• Обновено
2-Pack Молња Кабел 3.2 Ft 540 Степени Брзо Полнење Магнетни Кабел Компатибилен со Android Samsung Галакси USB Тип В

2-Pack Молња Кабел 3.2 Ft 540 Степени Брзо Полнење Магнетни Кабел Компатибилен со Android Samsung Галакси USB Тип В

Buyers rating:
DEN 1948.80

Залиха

540 степени Roating Магнетни : Магнетни Дизајн е defferent со традиционалните еден.Тоа е лесно да се користи кога телефонот се полни.Брзо Полнење & Трансфер на Податоци : Безбедно полнење обезбедено од страна на високо-стандардни компоненти вклучуваат 56k ohm отпорник.Поддржува 3А полнење ,брзината на пренос на податоци во до 480 Mbps.Голема Компатибилност : компатибилен со Android Samsung Галакси USB Тип C. Квалитетните Материјали : Екстремно издржливи.Таа донесува најлон плетенка јакна го прави тоа темелно да се избегне протриване и носат поврзани со оштетување.Било какви проблеми ве молиме слободно контактирајте со нас прво. 540 степен ротирачкото магнетно жица постот полнење кабел.Боја : Црна/Црвена/Сребрена Должина : 1 метар.Напојување : 5 V/3А 9v/2 A.Жица показател : 1 метар 45/0.08*2 C.Материјал : алуминиум легура школка, TPE заштита на животната средина соединение, чист бакар јадро, сини LED индикатор.Важечките уреди : Андроид Микро, Apple ios и Тип-C.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало

Apple MFI заверена и користи оригиналните приклучок од Apple 100% Автентични Apple Заверена Направени за i Phone / i Pod

DEN 351.60
iPhone Кабел Молња Полначот 5Pack 10FT MFi Заверена iPhone, за Полнење Кабелот Најлон Плетенка Екстра Долг Жица 10 Метри Брз USB
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Кабел Молња Полначот 5Pack 10FT MFi Заверена iPhone, за Полнење Кабелот Најлон Плетенка Екстра Долг Жица 10 Метри Брз USB

На i Phone, за полнење кабелот на конекторот материјал е формирана со помош на силни заштитни за да се обезб

DEN 479.76
Амазон Основите Двојно Најлон Плетенка USB Кабел со Молња Конектор, Премија за Собирање, MFi Сертифициран од Apple iPhone Полнач,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Амазон Основите Двојно Најлон Плетенка USB Кабел со Молња Конектор, Премија за Собирање, MFi Сертифициран од Apple iPhone Полнач,

ВО КУТИЈА : 3нога двојно најлон плетенка USBза да го Молња полнење кабел (2pack); црна.УРЕДОТ КОМПАТИБИЛНОСТ :

DEN 695.76
1Pcs Користи FR-A520-5.5 К-09 Freqrol 500 Тестирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Користи FR-A520-5.5 К-09 Freqrol 500 Тестирани

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 2008.80
iPhone Полнач Кабелот 6ft 2Pack MFi Заверена Молња iPhone Кабел Најлон Плетенка Полнење Кабелот Брз Полнач за Телефон Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Полнач Кабелот 6ft 2Pack MFi Заверена Молња iPhone Кабел Најлон Плетенка Полнење Кабелот Брз Полнач за Телефон Компатибилен

☃ 【Совршен Компатибилност】Aionei Phone полнач е компатибилен со i Phone 13 / 13 Pro / 13 Про Max / 13 мини / 12 Pro / 12 Про Ma

DEN 311.28
USBead за Apple Бренд Молња Кабел(4 Пакет Maroon)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USBead за Apple Бренд Молња Кабел(4 Пакет Maroon)

Обезбедува подобра контрола за Apple Бренд молња кабли.Кабелот кој изгледа и се чувствува одлично.Го прод�

DEN 359.76