• Обновено
FerruNet 12U Wall-Mount Заградата за Rack-Mount Опрема - 12 Длабоко Пакет со 1x 1U Rackmount PDU Моќ Лента со 8 Места,ќе се Применуваат до Мрежни Инсталации Соба,Компјутер Соба,Соба за Подато?

FerruNet 12U Wall-Mount Заградата за Rack-Mount Опрема - 12 Длабоко Пакет со 1x 1U Rackmount PDU Моќ Лента со 8 Места,ќе се Применуваат

Buyers rating:
DEN 5735.76

Залиха

-Содржината : 1x 12 U Wall-Mount Заградата за Rack-Mount Опрема - 12" Длабоко Пакет со 1x 1 U Rackmount PDU Моќ Лента со 8 Места. -Тврда градба : овој ѕид обезбедува 12 U простор за инсталирање на 12 инчен плитки рек монтажа на опрема.Или длабоко во ѕид, како на пример дистрибуција рамка или network switch. -Карактеристики : Рек PDU е изградена-во коло прекинато и ресетирање на прекинувачот, која може да се обезбеди сигурен перформанси на важни податоци центар опрема. -Начин на употреба : Може да се wall-монтирани,Место на десктоп,Место агол. -Се применуваат за : Мрежен жици соба, компјутер соба, соба за податоци, контрола на центар, следење соба, дом, канцеларија, итн.Карактеристики на производот : ● Лесно да се инсталира уредот 1 U switch PDU одбор може да биде хоризонтално инсталирани во било кој сервер решетката од 4 инчи или подлабоко да се обезбеди осум 120 V / 15 A моќ пристаништа / приклучоци, и цврсти челични школка е усвоен за да се обезбеди максимална издржливост.Хоризонтална рек монтирани PDU обезбедува рентабилно енергија дистрибуција решение за серверот решетката или кабинет со 8 приклучоци. ● За заштита на вашата опрема, пред surge protector има две LED индикатори за да се покаже точна заземјување и пренапони откривање, истовремено овозможувајќи да се контролира моќта статус преку осветлени моќ / ресетирање switch.Ние сме убедени дека со висок квалитет, врвна вредност и одлична услуга се синоним со нас, ве молиме да бидат сигурни да ги купите нашите производи.Нашите производи имаат положено за строги тестови за висока безбедност, со голема цврстина и отпорност на топлина.Обезбедат безбеден дом за вашиот бизнис или личен мрежа производи и додатоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Panamax VT-ЛОКАЛ 8-Штекер Vertex Моќ Лента
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Panamax VT-ЛОКАЛ 8-Штекер Vertex Моќ Лента

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 2158.80
Моќ Лента Surge Protector, Вертикална Мулти Штекер 7/11/15 Штекер Станица за Полнење со Двојна USB Кина 5 дупки Места Проширување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќ Лента Surge Protector, Вертикална Мулти Штекер 7/11/15 Штекер Станица за Полнење со Двојна USB Кина 5 дупки Места Проширување

Продолжување Олово, Приклучок 8 / 12 Surge Protector Кула Моќ Лента со 6.6 ft Кабелот за Напојување и 2 Полнење преку

DEN 599.76
USB C Моќ Лента Surge Protector, 13AC Широко Распоредени Места Проширување, Рамни Приклучокот, Компактен за Десктоп Home Office Dorm
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USB C Моќ Лента Surge Protector, 13AC Широко Распоредени Места Проширување, Рамни Приклучокот, Компактен за Десктоп Home Office Dorm

Моќ лента со голема брзина на полнење – испорача 20wсо голема брзина на полнење за телефони, таблети и по�

DEN 1271.28
Novick Биро, Изградена-во USB-Порта, Напојување и Полнење се Соблече: Содржи Две Моќ места и Две Полнење преку USB Порти, 3-Prong
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Novick Биро, Изградена-во USB-Порта, Напојување и Полнење се Соблече: Содржи Две Моќ места и Две Полнење преку USB Порти, 3-Prong

Вграден USB Порт, Напојување и полнење се соблече : Содржи две моќ места и две полнење преку USB порти, 3prong к�

DEN 13158.24
NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 9.8 ft Мозок и 4 Места 2 USB Десктоп Моќ Лента со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

NTONPOWER Моќ Лента Рамен Приклучок Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 9.8 ft Мозок и 4 Места 2 USB Десктоп Моќ Лента со

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 983.76
72 Црна TRU Агол Моќ Лента, Црна Уреди
  • Обновено
Ценетост на стоката:

72 Црна TRU Агол Моќ Лента, Црна Уреди

Се елиминира потребата за намалување на кутиите на двата краја и се префрла во вашиот backsplash.Сива кутиит�

DEN 250.80
RV Штекер Кутија,Електричниот Штекер Кутија,30Amp 125V Штекер Кутија Водоотпорен Електрични Receptacle за RV Motorhome Електричен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RV Штекер Кутија,Електричниот Штекер Кутија,30Amp 125V Штекер Кутија Водоотпорен Електрични Receptacle за RV Motorhome Електричен

【Корисно Возило Додаток】RV Штекер Кутија нуди доволно простор за да се затвори и да се заклучува вратат

DEN 2358.96
2 Пакет Енергија Energy Saver Фактор на Моќ Saver Уред за Заштеда на Електрична енергија Кутија Моќ за Заштеда на Полето на Електрична
  • Обновено
Ценетост на стоката:

2 Пакет Енергија Energy Saver Фактор на Моќ Saver Уред за Заштеда на Електрична енергија Кутија Моќ за Заштеда на Полето на Електрична

Внатрешни истекување мерки за заштита обезбедува комплетна заштита за вас и вашите уреди.Да ја намалит�

DEN 383.76
ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 719.76
Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот

За фиксно моќ одбор, далечински управувач, ткиво кутија, рутер, адаптер и далечински контролер на кујна,

DEN 191.76