• Обновено
1 Компјутер од Супер Мазива Масло и Стабилизатор -PSL13032

1 Компјутер од Супер Мазива Масло и Стабилизатор -PSL13032

Buyers rating:
DEN 948.24

Залиха

Запира Масло Протекување – услови фоки да помогне да се спречи масло протекување.Ја елиминира Мотор Бучава – додава подмачкување на моторно масло да им помогне на тивок мотор тропа.Се зголемува Компресија – заптивки околу клипот прстени за да им помогне на враќање на компресија.Стабилизира Вискозитет – помага во одржување на нафта вискозност на топли или ладни временски услови.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата