• Обновено
Моќ Acoustik RZ4 3000D Жилет Серија Класа D Полн Опсег & Monoblock Amp 4 Канали, 3,000 W Max

Моќ Acoustik RZ4 3000D Жилет Серија Класа D Полн Опсег & Monoblock Amp 4 Канали, 3,000 W Max

Buyers rating:
DEN 2668.08

Залиха

Класа D. Мал, Компактен 4.75" Шасија.Mosfet Pwm Напојување.Високо ниво на Текст.Слабо : 1.63"h X 4.75"w X 12.25"г.На Жилет Серија на засилувачи од Власта Acoustik пакет огромна количина на моќ во мала шасија благодарение на ефикасна Полн Опсег Класа D топологија која како рбет и SMT технологија.Надополнето со секој можен preamp на вредноста, на Жилет засилувачи остави ништо за да се извојува!Компактниот 4.75" широк шасија, овозможува монтирање во многу мали места каде што другите засилувачи само ќе не собере.На RZ4-3000 D е 4-канал засилувач, со 3,000-w max.RMS на 4ohm е 285 w x 4. Целокупната димензии се 1.63"H x 4.75"W x 12.25"D.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Taramp е DSP-1600.1 1600 W-RMS Компактен Автомобил Засилувач Дигитален Сигнал Процесор Целосен Опсег Monoblock 1-Ohm Стабилна, Црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Taramp е DSP-1600.1 1600 W-RMS Компактен Автомобил Засилувач Дигитален Сигнал Процесор Целосен Опсег Monoblock 1-Ohm Стабилна, Црна

Максимална излезна моќност @ 13 8 VDC (2 / 4 / 8 ohms) : 1976 / 1304 / 751 W ФИРМИ.Максимална излезна моќност @ 12 6 VDC (2 / 4 / 8 ohms)

DEN 4609.44
Autotek AYA-2100.1 Легура Серија Моно Subwoofer Автомобил Аудио Засилувач (Сребро) – Класа А/Б Засилувач, 2100 Вати, Жичен Бас Далечински
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Autotek AYA-2100.1 Легура Серија Моно Subwoofer Автомобил Аудио Засилувач (Сребро) – Класа А/Б Засилувач, 2100 Вати, Жичен Бас Далечински

Се минимизира Искривувањето – Највисок квалитет на звукот врска со квалитетот РКА материјали помага д�

DEN 2000.16