• Обновено
Eneos 3103-400 Целосна Синтетичко Моторно Масло, 6 Литри, 1 Пакет

Eneos 3103-400 Целосна Синтетичко Моторно Масло, 6 Литри, 1 Пакет

Buyers rating:
DEN 260.40

Залиха

Извонредна триење карактеристики обезбеди возачот со мазна и удобно возење.Пакет Димензии : 13.5 H x 19.25 L x 7.25 W (инчи).Пакет Тежина : 46.0 фунти.Земја на Потекло : сад.ENEOS ЕКО ATF е целосно синтетички автоматски менувач масло, кое обезбедува супериорни гориво економија, подобрување на оксидативниот & термичка стабилност, и одлична отпорност на механички стриже & замор.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Јамаха LUB-WTRCG-KT-10 WATERCRAFT II МАСЛО CH; LUBWTRCGKT10
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Јамаха LUB-WTRCG-KT-10 WATERCRAFT II МАСЛО CH; LUBWTRCGKT10

SKU : LUBWTRCGKT10 Се Продава Секој.Ве молиме потврдете го вашиот сопствен fitment.Бренд нови, вистински Јамаха Спо�

DEN 1295.76
Stens 770-263 2-Циклус Масло
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Stens 770-263 2-Циклус Масло

Надминува највисоките во светот перформанси стандард isoeгд и е целосно компатибилен со оксигенираната �

DEN 235.68
Motorex 102244 Крстот Моќ 2T Масло - 4L.
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Motorex 102244 Крстот Моќ 2T Масло - 4L.

100% синтетички, високоперформанси 2мозочен удар масло за мотоцикли.Premix или инјектор пумпа за употреба; 20w

DEN 191.28