• Обновено
Нова Рамнотежа Дете 574 V1 Зимзелени Кука и Јамка Патики

Нова Рамнотежа Дете 574 V1 Зимзелени Кука и Јамка Патики

Buyers rating:
DEN 396.72

Залиха

50% Синтетички, 50% Мрежа.Увезени.Гумен ѓон.ЕВА (Етил Винил Ацетат) пена midsole и пета за амортизирање.Кука и јамка затворање обезбедува безбедна одговара, тоа е брзо и лесно да се прилагоди.Гумени outsole.Синтетички/mesh горниот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Кенет Кол Њујорк Мажите Лиам Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Кенет Кол Њујорк Мажите Лиам Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Низок профил, со голема флек

DEN 1213.92
Nike Women ' s Air Max Oketo Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nike Women ' s Air Max Oketo Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу

DEN 1146.24
adidas машки Предност Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

adidas машки Предност Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Текстилни Синтетика.Гумен ѓон.Врат

DEN 1032.00
Nike Women ' s Ниско-топ Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Nike Women ' s Ниско-топ Патики

Како linhas де дизајн alongadas prestam homenagem ао modelo Air Max 90 provocativamente تحي خطوط التصميم الطويلة طراز اير ماكس 90 بشكلتلق

DEN 1530.96
chaqlin Трчање Женска Дише Мрежа Патики за Пешачење Џогирање Спорт Атлетика Фитнес Салата Тренери Животни Дизајн Дама Девојки
  • Обновено
Ценетост на стоката:

chaqlin Трчање Женска Дише Мрежа Патики за Пешачење Џогирање Спорт Атлетика Фитнес Салата Тренери Животни Дизајн Дама Девојки

Ткаенина единствена.Материјал : Mesh Горниот + ЕВА Единствена(горниот дел е мрежа со дупки, не е мазна).Функ

DEN 719.76
Blowfish Malibu Жените Игра Core Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Blowfish Malibu Жените Игра Core Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Произведено во САД или Увезуваат.Синт

DEN 567.36
Reebok Жените Класичен Кожа Патики
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Reebok Жените Класичен Кожа Патики

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Материјал.Гумен ѓон.Чипкаup.Reebok Жените

DEN 1071.60