• Обновено
Gaxi 48V 20A 1000W Прекинувач за Напојување Возачот Екранот Префрлување Напојување 48v за LED Лента Осветлување - Црна

Gaxi 48V 20A 1000W Прекинувач за Напојување Возачот Екранот Префрлување Напојување 48v за LED Лента Осветлување - Црна

Buyers rating:
DEN 441.60

Залиха

LED Прекинувач за напојување, конвертирате AC 110 V/220 V да 48 V DC 20 A 1000 W.Dual влезен напон : AC 110 V/220 V.Постои прекинувач, изберете соодветна напон пред.Заштита : Недостиг На Заштита, Заштита Од Преоптоварување?Во текот-напон Заштита .Широк влезниот напон спектар, стабилен и прецизни излез voltage Great моќ трансформатор за електронска опрема, Led Осветлување, home апарат итн.

Кон својствата

Size:
 245*128*70MMmm
Color:
 black
Package include:
1 X Switching Power Supply  :
Notes:
Please allow slight dimension difference due to different manual measurement. :
Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. We guarantee the style is the same as shown in the pictures.     :

Најдобри предлози во категоријата