• Обновено
SanDisk Ултра MicroSD 128GB Картичка за Samsung Галакси Таблети Работи со Табот S7+, Табот О7 10.4 (2020), Табот S6 (SDSQUA4-128G-GN6MN) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli SD & SDXC Читач за Мемориска Картичка

SanDisk Ултра MicroSD 128GB Картичка за Samsung Галакси Таблети Работи со Табот S7+, Табот О7 10.4 (2020), Табот S6 (SDSQUA4-128G-GN6MN)

Buyers rating:
DEN 488.88

Залиха

Пакет со (1) 128 GB San Disk micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М2, и MS слотови за easy transfer.Компатибилен со било Samsung Таблети со micro SDXC порта како што се Таб О7 10.4 (2020), Табот S7+, Табот S6 и многу други Samsung Таблети (проверете уред прирачник за точната компатибилност).Прочитајте брзина до 120mb/s; номинална А1 за стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ.Идеален за Android-базирани паметни телефони и таблети за повеќе проширување складирање.San Disk Ултра SDHC и SDXC картички се одличен избор за Android-напојува мобилните телефони и други паметни телефони и таблети.Со San Disk Ултра micro SD UHS-I карти ќе имаат корист од побрзо преземања, поголем капацитет, и подобри перформанси за да се фати и да ги чува високо-квалитетни слики и Full HD видео.Да ги искористат предностите на ултра-брзо читање брзина за да заштедите време движат фотографии и видеа од картичката на вашиот компјутер.Номинална А1 за подобро стан перформанси.Со Класа 10 видео рејтинг ќе биде подготвен да го фати висок квалитет на Целосно HD (1080p).San Disk Ултра micro SDHC и micro SDXC UHS-I картички се водоотпорни, температура доказ, X-ray доказ, и shockproof.За сите причини зошто smartphone корисниците ширум светот доверба San Disk да ги задржат своите спомени безбедно.Работи со Табот О7 10.4 (2020), Табот S7+, Табот S6. Исто така компатибилна со Табот S7, Табот S6 Лајт, Табот 8.0 (2019).Пакетот вклучува (1) 128 GB micro SD San Disk мемориската картичка (1) Сè, Но Stromboli Мулти-Слот за Картичка Читателот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 3023.76