• Обновено
10PCS Нови Оригинални Увезени IR2161 IR2161PBF Директно Вметнување DIP8 MOSFET Возачот

10PCS Нови Оригинални Увезени IR2161 IR2161PBF Директно Вметнување DIP8 MOSFET Возачот

Buyers rating:
DEN 583.92

Залиха

Добредојдовте на Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd.Нашите производи се испратени од Кина, и ние ќе ги сноси товар.Ние може да се испрати на стоката во рок од три дена или побрзо.Логистика време е за 20 дена или побрзо, ве молиме почекајте трпеливо.Пакет од 10,бесплатен превозот,продавачот испорачува стоката од себе.Ние негува секој клиент е за пофалба, ако имате било незадоволство, ве молиме контактирајте со нас, секој проблем може да се реши брзо.Висок квалитет на производот, квалитет, ние се движат секој клиент со "квалитет", "услугата" и "искреност".Шенжен Zhensheng Technology Co., Ltd., формирана на 6 јули, 2016 година, се регистрирани во соба 1803-1833, блок Б, Меѓународната Комора за Трговија зграда, Fuhua Патот, Futian Округ, Шенжен.Бизнис : чип истражување и развој, дизајн и продажба; електронски компоненти, диоди и triodes, capacitor електролиза, интегрирани кола, мобилни телефони и мобилен телефон плоча прибор, компјутер, безбедносна опрема, оган опрема, технологија, истражување и развој и купување и продажба; домашната трговија (со исклучок на franchised, ексклузивни, контролирани стоки); е-трговија, увоз и извоз бизнис.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

3Pcs Сосема Нов NTP52N10G
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3Pcs Сосема Нов NTP52N10G

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 139.20
Ферчајлд Phlx P-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакет на 687)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Ферчајлд Phlx P-КАНАЛ МОЌ MOSFET (Пакет на 687)

Mfr : Ферчајлд Phlx.Серија : *.Пакет : Големо.Дел Статус : Активен.Спецификации : Mfr : Ферчајлд Semiconductor Series : *П

DEN 16026.24
5Pcs Сосема Нов SI7686DP-Т1-E3
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5Pcs Сосема Нов SI7686DP-Т1-E3

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 120.00
5Pcs Сосема Нов UCC27424DR
  • Обновено
Ценетост на стоката:

5Pcs Сосема Нов UCC27424DR

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 117.60
4Pcs IRLH5034TRPBF Mosfet N-Гл 40V 100A 8-Pqfn Меѓународни
  • Обновено
Ценетост на стоката:

4Pcs IRLH5034TRPBF Mosfet N-Гл 40V 100A 8-Pqfn Меѓународни

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 105.60