• Обновено
Navionics GPS Услугата Платина во Јужна Алјаска MSD/SD Наутички Шема на SD/Micro-SD Картичка - MSD/915P-2

Navionics GPS Услугата Платина во Јужна Алјаска MSD/SD Наутички Шема на SD/Micro-SD Картичка - MSD/915P-2

Buyers rating:
DEN 6258.48

Залиха

Хартија Табелата изглед за најочигледен топ листите и најдобри детали.Висока-резолуција сателитска фотографија шалче. 3-Димензионални Видите.Панорамски порта слики.На SD/Micro-SD-картичката.Платина во Јужна Алјаска MSD/SD, MFG# MSD/915 P-2, Micro SD картичка со SD адаптер картичка.Navionics наградуваниот Platinum+ Листи, повеќето напредни мулти-димензионална морски листи на располагање, нудат navigators избор на бонус информации надвор најдобрите достапни за навигација на топ листите, како што се панорамски слики, 3 D/2 D ставови w/сателитски снимки, заврши брег пилот водич, POI, high-definition риболов детали, и повеќе.Navionics има собрано најсеопфатна мапирање база на податоци од овој вид, со повеќе од 25,000 топ листите и пристаништето планови.Platinum+ plug-and-play картографија е неразделен дел од индустријата е водечки на табелата плотер производители вклучувајќи Hummingbird, Lowrance, фан клуб : интер, Raymarine и Simrad.Посета navionics за целосна компатибилност и за покривање на информации.Карактеристики : Хартија Табелата изглед за најочигледен топ листите и најдобри детали Целосна лесна презентација со IC (Интелигентна Јасност) Технологија Корисник-избор на безбедноста длабочина контури Navaids со XPLAIN navaid опис функција Порта услуги со телефонски броеви (каде што е достапно), вклучувајќи гориво, минливи, сидришта, поправки, и повеќе Плимата & Струи Висока резолуција сателитска фотографија overlay3-Димензионални Видите Панорамски порта слики Крајбрежни points-of-interest High-definition риболов детали за НАС води.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Garmin EchoMap Ултра 122sv, Basemap, w/Xdcr
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin EchoMap Ултра 122sv, Basemap, w/Xdcr

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 3551.76
guizhoujiufu Инструмент за Брод Автомобил Морски Дигитални 85mm GPS Брзинометар со 7 Боја на Осветлување LCD Дисплеј Броило Прилагодливи
  • Обновено
Ценетост на стоката:

guizhoujiufu Инструмент за Брод Автомобил Морски Дигитални 85mm GPS Брзинометар со 7 Боја на Осветлување LCD Дисплеј Броило Прилагодливи

Обратна поларитетот заштита и антиfogging перформанси.Сигналот доаѓа директно од.сателитскиот сигнал, при

DEN 328.80
Garmin Vus517L Алјаска Југо - Sd Картичка
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Garmin Vus517L Алјаска Југо - Sd Картичка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 9110.88