• Обновено
Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Huawei Искачи P7 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 1TB MicroSDXC Работи за Huawei Искачи P7 Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 5519.76

Залиха

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Huawei Искачи P7 паметен Телефон со San Flash-ТМ. ✅【ОПТОВАРУВАЊЕ АПЛИКАЦИИ ПОБРЗО】 Ова е исто така А1-номинална перформанси супер перформанси картичка што оди до 1500 прочитајте IOPS, 500 напишете IOPS.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Huawei Искачи P7 за сите тоа го прави.San Flash е како трета страна верификација регистриран сервисен. ✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен
  • Обновено
Ценетост на стоката:

16GB Турбо Брзина Класа 6 MicroSDHC Мемориска Картичка За SONY ERICSSON X2 X 2A Xperia. Висока Брзина на Картичката Доаѓа со бесплатен

16 GB Micro Картичка Класа 6 Производителот Тим Група + Бесплатно High Speed USB читач.Само 10% големина на некоја ста

DEN 467.04
- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони
  • Обновено
Ценетост на стоката:

- Стронциум-Nitro 256GB Микро SDXC Мемориската Картичка 100MB/s А1 UHS-I U3 Класа 10 w/ Адаптер за Висока Брзина За паметни телефони

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

DEN 3023.76
128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,
  • Обновено
Ценетост на стоката:

128gb Микро Мемориска Картичка (Класа 10 Висока Брзина) Мемориска Картичка/ТФ-Картичка со Полнач за Камерата, Телефон, Компјутер,

❤[Важат за] : Идеални за Android паметен телефон, таблета, летало, цртичка камера, видео камера, високоres слик

DEN 417.36