• Обновено
MW Значи И CLG-150-15 15V 9.5 А 142.5 W Единствен Излез LED Напојување со ПРЕСТАПНА

MW Значи И CLG-150-15 15V 9.5 А 142.5 W Единствен Излез LED Напојување со ПРЕСТАПНА

Buyers rating:
DEN 959.76

Залиха

Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer.Погоден за LED осветлување, улично осветлување и се движат знак апликации.Се сретне 4k V пренапони имунитет ниво (IEC 61000-4-5). 3 години гаранција.Features Universal AC влез (до 295 VAC) / Full range2 Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон / Над temperature Built-во активна ПРЕСТАПНА function IP67/IP65 дизајн за внатрешна или надворешна инсталации (освен за CLG-150 C-Type)Излезна струја прилагодливи излез преку кабел или внатрешни potentiometer (CLG-150)Класа 2 моќ на единица / Помине LPS (CLG-60/100)за Ладење од страна на слободен воздух конвекција Погоден за LED осветлување, улично осветлување и се движат знак applications Meet 4k V пренапони имунитет ниво (IEC 61000-4-5)Повеќе модели за CLG-150 : A-Тип : IP65 оценет.Излезен напон и постојан струја ниво може да се прилагоди преку внатрешни potentiometer B-Тип : IP67 оценет.Постојан струја ниво прилагодливи преку излез cable C-Type : Non IP.Терминал блок за I/O connection Blank-Тип : IP67 оценет.Кабел за I/O connection3 години warranty The трансакцијата не се вклучат сите Увоз Даночни / Должност / ДДВ / Брокерски Провизии / Ракување со Такси.За повеќе информации за даночна стапка, ве молиме проверете со локалниот обичај одделот пред набавки.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

DCMWX buck напон конвертори 48V36V24V се трансформира за да 12V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC20V-58V Излез 12V1A2A3A5A8A10A12A15A
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DCMWX buck напон конвертори 48V36V24V се трансформира за да 12V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC20V-58V Излез 12V1A2A3A5A8A10A12A15A

) * Номинална излезна Моќ : 180 W МАКС (товарот моќ помалку од 180 W може да се користи) * Бранување Бран : 350 Mv * Н�

DEN 1569.60
SALUTUY Чекор До Модул, 3.3 V~13V да ±15V Прилагодливи Напојување Излез Позитивни и Негативни Напони на Чекор До Напон Конвертор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SALUTUY Чекор До Модул, 3.3 V~13V да ±15V Прилагодливи Напојување Излез Позитивни и Негативни Напони на Чекор До Напон Конвертор

【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】100% Сосема Нов И Висок Квалитет 【ПОЗИТИВЕН И НЕГАТИВЕН НАПОН】Модул Може Из�

DEN 856.80
1Pcs Нови ST1500GXH24 Моќ Модул
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Нови ST1500GXH24 Моќ Модул

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 16608.00