• Обновено
Моќ Лента со USB, TROND Surge Protector Моќ Лента 4 Места 3 USB Порти Пакет Мала Моќ во Дресот на 3 Места 3 USB, Рамни Приклучокот, Ѕид Mountable за Ноќната, Биро, Workbench Салон, Бела

Моќ Лента со USB, TROND Surge Protector Моќ Лента 4 Места 3 USB Порти Пакет Мала Моќ во Дресот на 3 Места 3 USB, Рамни Приклучокот,

Buyers rating:
DEN 719.52

Залиха

Пакет - TROND ѕид mountable моќ лента со USB пакет со 4 места surge protector моќ лента со usb.Моќ Лента со USB - Повеќе ѕид места и 3 USB порти, добро е да се качи на ноќната, зад мебел или под биро.Широко Распоредени Места - Поголем простор помеѓу можат да се сместат малку поголема моќ адаптери без блокирање соседни места.Низок Профил, Рамни Plug - Аглеста рамен plug дизајн не ги блокира дното receptacle на дуплекс ѕиден штекер.Сите TROND производи дојде со 18-Месечно производи гаранција.TROND Ѕид Mountable Моќ Лента × 1 & TROND 4 Места Моќ Лента Surge Protector × 1.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Shanrya 4 Приклучок во Штекер Extender, Паметни Моќ Лента Surge Protector Времето Контрола Smart Групирање Гласовна Контрола за Дома
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Shanrya 4 Приклучок во Штекер Extender, Паметни Моќ Лента Surge Protector Времето Контрола Smart Групирање Гласовна Контрола за Дома

Безбедност Дизајн : Опремени со surge protector, преоптоварување, се прегрее и други права, и исто така опремен �

DEN 796.80
72 Црна TRU Агол Моќ Лента, Црна Уреди
 • Обновено
Ценетост на стоката:

72 Црна TRU Агол Моќ Лента, Црна Уреди

Се елиминира потребата за намалување на кутиите на двата краја и се префрла во вашиот backsplash.Сива кутиит�

DEN 250.80
ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX
 • Обновено
Ценетост на стоката:

ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 719.76
NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 9.8 ft Мозок и 4 Места 2 USB Десктоп Моќ Лента со
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 9.8 ft Мозок и 4 Места 2 USB Десктоп Моќ Лента со

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 983.76
Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот

За фиксно моќ одбор, далечински управувач, ткиво кутија, рутер, адаптер и далечински контролер на кујна,

DEN 191.76
20Pcs DC025M Моќ Приклучок,DC Напојување Женски Џек Приклучок, Пластични+Железо 5.5x2.1MM Тема Орев Панел Планината Конектор 1A 30V
 • Обновено
Ценетост на стоката:

20Pcs DC025M Моќ Приклучок,DC Напојување Женски Џек Приклучок, Пластични+Железо 5.5x2.1MM Тема Орев Панел Планината Конектор 1A 30V

Прецизни и светлина структура, лесно да се заварување, погоден за повеќе видови на приклучоци.Моќта чаш�

DEN 1199.76
Panamax VT-ЛОКАЛ 8-Штекер Vertex Моќ Лента
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Panamax VT-ЛОКАЛ 8-Штекер Vertex Моќ Лента

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2158.80
Lowell ACS-2024 Моќ Лента, 15A, 24 Места
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Lowell ACS-2024 Моќ Лента, 15A, 24 Места

Amperage 20 A.Места 16 (15 A) и 8 (20 A) NEMA.Моќ Оценка 120 VAC, 20 A.Престанок 12 ft.во прилог кабелот со 520 P NEMA приклучокот.Зае�

DEN 275.04
2 Пакет Енергија Energy Saver Фактор на Моќ Saver Уред за Заштеда на Електрична енергија Кутија Моќ за Заштеда на Полето на Електрична
 • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Пакет Енергија Energy Saver Фактор на Моќ Saver Уред за Заштеда на Електрична енергија Кутија Моќ за Заштеда на Полето на Електрична

Внатрешни истекување мерки за заштита обезбедува комплетна заштита за вас и вашите уреди.Да ја намалит�

DEN 383.76
МОБ 6 Штекер Surge Protector & 12 Ft Продолжување Мозок, 3 Штекер Моќ Лента, 2 Prong, 16 Колосек, Пресврт-до-Блиску Безбедност Штекер
 • Обновено
Ценетост на стоката:

МОБ 6 Штекер Surge Protector & 12 Ft Продолжување Мозок, 3 Штекер Моќ Лента, 2 Prong, 16 Колосек, Пресврт-до-Блиску Безбедност Штекер

Веќе стигнат до : 12 нога продолжување мозок е совршен за вашата работна маса светилка, преносни фан, лапт

DEN 575.52
NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 5ft и Розова Продолжување на Кабелот, Десен Агол Приклучок
 • Обновено
Ценетост на стоката:

NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 5ft и Розова Продолжување на Кабелот, Десен Агол Приклучок

[Десктоп Моќ Лента за Миниoffice & Ноќната] : Ова 3 prong моќ лента со 2 usb порти, не дава 5 V / 2.4 макс полнење струја

DEN 1295.52
Метал Штекер ,Ѕид Mountable Штекер Extender,6FT Тешки Продолжување Мозок,Планината Моќ Лента со Префрлање за Комерцијални, Индустриски,
 • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Штекер ,Ѕид Mountable Штекер Extender,6FT Тешки Продолжување Мозок,Планината Моќ Лента со Префрлање за Комерцијални, Индустриски,

[8 во 1] : 8 широк распоредени места, 6 Ft долго мозок, ETL одобрена и се наведени, тешки моќ лента 1875 W 15 A, 125 V, 60 Hz

DEN 719.52