• Обновено
Panasonic LUMIX S1R Целосна Рамка Mirrorless Камера со за 47,3 ПРАТЕНИК MOS Висока Резолуција на Сензорот, 24-105mm F4 L-Планината S Серија Леќа, 4K HDR Видео и 3.2 LCD - DC-S1RMK

Panasonic LUMIX S1R Целосна Рамка Mirrorless Камера со за 47,3 ПРАТЕНИК MOS Висока Резолуција на Сензорот, 24-105mm F4 L-Планината

Buyers rating:
DEN 4776.00

Залиха

Одете на Вашите Нарачки да започне да се вратат.Објектот мора да се врати во нови и некористени состојба.Висока-брзина, висока прецизност AF систем врз основа на напредни контрола на технологијата во текот на леќи на камерата, сензорот, и новиот Венера Мотор им овозможи на корисникот да го фати на прецизни момент во најдобрите детали.Full frame сензор - за 47,3-Мегапикселна full-frame MOS сензор, кој овозможува широк динамички Опсег и одлични перформанси на висока сензитивност (е 25600 Max чувствителност). 4 K видео - до 4 K 60 P/50 P снимање плус 6 K ФОТО функции и HLG фотографија.Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Lumix S леќи на камерата - лесен-за-користење 24-105mm стандард фокусна макро зум F4 l-планината за Lumix S Серија full-frame L-планината дигитални Mirrorless камери.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

Sony Алфа a7II Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата Тело Пакет со 64GB Меморија Картичка, Батерија Зафат, Флеш, Камера Торба, Paintshop
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Sony Алфа a7II Mirrorless Меѓусебно Леќи на Камерата Тело Пакет со 64GB Меморија Картичка, Батерија Зафат, Флеш, Камера Торба, Paintshop

SONY САД ОВЛАСТЕНИ Вклучува Целосна SONY САД ГАРАНЦИЈА.ВКЛУЧЕНИ во КАМЕРАТА КУТИЈА : Алфа 7 II Mirrorless Меѓусебн

DEN 3552.00
Fujifilm X100V Дигитална Камера Пакет Вклучува: SanDisk 64GB Екстремни ПРО SDXC Мемориската Картичка + Резервни Fujifilm Батеријата
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fujifilm X100V Дигитална Камера Пакет Вклучува: SanDisk 64GB Екстремни ПРО SDXC Мемориската Картичка + Резервни Fujifilm Батеријата

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 1824.00 3215.76
FUJIFILM X-T30 Mirrorless Дигитална Камера Тело (Темно Сребрена) Пакет Вклучува: SanDisk 64GB Екстремни SDXC Мемориската Картичка,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

FUJIFILM X-T30 Mirrorless Дигитална Камера Тело (Темно Сребрена) Пакет Вклучува: SanDisk 64GB Екстремни SDXC Мемориската Картичка,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

DEN 21576.00