• Обновено
USB Напојување со Лента од Ceptics - Пренапонска Заштита - Мали & Компактен Патување Големина - Основани Двојна USB + USB-C - Текст - Моќен 21W Вкупно, Полнење Центар Станица, 5 Мет

USB Напојување со Лента од Ceptics - Пренапонска Заштита - Мали & Компактен Патување Големина - Основани Двојна USB + USB-C - Текст

Buyers rating:
DEN 479.76

Залиха

Ceptics нуди 2 годишна гаранција на сите наши Powerstrips. 2 годишна гаранција - Доаѓа со Безбедноста на Ум.Основани Врска + Пренапонска Заштита 3 Pin Основи за врска во повеќето земји ви овозможува да го приклучиш во вашиот уред безбедно.Патување Адаптери Не се Вклучени Оваа powerstrip може да се користи за патување во странство, како и но адаптери се продава одделно.2 Usb Влезови + 2 САД Основани влезови + 2 USB-C текст е повеќе од што ви е потребно за вашето патување цели.Значи, вие не мора да барате низ хотелска соба во потрага по екстра куќи.Совршен за Тешко да се постигне Пристап, Простор за Заштеда на енергија Дизајн, за употреба во хотели, канцеларија, кујна, спална соба, дневна соба или дури и dorm соба.4 Максимум Еден USB-C Излез : DC 5 V - 3.Можете да ги купите 6 Видови на Меѓународни Адаптери - велика БРИТАНИЈА (Тип Е) , US (Тип Б), AU (Тип I), ЕУ (Тип E/F), JP (Тип А), ЕУ/AE(Тип В) Приклучоци компатибилен со места во Северна Америка, Велика Британија, поголемиот дел од Европа, Австралија, Јапонија, делови на Африка, Средниот Исток, Азија, Кина, и повеќе. 1 USB влезови + 2 САД Основани Влезови + 1 USB-C е повеќе од што ви е потребно за вашето патување цели или домашна употреба.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

TOOYFUL Заштеда на Електрична енергија Кутија Електрични Saver Машини Intellegent Заштеда на Уредот Опрема за Куќа Energy Saver Уред
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOOYFUL Заштеда на Електрична енергија Кутија Електрични Saver Машини Intellegent Заштеда на Уредот Опрема за Куќа Energy Saver Уред

Домаќинствата, компанијата линии, продавници, и мали фабрики се сите применливи.Го стабилизира напонот

DEN 1255.20
XingcM Заштеда На Енергија Домаќинство Со Висока Моќ На Опрема За Заштеда На Уредот Smart Заштеда На Енергија Интелигентни Заштеда
  • Обновено
Ценетост на стоката:

XingcM Заштеда На Енергија Домаќинство Со Висока Моќ На Опрема За Заштеда На Уредот Smart Заштеда На Енергија Интелигентни Заштеда

1 Стабилна работа : стабилен напон, балансирана тековна 2 Алуминиум легура школка : безбеден и сигурен, си

DEN 2316.00
Goldshell CK-Кутија 1050GH/S Едноставна Рударската Машина CKB 215W Ниско ниво на Бучава Рудар Мали Дома Riching(Без Кабелот за Напојување)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Goldshell CK-Кутија 1050GH/S Едноставна Рударската Машина CKB 215W Ниско ниво на Бучава Рудар Мали Дома Riching(Без Кабелот за Напојување)

Мал и едноставен погоден за секоја животна средина.Мали тело голема моќ.Нема потреба за дополнителна оп

DEN 1365.60
20Pcs DC025M Моќ Приклучок,DC Напојување Женски Џек Приклучок, Пластични+Железо 5.5x2.1MM Тема Орев Панел Планината Конектор 1A 30V
  • Обновено
Ценетост на стоката:

20Pcs DC025M Моќ Приклучок,DC Напојување Женски Џек Приклучок, Пластични+Железо 5.5x2.1MM Тема Орев Панел Планината Конектор 1A 30V

Прецизни и светлина структура, лесно да се заварување, погоден за повеќе видови на приклучоци.Моќта чаш�

DEN 1199.76
Shanrya 4 Приклучок во Штекер Extender, Паметни Моќ Лента Surge Protector Времето Контрола Smart Групирање Гласовна Контрола за Дома
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Shanrya 4 Приклучок во Штекер Extender, Паметни Моќ Лента Surge Protector Времето Контрола Smart Групирање Гласовна Контрола за Дома

Безбедност Дизајн : Опремени со surge protector, преоптоварување, се прегрее и други права, и исто така опремен �

DEN 796.80
ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 719.76
USB Хаб Моќ Grommet, Десктоп USB Полнење Станица со 6.56 FT Продолжување Кабелот за Напојување, USB Напојување Центар за Маса, Столица,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Хаб Моќ Grommet, Десктоп USB Полнење Станица со 6.56 FT Продолжување Кабелот за Напојување, USB Напојување Центар за Маса, Столица,

【Биро USB Хаб】 : Одличен прилог на работното биро, дава 2 USB напојување порти на вашето биро за олеснување

DEN 407.76
Метал Штекер ,Ѕид Mountable Штекер Extender,6FT Тешки Продолжување Мозок,Планината Моќ Лента со Префрлање за Комерцијални, Индустриски,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Метал Штекер ,Ѕид Mountable Штекер Extender,6FT Тешки Продолжување Мозок,Планината Моќ Лента со Префрлање за Комерцијални, Индустриски,

[8 во 1] : 8 широк распоредени места, 6 Ft долго мозок, ETL одобрена и се наведени, тешки моќ лента 1875 W 15 A, 125 V, 60 Hz

DEN 719.52
Cabilock 10pcs Моќ Лента Штекер Fixator Ѕид Моќ Ленти Кабел Организаторите Слободен Удар Само Лепило Штекер Далечински Управувач
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Cabilock 10pcs Моќ Лента Штекер Fixator Ѕид Моќ Ленти Кабел Организаторите Слободен Удар Само Лепило Штекер Далечински Управувач

Погоден за мазна керамика, огледало, рамни нерѓосувачки челик, акрилик, пластика, ламинат база и повеќе.�

DEN 751.20