• Обновено
Marchpower Двојна Порта iPhone Полнач Блок со 2-Pack 6ft Молња Кабел, MFi Заверена Полнење Sync Мозок, USB Ѕиден Приклучок iPhone Моќ Полнење Компатибилен со iPhone 12/12 Pro/11/XS/XR/X 8 7 6/iPad

Marchpower Двојна Порта iPhone Полнач Блок со 2-Pack 6ft Молња Кабел, MFi Заверена Полнење Sync Мозок, USB Ѕиден Приклучок iPhone

Buyers rating:
DEN 2148.00

Залиха

⚡12 W Двојна Порта i Phone ПолначMarchpower i Phone полнач блок може да се пофали за нејзините 2 полнење пристаништа дизајн кој ви овозможува да ја полните 2 молња кабел уреди во исто време.Овој USB ѕид полначот работи на максимум 12 W излезна моќ и 2.4 полнење брзина на секој полнач порта која е многу побрзо полнење од стандардните 5 W i Phone полнач.Тоа е многу корисно и пријателски за оние кои страдаат од недоволен места. ⚡ MFi/CE/FCC/ETL СертифициранНашите i Phone ѕид полнач е од FCC, ИТН уверение и тоа е горд на своето повеќе за безбедност за заштита на функции.Внатрешна смарт чип внатре тоа ќе го детектира тековната и да се спречи вашите уреди од прекуструјна, прегревање, overvoltage, и краток спој.Безбедноста е секогаш на нашиот прв загриженост. ⚡ Брзо Полнење ќе некогаш се купи. 12 W НА USB Адаптер (секоја порта со 6 W)6 нога i Phone Полнач Молња Cable MFi Уверение (Направени за i Phone, i Pad и i Pod)480 Mbps податоци transfer Ro HS/CE/FCC/ETL уверение, вашите Уреди се безбедни за чести use Package се Вклучени : 1 x 12 W Двојна Порта Моќ & 2 x 6ft Молња Кабел.Широк Компатибилност.i Phone 12 mini, i Phone 12, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Maxi Phone 11 / i Phone 11 Pro / i Phone 11 Про Maxi Phone XS / XS Max / XR / X / 8 / 8 Плус / 7 / 7 Plusi Phone 6 S / 6 S Плус / 6 / 6 Плус / SE / 5 S / 5В / 5i Pad 4/5/ 6/7/8 Generationi Pad Мини / Мини 2 / Мини 3 /Мини 4i Pad Про 12.9" (Gen1) / 12.9" (Gen2) / 10.5" / 9.7"i Pod Touch 5 и 6 Generation Air Pods, Air Pods Про.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

USB C до Молња Кабел 6.6 FT/2M,VENTION [Apple MFi Заверена] Молња за Типот C Кабелот на Полначот Најлон Плетенка Компатибилен со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C до Молња Кабел 6.6 FT/2M,VENTION [Apple MFi Заверена] Молња за Типот C Кабелот на Полначот Најлон Плетенка Компатибилен со

Користете USBC PD полнач за да се обезбеди високобрзина на полнење до 3А(максимална) 【Безбедно Полнење】Де�

DEN 335.76
iPhone Полнач, 5ft Телефон Полнење Најлон Плетенка Молња Кабел Мобилен Телефон Брзо Полнење Кабелот на USB Кабел Компатибилен со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Полнач, 5ft Телефон Полнење Најлон Плетенка Молња Кабел Мобилен Телефон Брзо Полнење Кабелот на USB Кабел Компатибилен со

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone 13 / 12(max pro) / 11(max pro) / XS (макс) / XR / X / 8 (Плус) / 7 (Плус

DEN 871.20
Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало

Apple MFI заверена и користи оригиналните приклучок од Apple 100% Автентични Apple Заверена Направени за i Phone / i Pod

DEN 351.60
Гласовна Контрола Флеш RGB LED Светло USB Кабел USB Кабел за Брзо Полнење за Производи Брз Кабел за Податоци Молња Кабел Компатибилен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Гласовна Контрола Флеш RGB LED Светло USB Кабел USB Кабел за Брзо Полнење за Производи Брз Кабел за Податоци Молња Кабел Компатибилен

1 Voiceконтролирани, динамичен осветлување, трепка во ритамот на музиката.Го претвора вашиот автомобил во

DEN 287.52
90 степени Молња Кабел 10FT 3 Pack iPhone Кабелот Долго Најлон Плетенка јаже & Трансфер на Податоци Компатибилна со iPhone12/11/Pro/Max/X/XS/XR/XS
  • Обновено
Ценетост на стоката:

90 степени Молња Кабел 10FT 3 Pack iPhone Кабелот Долго Најлон Плетенка јаже & Трансфер на Податоци Компатибилна со iPhone12/11/Pro/Max/X/XS/XR/XS

За i Pad Воздух 2, i Pad Воздухот, i Pad(5 генерација),.Тоа е повеќе удобен и удобно за играње игри,гледање видео �

DEN 270.96
Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Искра Електроника MFI (Направени за iPhone) на Apple Заверена Полнење Кабел за Податоци Полнач за iPhone 7/7 Плус 6/6 Плус - Мало

Apple MFI заверена и користи оригиналните приклучок од Apple 100% Автентични Apple Заверена Направени за i Phone / i Pod

DEN 202.08
1Pcs Користи FR-A520-5.5 К-09 Freqrol 500 Тестирани
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Користи FR-A520-5.5 К-09 Freqrol 500 Тестирани

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 2008.80
Мајчин Унија Појас Кабел за Универзална - 6.5 ft Ултра-Силен Засилен [MFi Заверена] Трајни Полнење Кабел со 3-во-1 Адаптер за Молња,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Мајчин Унија Појас Кабел за Универзална - 6.5 ft Ултра-Силен Засилен [MFi Заверена] Трајни Полнење Кабел со 3-во-1 Адаптер за Молња,

УЛТРАСИЛНА : Трајни полнење кабел кој ултрасилен засилен структура за сигурен на сигналот со голема брз

DEN 959.76
iPhone Кабел Молња Полначот 5Pack 10FT MFi Заверена iPhone, за Полнење Кабелот Најлон Плетенка Екстра Долг Жица 10 Метри Брз USB
  • Обновено
Ценетост на стоката:

iPhone Кабел Молња Полначот 5Pack 10FT MFi Заверена iPhone, за Полнење Кабелот Најлон Плетенка Екстра Долг Жица 10 Метри Брз USB

На i Phone, за полнење кабелот на конекторот материјал е формирана со помош на силни заштитни за да се обезб

DEN 479.76