЕФИЛ, Најдобра Вредност - Бадемово & Авокадо Собирање, 32 Оз
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Дизајн Најважен Природен Навивам Подобрување на Косата РЕФИЛ, Најдобра Вредност - Бадемово & Авокадо Собирање, 32 Оз

(Мус ќе исчезне како што се суши.Овозможи кадрици да се формираат и се исуши или лесно се таложи да го пос

DEN 667.44