• Обновено
[PowerNex] Значи И LPF-25D-24 24V 1.05 НА 25.2 W Единствен Излез Префрлување со ПРЕСТАПНА LED Напојување

[PowerNex] Значи И LPF-25D-24 24V 1.05 НА 25.2 W Единствен Излез Префрлување со ПРЕСТАПНА LED Напојување

Buyers rating:
DEN 1728.00

Залиха

Универзални AC влез (до 305 VAC) / Целосен опсег.Вграден-во активна ПРЕСТАПНА функција.Погоден за сува, влага, и влажни локација.Погоден за LED осветлување и се движат знак апликации. 5 години гаранција.Features Universal AC влез (до 305 VAC) / Full range Protections : Краток спој / Текот тековната / Над напон /Над temperature Built-во активна ПРЕСТАПНА function Fully изолирани пластични case Isolation класа II, нема F.G.Class 2 енергија unit Built-во 3 во 1 затемнување функција(1~10 VDC, PWM сигналот или отпор) за D type Fully куќишта w о IP67 ниво [опција за LPF-16(D)]Ладење страна на слободен воздух convection Suitable за LED осветлување и се движат знак applications Suitable за сува, влага, и влажни location5 години warranty The трансакцијата не се вклучат сите Увоз Даночни / Должност / ДДВ / Брокерски Провизии / Ракување со Такси.За повеќе информации за даночна стапка, ве молиме проверете со локалниот обичај одделот пред набавки.Ако одбиете пакетот поради било наплаќа данок или должност, ние го задржуваме правото да ја полните СИТЕ превозот на трошоците) и 5% (од вкупните цена) такса за ракување.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ние не се одговорни за било обичај должност или увоз доход.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.Некаде царинската ќе ја испита парцела и некаде ќе не.Ако имате било какви посебни барање, ве молиме љубезно ни советува еднаш место цел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

VCT VT-1000J - Јапонски Чекор Нагоре/Надолу Напонски Трансформатор Претвора Јапонија 100 Volts Да 120Volts ИЛИ Обратно -1000 Вати,црна
  • Обновено
Ценетост на стоката:

VCT VT-1000J - Јапонски Чекор Нагоре/Надолу Напонски Трансформатор Претвора Јапонија 100 Volts Да 120Volts ИЛИ Обратно -1000 Вати,црна

Ова континуирана употреба трансформатор е способен и нагоре и надолу напон конверзии за Јапонија и САД

DEN 1918.80
Конвертор на напон на Напојување, 5V Прекинувач за Напојување го Носат Отпорни на Висока Температура Отпорни, за Дома(5V 5A)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Конвертор на напон на Напојување, 5V Прекинувач за Напојување го Носат Отпорни на Висока Температура Отпорни, за Дома(5V 5A)

Високо интелигентни заштита со краток спој заштита, заштита од преоптоварување и overvoltage заштита.Не инст

DEN 366.96
Jopwkuin Голема Моќ Напонски Регулатор, Трансформатор Напонски Регулатор Модул 200W Голема Енергија Трајни производи за Дом за Електроника
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Jopwkuin Голема Моќ Напонски Регулатор, Трансформатор Напонски Регулатор Модул 200W Голема Енергија Трајни производи за Дом за Електроника

Оваа напонски регулатор е многу издржливи.Максимална моќност 200 W дава висока ефикасност.Висок конверзи

DEN 1677.60
3000W ST-Pro Auto Step Up & Чекор Надолу Напонски Трансформатор Конвертор, Тешки-Должност AC 110/220V Конвертор со НАС Стандард,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

3000W ST-Pro Auto Step Up & Чекор Надолу Напонски Трансформатор Конвертор, Тешки-Должност AC 110/220V Конвертор со НАС Стандард,

Предвидено од 100% ПОЛН Капацитет.И што е најважно, сите три излези може да се користи истовремено и конти�

DEN 3310.80
1pc DC-DC Buck Адаптер 12V/24V да USB 5V 3А Конвертор Регулаторот Кабел Жици 3 Интелигентни Безбедност за Заштита за Надгледување
  • Обновено
Ценетост на стоката:

1pc DC-DC Buck Адаптер 12V/24V да USB 5V 3А Конвертор Регулаторот Кабел Жици 3 Интелигентни Безбедност за Заштита за Надгледување

Во текот на струја, во текот температура, и излез краток спој заштита, 3 интелигентни security protection.Синхрони

DEN 1202.40