• Обновено
Raymarine E70363-00-ДАВАТ Аксиома 7 Мултифункционален Дисплеј со Navionics+ US & Canada Листи

Raymarine E70363-00-ДАВАТ Аксиома 7 Мултифункционален Дисплеј со Navionics+ US & Canada Листи

Buyers rating:
DEN 13878.96

Залиха

Аксиома 7 Мулти-Функција На Екранот. 7-инчен LCD екран осетлив на допир.Navionics+ САД/Канада топ Листите.Не Sonar.Производителот Број : E70363-00-ДАВАТ.Аксиома е да се прошири, па неговите способности може да расте, како што е потребно.Додадете повеќе Аксиома прикажува или одберете од целиот спектар на Raymarine додатоци, вклучувајќи Квантна радар, ВЕСЕЛ Sonar, FLIR термални камери, аудио интеграција, инструменти, апарати, и Еволуција автоматски.Стандарден Wi-Fi и Bluetooth конективност овозможува конекција со најновите Raymarine апликации за таблети и smartphones.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Garmin GPSMAP 1042xsv, 10-инчен Chartplotter/Sonar Комбо, Вклучува Трансдуцерот, Тастатурата Интерфејс и Мултифункционален Управувач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin GPSMAP 1042xsv, 10-инчен Chartplotter/Sonar Комбо, Вклучува Трансдуцерот, Тастатурата Интерфејс и Мултифункционален Управувач

10" колор дисплеј со тастатурата интерфејс и мултифункционален управувач knob.Вклучува GT52ТМ трансдуцерот

DEN 1978.80
Garmin Vus517L Алјаска Југо - Sd Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin Vus517L Алјаска Југо - Sd Картичка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 9110.88
Garmin EchoMap Ултра 122sv, Basemap, w/Xdcr
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin EchoMap Ултра 122sv, Basemap, w/Xdcr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 3551.76