• Обновено
DCMWX buck напон конвертори 48V36V24V се трансформира за да 12V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC20V-58V Излез 12V1A2A3A5A8A10A12A15A водоотпорен моќ се прилагодат

DCMWX buck напон конвертори 48V36V24V се трансформира за да 12V чекор надолу автомобил моќ инвертери Текст DC20V-58V Излез 12V1A2A3A5A8A10A12A15A

Buyers rating:
DEN 1569.60

Залиха

) * Номинална излезна Моќ : 180 W МАКС (товарот моќ помалку од 180 W може да се користи) * Бранување Бран : 350 Mv * Напонот Пропис : Помалку Од 1,5% * Оптоварување Регулатива : Помалку Од 2% * Оперативен температура : -20℃~ +60℃, кога температурата на повеќе од 40℃,ве молиме бидете пониска сила, или зголеми на топлина дисипација.Добар квалитет, висока реализација ефикасност, долг животен век, интелигентни ниска струја меки почеток,Кинески познатиот бренд DCMWX.Конвертор на долгорочни работат на 12 V 1А/2 A/3А/4А - /5 A/6 A7 A8 A10 A12 A15 A може да се користи.Ве молиме Имајте на ум : Со цел да се функционираше во кратки-коло заштита,ве молиме да се поврзете на спојување на текст страна; Постои обратна поларитетот заштита,ве молам, инсталирајте позитивните жица и негативни жица правилно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

BAODAN Авто Гориво Економија Saver, 5-8 Преносни Авто Гориво Економијата Energy Saver Регулатори Приклучок, Го Подобруваат Моќта
  • Обновено
Ценетост на стоката:

BAODAN Авто Гориво Економија Saver, 5-8 Преносни Авто Гориво Економијата Energy Saver Регулатори Приклучок, Го Подобруваат Моќта

【Функционална Авто Додаток】❤Нашата авто гориво saver помага да се стабилизира, да се зголеми моќта, забр

DEN 100.56
1pc DC-DC Buck Адаптер 12V/24V да USB 5V 3А Конвертор Регулаторот Кабел Жици 3 Интелигентни Безбедност за Заштита за Надгледување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1pc DC-DC Buck Адаптер 12V/24V да USB 5V 3А Конвертор Регулаторот Кабел Жици 3 Интелигентни Безбедност за Заштита за Надгледување

Во текот на струја, во текот температура, и излез краток спој заштита, 3 интелигентни security protection.Синхрони

DEN 1202.40
1Pcs Сосема Нов MTY100N10E
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1Pcs Сосема Нов MTY100N10E

Чипови Портата, основана во 2010 година, е професионална купување на Б2Б & B2 C алатка во електронски компоне

DEN 98.40
Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО 3PCS Микрофон Сензор со Висока Чувствителност Звук Откривање Модул Компатибилен со
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Универзитетот на југоисточна европа. ПОВТОРНО 3PCS Микрофон Сензор со Висока Чувствителност Звук Откривање Модул Компатибилен со

★Микрофон Сензор со Висока Чувствителност Звук Откривање Модули за СЛИК AVR ★Може да се користи за откр�

DEN 239.76
Конвертор на напон на Напојување, 5V Прекинувач за Напојување го Носат Отпорни на Висока Температура Отпорни, за Дома(5V 5A)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Конвертор на напон на Напојување, 5V Прекинувач за Напојување го Носат Отпорни на Висока Температура Отпорни, за Дома(5V 5A)

Високо интелигентни заштита со краток спој заштита, заштита од преоптоварување и overvoltage заштита.Не инст

DEN 366.96
SALUTUY Чекор До Модул, 3.3 V~13V да ±15V Прилагодливи Напојување Излез Позитивни и Негативни Напони на Чекор До Напон Конвертор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

SALUTUY Чекор До Модул, 3.3 V~13V да ±15V Прилагодливи Напојување Излез Позитивни и Негативни Напони на Чекор До Напон Конвертор

【ОБЕЗБЕДУВАЊЕ на КВАЛИТЕТ】100% Сосема Нов И Висок Квалитет 【ПОЗИТИВЕН И НЕГАТИВЕН НАПОН】Модул Може Из�

DEN 856.80
Нерѓосувачки Челик Плови се Префрлите на Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор 110V 220V 45mm 10W Предавателот Коло Конвертор
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Нерѓосувачки Челик Плови се Префрлите на Резервоар за Течноста за Нивото на Водата Сензор 110V 220V 45mm 10W Предавателот Коло Конвертор

На флексибилност на овој вертикално monted сензор значи дека тоа може да биде инсталиран или на врвот или н

DEN 1970.40
Батеријата Активни Еквилајзер Балансирана Тековна Balancer Енергија Трансфер Одбор Кој Дел е Применливо Капацитетот на Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Батеријата Активни Еквилајзер Балансирана Тековна Balancer Енергија Трансфер Одбор Кој Дел е Применливо Капацитетот на Батеријата

Производот Употреба.Ова активно еквилајзер може да се примени за да се ternary литиум батерии, литиум желез

DEN 1516.80
waveshare Индустриски RS232/RS485 да Ethernet Конвертор Двојна Сериски Порти, Овозможува Bi-Directional Транспарентен Пренос на Податоци
  • Обновено
Ценетост на стоката:

waveshare Индустриски RS232/RS485 да Ethernet Конвертор Двојна Сериски Порти, Овозможува Bi-Directional Транспарентен Пренос на Податоци

) може да change Keep Alive механизам, открива скршени конекција, автоматски повторно connecting Supports timeout рестартира

DEN 1127.76
Трансформатор 24Vac/300Va, 115Vac
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Трансформатор 24Vac/300Va, 115Vac

Altronix T2428300 E.Отворете рамка трансформатор обезбедува енергија за електронски моќ материјали и опрема, вк

DEN 426.00