• Обновено
Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Apple iPhone XR Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Ултра 64GB MicroSDXC Работи за Apple iPhone XR Плус Потврдена од страна на SanFlash и SanDisk (A1/C10/U1/8k/120MBs)

Buyers rating:
DEN 791.76

Залиха

✅【НАЈБРЗ БРЗИНАТА на ТРАНСФЕР на】 Дизајниран за пренос до 120 MB/s, што е околу 1.Резултатите може да се разликуваат врз основа на домаќинот уред, стан вид и други фактори. ✅【ЕФИКАСНА ЕНЕРГИЈА】 Наменета за помала потрошувачка на енергија, овој користи помалку од 1% повеќе батерија складирање додека во нормална работа.000 Фотографии една Минута!До 120 MB/s прочитајте брзина, како и (врз Основа на внатрешни тестирање на слики со просечна големина на 3.(А1 UHS-1 Класа 10 Заверена 120 MBs)!Обичај Потврдена, Потврди, Сигурно Тестирани во стотици сценарија со индивидуални тестери докажува Потврдена од страна на San Flash™.Најмногу се забележува се Работи за вашето време, апликации, игра искуства ќе трае и се вчита побрзо и вон конкуренција.Тие имаат индивидуално тестирани, потврдена со повеќе го користи вашиот уред за да се обезбеди 100% квалитет.Ова е лоу моќ, со користење само на полна моќ при читање или пишување.Сите права се задржани. ✅【ИДЕАЛЕН UPRADE】 Сега е време да се подобрат, со сигурност да работат за и гаранција за работа за Apple i Phone XR за сите тоа го прави. ⚡Професионални Ултра работи за вашиот 64 GB за Apple i Phone XR паметен Телефон ПОТВРДЕНА и ОБИЧАЈ HI-Speed, Lossless Формат!Со Стандардната SD Адаптер.Бидат Целосно Уверени дека ова е безбедно, лесно, и доверлив работната точка за разлика од сите други.✅СПЕЦИФИКАЦИИ : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, најсигурен●Најбрз Брзини Фати подобро слики и Full HD 4 K видео и фотографии●Оценет во U1 и C10 брзини, тоа значи до 120 MB/s на префрлување на датотеки, податоци, видео стриминг.●Целосна А1 Оценка, ова е единствен како што гарантира доследен и солидни перформанси и огласи во најмалку 1,500 влез/излез операции во секунда (IOPS)●Гарантира работат под висок притисок ситуации од -13°F 185°F (-25 C 85 C) со подобрување на работата на батеријата✅ПРАШАЊА & ОДГОВОРИТЕ : ●Звучи одлично во право, дали е тоа вистина?San Flash™ е тестирана и е загарантирана овој врз основа на стотици илјади користи и ние гарантираме за тоа што всушност ги исполнува, и во повеќето случаи, ги надминува сите очекувања погоре во реалниот живот!●Како да знам дека тоа функционира?Тоа е она што San Flash™ не!Се обложувам дека сум купил нешто што ТРЕБА да работат, но не?Без проблеми се тука, ние не одат ПОДАЛЕКУ од производителите тестирање и verifications системи●јас да видиме што нуди оваа картичка, направени од страна на другите, она што е разликата?San Flash™ не е поврзано или се поврзани работи за со San Disk®, Micro SD™, Micro SDHC™, Micro SDXC™ за разлика од означи како што е прикажано и регистрирани се Работи за и од San Disk и Западна Дигитално respectfully.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата

512GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за паметен Телефон, Таблет и Летало со Адаптер
  • Обновено
Ценетост на стоката:

512GB Микро SD Картичка со Голема Брзина Микро SD Картичка Класа 10 Мемориската Картичка за паметен Телефон, Таблет и Летало со Адаптер

Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спа

DEN 479.76
Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)
  • Обновено
Ценетост на стоката:

Професионални MicroSDXC 128GB Работи за Зачин Мобилни Ѕвездени 439Card Обичај Потврдена од страна на SanFlash и Кингстон. (80MB/s)

✅SPECIFICTIONS : ●Потврдена, загарантирана работа, оваа карта обезбедува најнова технологија, најбезбедно, н�

DEN 959.76
256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди
  • Обновено
Ценетост на стоката:

256GB Микро SD Картичка со Голема Брзина C10 со SD Адаптер Мемориската Картичка за паметни телефони и Останатите Компатибилни Уреди

【Со SD адаптер картичка】Овој микро sd картичка 256 GB доаѓа со SD адаптер картичка, може да се стави на микро

DEN 375.84