• Обновено
Ултра 200GB MicroSDXC Работи за LG Премиер II Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 200GB MicroSDXC Работи за LG Премиер II Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 1559.76

Залиха

Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за LG Премиер II за сите тоа го прави.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 3023.76
Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Индустриски Одделение 8GB Работи за ПРВ 10 TabMax MicroSDHC Картичката Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон (90MBs Работи за

Потврдена од страна на San Flash и Кингстон за интервал тестирање завршени во разни екстремни температури в

DEN 887.76
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

DEN 959.76
16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 467.04
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди
  • Обновено
Ценетост на стоката:

256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди

【Со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 256 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да се стави на микро

DEN 375.84