• Обновено
NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 5ft и Розова Продолжување на Кабелот, Десен Агол Приклучок за Убавина Соба Спална соба Дом Канцелариј

NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента Пакет, 3 Места 2 USB Компактен Моќ Лента со 5ft и Розова Продолжување на Кабелот, Десен Агол Приклучок

Buyers rating:
DEN 1295.52

Залиха

[Десктоп Моќ Лента за Мини-office & Ноќната] : Ова 3 prong моќ лента со 2 usb порти, не дава 5 V/2.4 макс полнење струја во еден полнач на време, ќе го полните вашиот мобилен телефон, iphone, ipad, таблет, поттикне, светилка БЕЗ различни конвертори, зачувајте го вашиот простор и да се направи вашиот десктоп организирани.Компактен и Пренослив Моќ Лента : Тенок моќ лента се вклопува убаво на вашето работно биро, ноќната или салон, од дома, и чисти до сите кабелот хаос.Компактен и лесен дизајн не заземаат многу простор во кеса или тежат на вас долу, со кабел врски за одржување на долг кабелот организирани, го прави идеален за патување.НЕ пренапонска заштита - Да биде целосно крстарење compaliant,крстарење essentials.Прав Агол Рамен Plug & Ѕид Mountable : двете дупки за монтажа и 5 ft долго мозок, им овозможува на овој ѕид моќ лента да бидат безбедно инсталиран во различни апликации, како што ѕидот, ноќната или под биро,нема повеќе трчање неуредна испреплетени жици надолу кон подот штекер.Вистинскиот агол приклучете се карактеризира со низок профил, која лесно се вклопува во тесни простори и зад мебел,кој тоа навистина го спасува до многу простор во дом или во Канцеларија. [Изградена-во Полн Круг Заштита] : NTONPOWER моќ лента рамен приклучокот е направен од висок сила оган-отпор ABS+PC школка, што го прави огноотпорни до 1382 Ѓ. Не се грижи воопшто ако се вратите прозорецот затворени after1 месец.Директно контактирајте со нас во рок од 18 месеци гаранција за квалитет поврзани со замена или враќање на средствата. 5ft Продолжување Врвца - Се лесен пристап до место, што е тешко да се постигне, совршен за некои стари хотели, аеродроми или канцеларија.Знаме Plug Моќ Лента Pack 2 + Розова Моќ Лента.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Mona43Henry Ѕид Телефон Носителот, 2 во 1 Моќ Одбор Носителот, Безбедно Моќ Одбор Загради, Посилна Поддршка, за Дома Дневна Соба
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Mona43Henry Ѕид Телефон Носителот, 2 во 1 Моќ Одбор Носителот, Безбедно Моќ Одбор Загради, Посилна Поддршка, за Дома Дневна Соба

МултиФункција : се Користи за моќ лента, приклучок surge protector, таблет КОМПЈУТЕР, мобилен телефон, екнига.Чу

DEN 909.60
TOOYFUL Заштеда на Електрична енергија Кутија Електрични Saver Машини Intellegent Заштеда на Уредот Опрема за Куќа Energy Saver Уред
  • Обновено
Ценетост на стоката:

TOOYFUL Заштеда на Електрична енергија Кутија Електрични Saver Машини Intellegent Заштеда на Уредот Опрема за Куќа Energy Saver Уред

Домаќинствата, компанијата линии, продавници, и мали фабрики се сите применливи.Го стабилизира напонот

DEN 1255.20
RV Штекер Кутија,Електричниот Штекер Кутија,30Amp 125V Штекер Кутија Водоотпорен Електрични Receptacle за RV Motorhome Електричен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

RV Штекер Кутија,Електричниот Штекер Кутија,30Amp 125V Штекер Кутија Водоотпорен Електрични Receptacle за RV Motorhome Електричен

【Корисно Возило Додаток】RV Штекер Кутија нуди доволно простор за да се затвори и да се заклучува вратат

DEN 2358.96
Innovolt Часот-15 Моќ Уред за Заштита LCD 15Amp
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Innovolt Часот-15 Моќ Уред за Заштита LCD 15Amp

4Фаза EMI / RFI Филтрирање 3Фаза MOV Заштита од Напонските Бранови.Еден LCD Дисплеј покажува Нарушување на Исто

DEN 774.48
ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX
  • Обновено
Ценетост на стоката:

ETL Заверена Круг Моќ Лента - 5 Куќи со Пренапонска Заштита, 2 Полнење преку USB Портови, и On/Off Копчето од страна на ЕКС ELECTRONIX

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 719.76
Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Youliang 4pcs Само Лепило Моќ Одбор на Држачот за Ѕид Моќ Лента Станот на Носителот за Моќ Лента, Wi-Fi Рутер, Ткиво Кутија и Далечинскиот

За фиксно моќ одбор, далечински управувач, ткиво кутија, рутер, адаптер и далечински контролер на кујна,

DEN 191.76
USB Хаб Моќ Grommet, Десктоп USB Полнење Станица со 6.56 FT Продолжување Кабелот за Напојување, USB Напојување Центар за Маса, Столица,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

USB Хаб Моќ Grommet, Десктоп USB Полнење Станица со 6.56 FT Продолжување Кабелот за Напојување, USB Напојување Центар за Маса, Столица,

【Биро USB Хаб】 : Одличен прилог на работното биро, дава 2 USB напојување порти на вашето биро за олеснување

DEN 407.76
Моќ Лента Surge Protector, Вертикална Мулти Штекер 7/11/15 Штекер Станица за Полнење со Двојна USB Кина 5 дупки Места Проширување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Моќ Лента Surge Protector, Вертикална Мулти Штекер 7/11/15 Штекер Станица за Полнење со Двојна USB Кина 5 дупки Места Проширување

Продолжување Олово, Приклучок 8 / 12 Surge Protector Кула Моќ Лента со 6.6 ft Кабелот за Напојување и 2 Полнење преку

DEN 599.76
Novick Биро, Изградена-во USB-Порта, Напојување и Полнење се Соблече: Содржи Две Моќ места и Две Полнење преку USB Порти, 3-Prong
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Novick Биро, Изградена-во USB-Порта, Напојување и Полнење се Соблече: Содржи Две Моќ места и Две Полнење преку USB Порти, 3-Prong

Вграден USB Порт, Напојување и полнење се соблече : Содржи две моќ места и две полнење преку USB порти, 3prong к�

DEN 13158.24
AEONS Биро Менгеме Моќ Лента, 3 АС Места, 2 USB Порти Станица за Полнење Отстранлив Десктоп Работ Планината No-Marring Поместена
  • Обновено
Ценетост на стоката:

AEONS Биро Менгеме Моќ Лента, 3 АС Места, 2 USB Порти Станица за Полнење Отстранлив Десктоп Работ Планината No-Marring Поместена

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

DEN 814.80