• Обновено
Fidget Играчки во Собата, 27 КОМПЈУТЕРИ Fidget Пакет Сензорни Ублажува Стресот Вознемиреност кај Децата и Возрасните, Играчки Кутија & Партија Корист Сензорни Пакет со Ед?

Fidget Играчки во Собата, 27 КОМПЈУТЕРИ Fidget Пакет Сензорни Ублажува Стресот Вознемиреност кај Децата и Возрасните, Играчки Кутија

Buyers rating:
DEN 357.84

Залиха

ПАКУВАЊЕ ОД 30 : 1 Поп Меур, 1 Мини Поп Меур, 1 Флип Синџир, 1 3x3 Брзина Коцка, 1 Змија Коцка Пресврт Загатка, 3 Mochi Squishies, 3 Еластичен String Fidgets, 2 Мрежа и Мермер Сензорни Играчки, 3 Сензорни Прстени, 1 Стискаш Соја, 1 Поп Fidget Фабрика, 2 Блескав Леплива Топки, 3 Заострен Топки, 1 Фудбалски Пена Топката, 1 Кошарка Пена Топката, 2 Мини Поп Цевки и 3 Fidget Spinners.ДЕТЕТО БЕЗБЕДНО : Не-Токсични.Ги исполнува упатствата за НАС Играчка Стандарди.Безбедност На Тест-Одобрени.Издржливи.Супериорен Квалитет.Deluxe Set.ПОПУЛАРНАТА КОРИСТИ : За забава Роденден Услуги, Училница Награди, Carnivals, Награда Кутии, Piñata Додатен, Порибување Stuffers, Goodie Торба Спојници.Одличен Дизајн за Вознемиреност, Фокусирајќи се, АДХД, да ДОДАДЕТЕ, Аутизам, OCD, Напуштање Лоши Навики, итн.Помага Да Го Намалите Стресот.Се Тоа и да се Сподели со Твоите Пријатели за Забава Божиќ или на Партиските Време.Ние сме само се обидува да добие малку помош во овие луди години на 2020 година и 2021. Кога ќе притиснете на меурчиња надолу, тие се направи мала пукање звук, тогаш флип повеќе и да почнете одново сите повторно.Боја : 001.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

15Pcs Притисни Поп Fidget Играчка Fidget Нараквица, Издржливи и Прилагодливи, Multicolor Стрес Олеснување Прст Притиснете Хривнија
  • Обновено
Ценетост на стоката:

15Pcs Притисни Поп Fidget Играчка Fidget Нараквица, Издржливи и Прилагодливи, Multicolor Стрес Олеснување Прст Притиснете Хривнија

【ВисокоКвалитетни】Овие мултибоја поп wristband се направени од висококвалитет на силиконски материјал.Не

DEN 421.20
DENBOS 4Pcs Ананас Стрес Топки Играчка Тропско Овошје, Гел Вода Монистра - Стискаш, се Повлече и се Водат Промовира Стрес Олеснување,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

DENBOS 4Pcs Ананас Стрес Топки Играчка Тропско Овошје, Гел Вода Монистра - Стискаш, се Повлече и се Водат Промовира Стрес Олеснување,

????Нуди исто стрес олеснување поддршка на стрес топката, но повеќе забава и шарени дизајн, овие squishy анан�

DEN 311.76
Притисни Поп Fidget Играчка Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, Силикони Меур Сензорни Анксиозност, Стрес Знаците Protecive
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Притисни Поп Fidget Играчка Телефон Случај за Samsung Галакси S21 Ултра 5G, Силикони Меур Сензорни Анксиозност, Стрес Знаците Protecive

Fidget Телефон Случај Ова Притисни Fidget Играчки телефон случај само погоден за Samsung Галакси S21 Ултра 5 G .Прец

DEN 143.76
40 Пакет Сензорни Fidget Играчки во Собата, Аутизам Посебни Dimple Сензорни Играчки Групи за Деца, Возрасни, Стрес Олеснување и Анти-Анксиозност
  • Обновено
Ценетост на стоката:

40 Пакет Сензорни Fidget Играчки во Собата, Аутизам Посебни Dimple Сензорни Играчки Групи за Деца, Возрасни, Стрес Олеснување и Анти-Анксиозност

Еластичен Стрингови Шарени водат жици се толку еластична дека може да се strethed и ние може да tretch тоа и се

DEN 566.40
Голема Големина Притисни поп Меур Fidget Играчка, Силикони Декомпресија Играчки, Аутизам Посебни Потреби Стрес Знаците на Стрес на
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Голема Големина Притисни поп Меур Fidget Играчка, Силикони Декомпресија Играчки, Аутизам Посебни Потреби Стрес Знаците на Стрес на

【НАЈНОВАТА ВЕРЗИЈАГОЛЕМА ГОЛЕМИНА】Нашите популарни скица играчки се поголеми од други играчки (200mm во

DEN 191.76
Забавно еден Тон Еластичен Топки Стрес Олеснување (2 Единици) Меки Тесто Стрес Топката се Повлече и да се Рашири. Рака Терапија или
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Забавно еден Тон Еластичен Топки Стрес Олеснување (2 Единици) Меки Тесто Стрес Топката се Повлече и да се Рашири. Рака Терапија или

2 Единици Избрани Боја Еластичен Топка!Squeezable Вкусни , Жив и Мека го прави лесен и безбеден за децата да го

DEN 239.52
Fashionclubs 1:50 Скала Модел Луѓе Unpainted Бројки 100 Парчиња Модел Возови Архитектонски О Скала за Стоење и Седење Малку Луѓе
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Fashionclubs 1:50 Скала Модел Луѓе Unpainted Бројки 100 Парчиња Модел Возови Архитектонски О Скала за Стоење и Седење Малку Луѓе

(3)Направени од високо квалитетни детални модул тешко ABS пластика која вклучува : purses, елеци, јакни, панта�

DEN 311.76